Zakázková výroba spárovek pro kvalitní nábytek, schodiště i kuchyně z lepených desek

PODHAJI s.r.o. Výroba spárovek, nášlapů na schody Zlín

Zakázková výroba spárovek pro kvalitní nábytek, schodiště i kuchyně z lepených desek

Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

Dřevěné prvky umějí zkrášlit každou domácnost, ať už si je vyberete v jakémkoliv provedení. Podlaha, obklad, schodiště, nábytek nebo třeba kuchyňská linka. V každém případě byste měli dobře vybírat, abyste zvolili produkty od skutečně kvalitního prodejce. A co dělá prodávané kousky kvalitními? Samozřejmě hlavně materiály, ze kterých jsou dané kusy vyrobené. Proto byste se vždy měli pídit i po dodavateli. Mezi dodavatele materiálu pro přední české výrobce patří i společnost Podhaji, rodinný podnik patřící mezi významné producenty dřevěných prvků v České republice.

Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

Lepené desky se hodí na schodiště i na nábytek

Pokud vaše firma hledá kvalitního a spolehlivého dodavatele dřevěných prvků, jste na správné adrese. Firma Podhaji z Moravy, sídlící asi patnáct kilometrů od města Zlín v obci Lutonina, se stane ráda vaším partnerem. Sháníte spárovky? I ty máme k dispozici. Výroba spárových desek je u nás prováděna z různých typů dřeva a v různých velikostech. Že si lámete hlavu s tím, co to vlastně spárovky jsou? Spárovkou je nazývána dřevěná plotna, která je slepená z dřevěných přířezů. Při jejich výrobě je používáno lepidlo s atestem odpovídající evropské normě. U tohoto lepidla se nemusíte ničeho bát, není zdraví škodlivé a může být použito i ve styku s potravinami.

Výroba lepených desek je užitečná především v odvětvích jako je výroba nábytku, schodnic a podstupnic pro vysoce kvalitní schodiště. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Také z těchto důvodů nabízíme zhotovení nábytku a schodiště do interiéru přímo podle přání zákazníka. Vyjdeme vám maximálně vstříc.

Výroba spárovek - Podhaji Vizovice, kousek od Zlína


Brikety z tvrdého dřeva v akci

Kromě lepených desek u nás však naleznete i spoustu dalších produktů. Firma Podhaji vyrábí a prodává lisované brikety z tvrdého dřeva, které momentálně seženete navíc za akční cenu 4 Kč/kg, přičemž jedno balení má váhu 10 kg. Neměli byste tedy váhat a co nejdříve si dřevěné brikety objednat. Zpracováním dřevního odpadu se zabýváme již několik let a jako nejužitečnější forma se nám jeví právě využití na brikety.


Naše sušené řezivo vzniká za přísně střežených podmínek

Kromě briket produkujeme také řezivo. Sušení řeziva je technologický proces, který je řízený pomocí počítačů podle standardu IBM PC. Tento kompletní regulační systém tvoří několik prvků – kompletní elektrorozvaděč, čidla pro měření klimatu v komoře, servopohony, selenoidové ventily, systém měření vlhkosti dřeva, vlastní řídící počítač. Díky této skvělé technologii vzniká to nejlepší sušené řezivo, které můžete získat u firmy Podhaji.

Ať už se rozhodnete využít u nás jakýchkoliv služeb, výroba spárových dřevěných desek, výroba schodiště, nábytku, ale i řeziva a briket je vám plně k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat nebo zadat poptávku na našich webových stránkách.

Kvalitní sušené řezivo


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podhaji.cz/

Vydáno 17.07.2015
1673 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2022
PODSTRÁNKY

Zakázková výroba spárovek

Zakázková výroba spárovek
Zakázková výroba spárovek z kvalitních dřevin, spárové desky v e-shopu

Dveřní vlysy

Dveřní vlysy
Výroba dveřních vlysů, lepených sendvičových hranolů, prodej v e-shopu

Prodej briket, pelet

Prodej briket, pelet
Dřevní pelety a brikety v e-shopu, zpracování vlastního dřevního odpadu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PODHAJI s.r.o. Výroba spárovek, nášlapů na schody Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
PODHAJI s.r.o.
www.podhaji.cz
Adresa

Adresa

Lutonina 138
Vizovice 763 12

podhaji@podhaji.cz
+420 603 217 900


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha