Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Prádelna Šopík s.r.o. Prádelna a čistírna Ostrava

Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Prádelna Šopík s.r.o.
Prádelna a čistírna Ostrava
Prádelna nese velkou část zodpovědnosti za spokojenost zákazníků – vyberte tu správnou

Potřebujete někoho, kdo vám zajistí spolehlivé praní prádla? Vlastníte hotel, restauraci, kadeřnictví, sportovní centrum, domov pro seniory či cokoli jiného, kde je třeba prádlo stále bezchybně čisté? Průmyslová prádelna pro vás bude možná správným řešením. Čištění oděvů, ubrusů, ručníků a podobně je velmi zodpovědným úkolem, jelikož nedokonalá hygiena často odradí podnikům spoustu zákazníků. Není se čemu divit. Lidé chodí zkrátka tam, kde se cítí dobře a kde je o ně perfektně postaráno. A špinavé prostředí zkazí dojem i důvěryhodnost okamžitě.

Prádelna Šopík s.r.o., Ostrava: průmyslová prádelna

Odborné praní prádla šetří vaše nervy a přináší perfektní výsledky

Každá prádelna a čistírna je podnikem, který vám ušetří čas i starosti s fleky, špínou a nečistotami na vašem prádle. Prádelna pro hotel, prádelna pro restauraci či jakákoli průmyslová prádelna má navíc ještě obrovskou zodpovědnost, jelikož na kvalitě její práce závisí také spokojenost spousty dalších zákazníků. Ale ať už má čistírna sloužit jen pro osobní potřebu nebo i pro potřeby podnikání, je důležité vybrat si některou z těch zavedených, osvědčených a spolehlivých. Jen tak se můžete těšit na bezchybný výsledek, který bezesporu očekáváte. Kvalitní prádelna má školený personál, který je schopen v účinné míře používat profesionální prostředky šetrné k životnímu prostření. Vyvarujte se nekvalifikovaným firmám, jejichž technologie nemusí být tak efektivní a navíc mohou snížit životnost vašeho prádla. Svou důvěru můžete vložit například do Prádelny Šopík, která vás rozhodně nezklame.

Prádelna Šopík


Prádelna Šopík je prádelna a čistírna se skvělými službami

Prádelna Šopík nabízí svým zákazníkům bohaté zkušenosti. Ať už hledáte prádelnu pro domácnost, hotel, restauraci, domov důchodců, zdravotnická zařízení, salon krásy, fitness či pro jiná zařízení, jste na správné adrese. Tato rodinná firma, s více jak 20 ti letou tradicí, zaručuje klientům vysokou kvalitu a domácnostem žádanou diskrétnost. Ne všichni chtějí nebo mohou věnovat svůj čas žehlení osobního prádla, žehlení košil, kravat nebo čištění obleků. A co si budeme namlouvat, vyžehlené ložní prádlo nikdy nemůže dosáhnout kvality a pocitu čistoty jako prádlo vymandlované. Stejně tak například čisté vertikální žaluzie dotváří útulné prostředí třeba vaší ordinace, kosmetického salónu nebo autoservisu. A nezapomínejme, že čistota dotváří důvěru. Kvalifikovaní pracovníci této firmy nedávají skvrnám a nečistotám žádnou šanci. Obrovskou výhodou je i rychlost a pružnost služeb. Firma nabízí také možnost rozvozu i svozu prádla z místa i na místo určení.


Nechte své smysly užívat si naplno

V prádelně Šopík se zaměřují také na to, aby prádlo podněcovalo vaše smysly. Pokud se spolehnete právě na tuto firmu, bude vaše prádlo nejen perfektně čisté a svěží, ale všechny kolem naladí do příjemné a voňavé atmosféry. Barvy zůstanou krásně zářivé a ručníky a košile sněhobílé. Pečlivé zacházení a profesionální přístup k praní prádla a čistění oděvů zajistí dokonalý výsledek a naprostou spokojenost každého klienta. Nechejte starosti s prádlem na jiných, ušetříte čas, peníze i starosti a zajistíte sobě či svému podniku prádlo, které dělá radost a zpříjemňuje den.

Praní prádla a čištění oděvůVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.pradelna-sopik.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Zkušenosti ani moderní nadhled jim rozhodně nechybí. Velice kvalitně se starají o veškeré prádlo a také jakékoliv materiály. To je velice důležité, protože je potřeba dbát na různé druhy látek, aby se neničily špatnou manipulací nebo nevhodným žehlením.

Vydáno 30.05.2017
Čištění žaluzií vám pomůže vyřešit Prádelna Šopík Ostrava

Čištění žaluzií vám pomůže vyřešit Prádelna Šopík Ostrava

Látkové vertikální žaluzie na sebe chytají prach a nečistoty stejně jako třeba záclony. Potřebují proto pravidelnou péči. Při čištění vertikálních žaluzií doma může ale lehce dojít k jejich poničení, proto neriskujte a obraťte se na nás. Prádelna Šopík v Ostravě je odborníkem na chemické čištění textilních vertikálních žaluzií. Na trhu působíme od roku 1992 a nabízíme také praní a chemické čištění prádla a pracovních oděvů.

Vydáno 15.02.2016Vydáno 16.07.2015
91 Zhlédnutí

Prádelna a čistírna

Prádelna a čistírna

Prádelna a čistírna pro hotely, penziony a restaurace, čištění vertikálních žaluzií

Praní a čištění šatů a obleků

Praní a čištění šatů a obleků

Profesionální a odborné čištění oděvů, šatů, obleků a dalšího textilu

Košilomat.cz

Košilomat.cz

Praní a žehlení košil dotažené k dokonalosti díky službě Košilomat