Forward tenis - sportovní stavby
Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
Bezúdržbové umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště

Sportovních povrchů je v současné době velmi široká nabídka. Jak se v ní ale zorientovat? Který sportovní povrch bude pro Váš projekt ten nejvhodnější a přitom cenově dostupný a přijatelný? A jak to bude s následnou údržbou postaveného sportoviště? Tyto a mnoho dalších otázek Vám pomůžeme zodpovědět v následujícím článku, který nám pomohl vytvořit Petr Folwarczny, majitel společnosti Forward tenis, která se výstavbou sportovišť zabývá již od roku 1988.

Bezúdržbové umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště

Umělý nebo přírodní sportovní povrch?

Jak už to bývá, na tuto otázku není možné jednoznačně odpovědět. Každá varianta má své výhody i nevýhody. Přírodní sportovní povrch je často vnímán jako přirozenější a většinou představuje nižší vstupní investici. Kvalitní umělé povrchy na stranu druhou jsou dnes skutečně dlouhodobým řešením pro vnitřní i venkovní sportoviště. Jejich životnost je mnohdy až překvapující a výrobci na ně poskytují mnohaleté záruky. Celá řada těchto umělých sportovních povrchů je navíc tzv. bezúdržbová, což šetří mnoho času i peněz. Zajímavostí je, že je možné využít také kombinaci přírodního a umělého povrchu. Jedná se například kazetový povrch Bergo-tennis, který je možné položit na antuku. V létě ho můžete rozebrat a uložit do skladu, v zimě Vám odpadne kropení v hale díky speciální fólii umístěné mezi antuku a tento umělý povrch.

Vnitřní i venkovní sportoviště

Pokud se domníváte, že umělé sportovní povrchy jsou jen pro kryté sportovní haly a přírodní na venkovní sportoviště, mýlíte se. Dnes je možné oba druhy povrchů využít prakticky kdekoliv. V případě, že uvažujete o výstavbě nebo rekonstrukci stávajícího hřiště nebo haly, doporučujeme Vám obrátit se na odborníky ze společnosti Forward tenis a nechat si připravit řešení přesně na míru Vašim potřebám. Dlouholeté zkušenosti jsou v tomto případě skutečně k nezaplacení. Na webových stránkách firmy naleznete stovky referenčních zakázek, ať už se jedná o vnitřní nebo venkovní sportoviště. Řada z nich jsou tzv. bezúdržbová multifunkční hřiště, vhodná pro více sportů zároveň, která jsou pro svou vysokou praktičnost velmi oblíbená a žádaná.

Výhradní zastoupení řady světových výrobců sportovních povrchů

Nabídka firmy Forward tenis je skutečně široká, neboť je výhradním zastoupením celé řady světových výrobců sportovních povrchů z USA, Švédska, Anglie a dalších západních zemí. Své dodavatele si vybírá zejména podle vysoké životnosti vyráběných sportovních povrch (až 30 let) a 15-leté záruky.

 

Pokud Vás realizované zakázky zaujaly a máte další dotazy nebo poptávky týkající se umělých či přírodních sportovních povrchů, kontaktujte firmu

Forward tenis

Vestecká 1010, Stará Boleslav

tel. 326911678; 603254724

e-mail: info@sportovni-stavby.cz

www.sportovni-stavby.cz


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportovni-stavby.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.

Vydáno 02.06.2016
Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.

Vydáno 31.07.2017Vydáno 13.07.2015
765 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportoviště