Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Nevíte si rady s účetnictvím? Ztrácíte se v neseřazených fakturách a vedení podvojného účetnictví je pro vás španělská vesnice? Nebo prostě potřebujete poradit, jak finanční účetnictví efektivně zvládnout? Pokud jste z Prahy nebo okolí, obraťte se na společnost Valda audit. Vedení podvojného účetnictví pro malé i velké firmy je totiž naší specialitou. Nabízíme vám ale i jiné služby. Postaráme se tak nejen o vaše finanční účetnictví, ale i daně, mzdovou agendu nebo provedení auditu.

Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Podvojné účetnictví pro fyzické i právnické osoby

Ve společnosti Valda audit, s.r.o. jsme si vědomi toho, že pro některé lidi může být podvojné účetnictví velká neznámá. Vzhledem ke složitosti naší daňové soustavy může být problémem i zpracování daňové evidence. Obzvláště drobní podnikatelé, kteří si své účty spravují sami, tak často vůbec nemají přehled o svých výdajích a příjmech a finanční účetnictví odsouvají na druhou kolej. Díky nám ale může být vše jinak. Stačí využít našich služeb a o svém podnikání budete mít vždy dokonalý přehled. Jak vedení podvojného účetnictví společností Valda audit vlastně funguje? Je to velmi jednoduché. Vaše účetnictví nebo daňovou evidenci dostane na starost samostatný účetní, který do detailu splní vaše požadavky. Chcete dát do pořádku dosavadní finanční účetnictví? Nebo chcete, aby se někdo o vedení podvojného účetnictví starala pravidelně? My vyhovíme všem vašim potřebám. Víme totiž, že každé podnikání je jiné a i v oblasti účetnictví si vyžaduje odlišný přístup, ke každému klientovi proto přistupujeme zcela individuálně a služby mu upravíme na míru

Postaráme se o podvojné účetnictví i zpracování daňového přiznání

Vedení podvojného účetnictví ale není to jediné, co vám v rámci našich služeb nabízíme. V případě, že nám své podvojné účetnictví svěříte, získáte nárok i na další služby. Postaráme se tak o vedení účetní agendy přesně v souladu se zákonem a všemi předpisy, vedení evidence majetku, ale i zpracování  daňových přiznání a poradenství. Ať už tak potřebujete poradit s daní z příjmu, z přidané hodnoty, nebo daní silniční, jsme tu pro vás. Samozřejmostí je pak odborné poradenství v oblasti účetnictví i daní, které můžete využít kdykoli.

Odborný audit zajistí pořádek ve firmě

Nejste si jistí, že je finanční účetnictví firmy v pořádku? Nebo máte dokonce podezření na podvod? I v tomto případě se na nás můžete obrátit. Jako registrovaná auditorská společnost totiž provádíme audity podnikatelských subjektů, obcí i nevýdělečných organizací. V rámci auditu tak prověříme účetní uzávěrky a výroční zprávy za dané období, ale i skutečnosti podle zvláštních právních předpisů, jako například údaje o navýšení kapitálu, či splacení základního kapitálu. Na vaše přání ale provedeme také předaudit vymezené části účetního období ještě před zpracováním řádné účetní závěrky. Ať už tak chcete prověřit kratší období podnikání, nebo účty za celou dobu fungování firmy, neváhejte se na nás obrátit. Audit vám opět přizpůsobíme na míru a s předstihem vám vypracujeme i jeho cenový odhad.

Je pro vás podvojné účetnictví strašák? Ušetřete si čas i nervy a obraťte se na společnost Valda audit. U nás najdete kompletní služby, profesionální a precizní přístup, korektnost i spolehlivé zabezpečení dat.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://valdaaudit.cz

Vydáno 13.07.2015
126 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům

Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům
Společnost Valda audit, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti finančního účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví i auditorské činnosti. Profesionální pracovníci dokáží pro vaši firmu najít optimální řešení v každé situaci a přizpůsobí poskytované služby přesně na míru vašim potřebám.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Valda audit, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Valda audit, s.r.o.
valdaaudit.cz
Adresa

Adresa

U mlýna 1755/5
Praha 4 141 00

info@valdaaudit.cz
+420 272 656 138


Najdete nás také zde:

ARES
captcha