Forward tenis - sportovní stavby
Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportoviště


Bezúdržbové umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště

Sportovních povrchů je v současné době velmi široká nabídka. Jak se v ní ale zorientovat? Který sportovní povrch bude pro Váš projekt ten nejvhodnější a přitom cenově dostupný a přijatelný? A jak to bude s následnou údržbou postaveného sportoviště? Tyto a mnoho dalších otázek Vám pomůžeme zodpovědět v následujícím článku, který nám pomohl vytvořit Petr Folwarczny, majitel společnosti Forward tenis, která se výstavbou sportovišť zabývá již od roku 1988.

Bezúdržbové umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště

Umělý nebo přírodní sportovní povrch?

Jak už to bývá, na tuto otázku není možné jednoznačně odpovědět. Každá varianta má své výhody i nevýhody. Přírodní sportovní povrch je často vnímán jako přirozenější a většinou představuje nižší vstupní investici. Kvalitní umělé povrchy na stranu druhou jsou dnes skutečně dlouhodobým řešením pro vnitřní i venkovní sportoviště. Jejich životnost je mnohdy až překvapující a výrobci na ně poskytují mnohaleté záruky. Celá řada těchto umělých sportovních povrchů je navíc tzv. bezúdržbová, což šetří mnoho času i peněz. Zajímavostí je, že je možné využít také kombinaci přírodního a umělého povrchu. Jedná se například kazetový povrch Bergo-tennis, který je možné položit na antuku. V létě ho můžete rozebrat a uložit do skladu, v zimě Vám odpadne kropení v hale díky speciální fólii umístěné mezi antuku a tento umělý povrch.

Vnitřní i venkovní sportoviště

Pokud se domníváte, že umělé sportovní povrchy jsou jen pro kryté sportovní haly a přírodní na venkovní sportoviště, mýlíte se. Dnes je možné oba druhy povrchů využít prakticky kdekoliv. V případě, že uvažujete o výstavbě nebo rekonstrukci stávajícího hřiště nebo haly, doporučujeme Vám obrátit se na odborníky ze společnosti Forward tenis a nechat si připravit řešení přesně na míru Vašim potřebám. Dlouholeté zkušenosti jsou v tomto případě skutečně k nezaplacení. Na webových stránkách firmy naleznete stovky referenčních zakázek, ať už se jedná o vnitřní nebo venkovní sportoviště. Řada z nich jsou tzv. bezúdržbová multifunkční hřiště, vhodná pro více sportů zároveň, která jsou pro svou vysokou praktičnost velmi oblíbená a žádaná.

Výhradní zastoupení řady světových výrobců sportovních povrchů

Nabídka firmy Forward tenis je skutečně široká, neboť je výhradním zastoupením celé řady světových výrobců sportovních povrchů z USA, Švédska, Anglie a dalších západních zemí. Své dodavatele si vybírá zejména podle vysoké životnosti vyráběných sportovních povrch (až 30 let) a 15-leté záruky.

 

Pokud Vás realizované zakázky zaujaly a máte další dotazy nebo poptávky týkající se umělých či přírodních sportovních povrchů, kontaktujte firmu

Forward tenis

Vestecká 1010, Stará Boleslav

tel. 326911678; 603254724

e-mail: info@sportovni-stavby.cz

www.sportovni-stavby.cz


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportovni-stavby.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.

Vydáno 31.07.2017
Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.

Vydáno 02.06.2016Vydáno 13.07.2015
687 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2018