Kvalitní pracovní obuv a oděv zajistí větší pohodlí při práci

Při náročnější manuální práci a také při vysokém pracovním nasazení je velmi důležité dbát na kvalitní pracovní oděv a obuv. Pracovníci stráví na nohách během dne řadu hodin, u některých zaměstnání je navíc třeba chránit tělo před úrazem. Z toho důvodu by se výběr pracovní obuvi a oděvu neměl podceňovat. Internetový obchod www.repa.cz se zabývá výrobou a prodejem pracovní obuvi, nabízí také holínky a ochranné pracovní pomůcky. Mimo to nabízí pestrý výběr obuvi českého výrobce PRESTIGE.

Kvalitní pracovní obuv a oděv zajistí větší pohodlí při práci, obuv Prestige

Pracovní obuv do nepohody

Internetový obchod www.repa.cz si zakládá na kvalitě a tradici. Nabízí proto pracovní obuv, která splňuje vysoké standardy a je vyrobena v duchu tradice zlínského obuvnictví. Důkazem o kvalitě prodávané pracovní obuvi je fakt, že všechny nabízené produkty se pyšní certifikátem ES. V nabídce eshopu naleznete pracovní obuv s podešví lepenou či nástřikovou, k dispozici jsou boty různých typu a barev. Všechny jsou však určeny pro práci i do náročných podmínek.

 

Mezi pracovní obuv lze zařadit i holínky, které jsou pro mnohé nepostradatelné. Pracovníci, kteří holínky používají, od nich vyžadují pohodlí, pevnost a variabilitu. Přesně takové holínky naleznete i v internetovém obchodu Repa.

Obuv PRESTIGE

Kromě pracovní obuvi naleznete v nabídce firmy Repa s.r.o. i sportovní či volnočasovou obuv tradičního českého výrobce PRESTIGE. V nabídce jsou boty z řad klasik či air, naleznete zde však i kolekci letních bot či kotníkových. Samotnou kategorii tvoří sportovní obuv PRESTIGE, která je svým tvarem i provedením přizpůsobena pro sportovní použití. V nabídce obchodu naleznete také dětskou obuv.

Ochranné pracovní pomůcky pro svářeče i kováře

Velkou skupinou nabízeného sortimentu jsou ochranné pracovní pomůcky. I v dnešní době řada pracovníků upřednostňuje kvalitně vyrobené pracovní brašny. Firma Repa s.r.o. se zabývá mimo jiné výrobou brašen z kvalitní kůže, které vynikají svou pevností a odolností.

 

Velký zájem je také o ochranné pracovní pomůcky pro svářeče. Zástěry, rukávníky, kamaše či podložky jsou nebytnou součástí každého profesionálního svářeče. I tyto výrobky jsou z dílny samotné společnosti Repa. Firma myslí i na profesionální kováře, pro které nabízí speciální zástěry.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.repa.cz

Vydáno 15.07.2015
433 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REPA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REPA, s.r.o.
www.repa.cz
Adresa

Adresa

Lípa 301
Lípa 763 11

repa@repa.cz
+420 603 274 894


Najdete nás také zde:

ARES
captcha