Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem

Říká se „ve zdravém těle zdravý duch“. Tímto krédem bychom se měli řídit všichni, ne však pokaždé tomu tak ale skutečně je. Zaměstnavatelé na nás kladou čím dál větší nároky, trávíme více času prací než je zdrávo a na sport nebo relaxaci mnoho volna nezbývá. Vy jste pak unavení, podráždění a vaše tělo vám dává jasně najevo, že něco není v pořádku. Chcete s tímto stavem konečně skoncovat? Najděte si na sebe čas a zajděte si do fitness centra. Fitness Opava je rozsáhlý komplex, nabízející spoustu aktivit. Vybere si zde skutečně každý, kdo má zájem zlepšit svou fyzickou kondici.

Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem

Příjemné prostředí ke cvičení zajistí klimatizace

Jestliže pro vás Opava není daleko a chcete začít pracovat na své postavě a zdraví, navštivte fitness centrum PEPA. Do našeho fitness dochází velké množství lidí právě z výše zmíněných důvodů – kvůli zdravotnímu stavu a také následnému dobrému pocitu ze sebe sama. Posilovna je jedním ze způsobů, jak můžete nastartovat svůj nový a lepší život. Nemyslete si ale, že cvičení na klasických strojích je jediným způsobem vyžití u nás. Fitness Opava nabízí mnoho druhů cvičení – spinning, kruhové tréninky, bosu, jumping, cvičení na míčích, kondiční box nebo TRX. K dispozici mají návštěvníci také infrasaunu a pět solárních jednotek. 

I přestože je fitness PEPA velký komplex rozkládající se na tisíci metrech čtverečních, nemusíte se bát, že by se zde kvůli vysokému počtu návštěvníků nedalo ani nadechnout. Díky vysokým stropům a investici do technologie rekuperace a klimatizace panuje v prostorách fitness neustále velice příjemná teplota ke cvičení.

Rádi vám poradíme i se stravou. Využijte naše výživové poradenství

Základem úspěchu je správné cvičení a také strava. Na výživové poradenství klade důraz i tým odborníků pod vedením Stanislava Pešáta. Tito profesionálové se starají o metodicky správné cvičení a také upravují zákazníkům jídelníčky a doporučují výživu. Ať už se vaším koníčkem stane posilovna nebo jiný druh cvičení, tyto složky byste neměli nikdy podcenit. Fitness Opava nyní využívá ty nejmodernější vědecké postupy – testujeme klienty a podle jejich DNA přesně na míru sestavujeme správný způsob stravování.

Ve fitness PEPA najdete skutečně odborníky na slovo vzaté. Ne náhodu pod hlavičkou tohoto fitness funguje nejúspěšnější oddíl v České republice SK PEPA OPAVA v kulturistice, fitness a také speciálním fitness dětí.

Nabízíme výhodné permanentky pro studenty i seniory

Fitness Opava nabízí velice příjemné prostředí jak pro profesionální, tak pro rekreační sportovce. Studenti i senioři se u nás mohou těšit na výhodné permanentky, sportovat se totiž dá v každém věku. Stačí se poradit s odborníky fitness centra a zjistit, co by právě pro vás bylo nejlepší. Chybět vám u nás nebude ani kavárenské posezení u recepce, kde si klienti mohou vychutnat výbornou kávu, proteinovou tyčinku, nápoj nebo zakousnout něco ze zdravé výživy, například Šmakouna.

Jestliže máte i vy zájem o návštěvu našeho fitness, posilovna a další sportovní vyžití je vám plně k dispozici 362 dnů v roce.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pepasport.cz

Vydáno 15.07.2015
157 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem
Rádi byste do vašeho života zařadili pohyb a cvičení? Jestli jste začátečníci nebo draví sportovci, můžete navštívit profesionální fitness, ve kterém najdete všechno, co potřebuje vaše tělo i mysl. Nejen moderně vybavené prostředí, ale i 30 let zkušeností má pro vás připravené fitness centrum PEPA ...

Rehabilitační cvičení - prevence i případná úleva od bolesti

Rehabilitační cvičení - prevence i případná úleva od bolesti
Bolí vás rameno, trápí vás bolesti zad, máte podvrtlé koleno? I pokud jste si natáhli svaly, úpony nebo jste nedávno prodělali operaci a stále vás trápí bolest či snížená pohyblivost, rehabilitace může být správným řešením. Rehabilitační cvičení vám uleví od bolestí a zlepší pohyblivost. ...

Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!

Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!
Váš sen o krásné postavě a zdravém těle začíná ve Fitness Pepa v Opavě. Naši zkušení trenéři vás provedou celým procesem proměny. Myslíte si, že je na změnu pozdě? Omyl! V našem fitcentru jsou ideální podmínky pro cvičení dětí, mladých, lidí ve středním věku i seniorů. Tak na co ještě čekáte? ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PEPA sport Opava spol. s r.o. NEXT Fitness s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PEPA sport Opava spol. s r.o.
www.pepasport.cz
Adresa

Adresa

U Fortny 49/10 (OC Breda)
Opava 746 01

sekretariat@pepasport.cz
+420 602 524 918


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha