Stanislav KováčDeratizace, dezinfekce a dezinsekce od firmy Stanislav Kováč je vždy na jedničku

Trápí vás sršní hnízdo či přemnožení hlodavci? Nemůžete se zbavit plísně nebo se nemůžete dočkat, až se zbavíte otravných holubů? Jste z Ústeckého kraje? Pak vám s tím vším pomůže společnost Stanislav Kováč z Chomutova.

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce od firmy Stanislav Kováč je vždy na jedničku

V deratizaci, dezinfekci a dezinsekci jsme skutečně zběhlí

Firma Stanislav Kováč zajišťuje kompletní služby z oblasti deratizace, dezinfekce i dezinsekce. Cokoliv vás otravuje, ať už je to hmyz, hlodavci či bakterie, naši pracovníci vědí, jak si s tím poradit. Se všemi třemi „D“ máme dlouholeté zkušenosti, takže si umíme poradit i se situacemi, ve kterých by jiní brali nohy na ramena. Zaměstnáváme jen skutečné odborníky a používáme ty nejmodernější přípravky.

Jsme jedni z nejlepších na deratizaci, dezinfekci i dezinsekci jakýchkoliv objektů

Když hledáte specialisty na deratizaci, dezinsekci či dezinfekci, voláte společnost Stanislav Kováč. Jen my jsme totiž připraveni zachránit váš dům, kancelář či chatu před hmyzem, hlodavci či bakteriemi takřka čtyřiadvacet hodin denně. Vždy postupujeme velmi opatrně a bezpečně, abychom neohrozili nic, co by nebylo naším cílem.

Zbavíme vás vašich problémů s hmyzem i hlodavci

Přemnožení hlodavců či hmyzu není vaše chyba, a proto se není za co stydět, když se tento problém objeví i u vás doma, na chatě, ve skladu nebo jiné budově či areálu. Nebojte se nás zavolat, když se potřebujete zbavit otravných hlodavců. My vás nesoudíme, ale pomáháme vám.

Nabízíme komplexní deratizační, dezinfekční a dezinsekční služby

Pomáháme vám určit výskyt hlodavců a následně je i likvidovat pomocí požerových nástrah, hubíme mravence, šváby, rusy, štěnice i cvrčky. Dezinfikujeme jakékoliv prostory plošně pomocí postřiku i prostorově pomocí aerosolu, avšak v tomto případě musíte počítat s určitými omezeními obyvatelnosti daného prostoru. Staráme se také o ochranu dřeva, likvidaci dřevokazných škůdců i plísní, chráníme vaše budovy před ptactvem montáží sítí a zábran proti ptákům. Chystáte se na velký úklid a obáváte se, co vše byste ve svém sklepě či na půdě mohli najít? I v tomto případě vám pomůžeme. Vyklízíme nejen sklepy a půdy, ale i celé objekty.

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce jak má být

Všichni naši pracovníci jsou opravdoví odborníci a profesionálové, kteří při práci vždy postupují velmi precizně a díky tomu vás dokážou veškerých škůdců zbavit skutečně velmi rychle a dokonale. Není tak těžké zbavit se krys, potkanů, hmyzu či plísní, když víte, jak na to. Společnost Stanislav Kováč z Chomutova dezinfikuje, deratizuje a dezinsektuje na jedničku.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.deratizace-chomutov.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Máte problémy s obtížným hmyzem nebo hlodavci, kteří se vám nastěhovali do domácnosti? Nebo řešíte potíže se zdraví škodlivými plísněmi, dřevokaznými škůdci a dalšími nepříjemnostmi? Firma Stanislav Kováč zajišťuje komplexní služby, které vás těchto pohrom rychle zbaví. Deratizace, dezinfekce a dezinsekce jsou hlavními oblastmi činnosti.

Vydáno 12.07.2015Vydáno 15.07.2015
63 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2015