Roman Košárek – levné a profesionální stěhování Opava

Zabalit svůj dosavadní život do krabic a převézt ho na nové místo není snadný úkol. A když cítíte, že na to sami stačit nebudete, je lepší povolat na pomoc profesionály. Ti vždy vědí, jak vše sbalit rychle, efektivně a nic při převozu neztratit ani nerozbít. Pokud bydlíte nedaleko Opavy a nevíte, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Zavolejte na pomoc společnost Stěhování Opava pana Romana Košárka, který vás odstěhuje se vším všudy a hlavně levně.

Romana Košárek – levné a profesionální stěhování Opava

Zkušení stěhováci se o váš majetek skvěle postarají

Když musíte přestěhovat svůj život zase o krok dál, tak jedině se zavedenou rodinnou firmou. A přesně taková je společnost Romana Košárka, firma zakládající si na osobním přístupu k zákazníkům. I díky tomuto krédu se můžete těšit na osobní konzultaci, nevynechají dodání cenové nabídky a také prohlídku před stěhováním zdarma. Zajistíme pro vás vše od A do Z a to za velice příznivou cenu. Stěhování levně v okolí Opavy jedině s firmou Romana Košárka, který má v oboru dlouholetou praxi a za sebou vyškolené a zkušené profesionální zaměstnance.

Jsme k dispozici sedm dní v týdnu

Objednejte si u nás levné stěhování na klíč. Zkušenosti se stěhováním po celé České republice, ale také po Evropě, sbírá naše firma již od roku 1999. Společnost od té doby samozřejmě neusnula na vavřínech a neustále se své služby snaží zlepšovat. Zavádí nové moderní technologie a pomůcky, které pomáhají manipulovat a stěhovat těžká břemena. Máme k dispozici popruhy, manipulační vozíky a také podvozky. Pokud máte přes týden mnoho práce a stěhování musíte nechat na víkend, žádný problém. Stěhování zajišťujeme sedm dní v týdnu. A s jakými auty vás převezeme třeba na druhý konec republiky? V našem vozovém parku máme dva polstrované stěhovací speciály, ke kterým se dá připojit i vlek. Naložíme toho hodně, nemějte obavy.    

Přestěhujeme byt, ale i úřad nebo knihovnu

Čalouněná korba našich stěhovacích aut je pojistka proti rozbití vašich věcí. Nabízíme stěhování levně, ovšem nikoliv na úkor dalších služeb a především bezpečnosti stěhování. Potřebujete speciální zacházení? Vyžadujete naši diskrétnost? Nic z toho není pro Stěhování Opava problémem. Váš majetek dostane tu nejlepší péči. Na balení předmětů využijeme vhodné pomocníky, jakými jsou bublinkové fólie, ochranné rohy nebo fixační strečové fólie. I stěhování společenského oblečení, jako jsou obleky, halenky nebo košile, vyžaduje opatrné zacházení. Proto vám nabízíme přepravní boxy nebo papírové šatní boxy, díky kterým se vaše šaty rozhodně nepokrčí.

Pokud hledáte levné stěhování a bydlíte v okolí Opavy, neváhejte se obrátit na stěhovací firmu Romana Košárka. Zdarma vám zapůjčíme přepravky, vystěhujeme byt, kancelář i celou budovu. Máme zkušenosti se stěhováním regionálních pracovišť Ministerstva vnitra, ale i celé městské knihovny.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stehovaniopava.cz

Vydáno 13.07.2015
147 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Proč se stěhovat s profesionální firmou

Proč se stěhovat s profesionální firmou
Firma Roman Košárek – Stěhování Opava Vám při Vašem stěhování poradí a pomůže ušetřit čas, námahu, stres a peníze. V dnešní hektické době právě naše profesionalita, rychlost, 15-ti letá zkušenost a individuální přístup je to, co naši zákazníci oceňují.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stěhování Opava Roman Košárek
WEBOVÁ STRÁNKA
Stěhování Opava
www.stehovaniopava.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 28
Opava - Kateřinky 747 05

stehovaniopava@seznam.cz
+420 603 331 027


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha