Nové i ojeté nákladní vozy i autobusy různých značek

Prodej nových i ojetých nákladních automobilů je oborem společnosti EuroAuto již od roku 1997. Seženete u nás tak nákladní vozy IVECO v různých provedeních a to zcela nové, ale i ojeté. Nově se specializujeme také na prodej autobusů. Pokud tak sháníte nové autobusy, nebo ojeté autobusy za výhodné ceny, jsme vám k dispozici.

Nové i ojeté nákladní vozy i autobusy různých značek

Nákladní vozy IVECO – klasika, která nezklame

Nákladní vozy IVECO patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je na trhu k dostání. Také my ve společnosti EuroAuto se proto na prodej těchto vozů specializujeme. Nabízíme vám tak nové i ojeté nákladní vozy IVECO přesně podle vašich potřeb. Vybrat si můžete nákladní vozy lehké řad IVECO DAILY s hmotností od 3,5 do 7 tun nebo nákladní vozy IVECO EURO CARGO spadající do střední třídy o hmotnosti od 7,5 do 18 tun. V naší nabídce ale najdete i terénní podvozky a tahače IVECO TRAKKER do těžkého terénu či silniční vozy IVECO STRALIS pro silniční a dálkovou dopravu. Nákladní vozy IVECO vám na vaše přání upravíme nebo vybavíme dle potřeb vaší firmy. Vybrat si tak můžete také z velké řady nástaveb. Potřebujete nákladní vůz s cisternou, sklápěčem, nebo hydraulickým jeřábem? My zajistíme vše potřebné.

Nákladní vozy různých značek

Nákladní vozy IVECO ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti EuroAuto nabízíme. U nás najdete také nové i ojeté nákladní vozy dalších oblíbených značek, jako jsou například MAN nebo DAF. Problém pro nás ale není opatřit vám také jiné značky nákladních aut. Stačí se na nás obrátit a my vám dovezeme nové i ojeté nákladní vozy všech značek přesně dle vašeho přání.

Nové i ojeté autobusy

Ve společnosti EuroAuto se snažíme poskytovat kvalitní a komplexní služby všem zákazníkům. Právě proto jsme rozšířili naší nabídku. Nově u nás tak neseženete pouze nové a ojeté nákladní vozy, my totiž prodáváme také zcela nové autobusy IVECO IRISBUS, ale i ojeté autobusy dalších značek. Také v tomto případě máte z čeho vybírat. Seženete u nás dálkové autobusy IRISBUS ARWAY, příměstské a meziměstské autobusy IRISBUS CROSSWAY i nízkopodlažní autobusy IRISBUS CROSSWAY LE. NA vaše přání ale přivezeme nové i ojeté autobusy jiných značek, jako jsou například NEOPLAN, SETRA nebo MAN.

Potřebujete pro své podnikání nákladní vozy, nebo autobusy? Obraťte se na společnost EuroAuto. U nás seženete nové autobusy i osvědčené nákladní vozy IVECO nejrůznějších typů. Ani v případě, že nechcete investovat do nových vozů, ale nepřijdete zkrátka. Nabízíme totiž i ojeté autobusy a ojeté nákladní vozy, které vás nepřijdou draho, ale skvěle poslouží. Pro více informací i aktuální nabídku vozidel navštivte web www.euroautopolcar.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.euroautopolcar.cz

Vydáno 15.07.2015
244 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Richard Polcar
WEBOVÁ STRÁNKA
Richard Polcar
www.euroautopolcar.cz
Adresa

Adresa

č. 431 - areál LB
Horní Bříza 330 12

polcar@euroautopolcar.cz
+420 603 243 880


Najdete nás také zde:

ARES
captcha