Široká nabídka služeb ohromí nejednoho zákazníka

Firmy s tradicí jsou na trhu velmi ceněnými partnery. Mají za sebou spoustu zkušeností a projektů, prostřednictvím kterých prokazují své skutečné výsledky. Mezi společnosti s mnoha zkušenostmi se řadí také firma ELTODO, která má za sebou více než dvacetiletou tradici v oboru. Portfolio jejích služeb je skutečně široké. Mezi specializaci firmy patří dopravní systémy, osvětlení, informační a komunikační technologie, technické zařízení budov, průmyslová automatizace, ale také například kamerové systémy nebo energetika.

ELTODO, a.s., Praha 4: dopravní systémy

Prvotními úspěchy a postupným vývojem si firma vypracovala významné obchodní postavení na trhu. Nabízí skutečně široké portfolio služeb, které jsou podloženy kvalitou, tradicí a odborností. To je spojeno také s celkovým rozvojem firmy, jejíž působení navázalo na své předchůdce, kterými byly například ELEKTROPODNIK, ENERGOVOD, VEGACOM  nebo ELEKTROSIGNÁL. Právě široká nabídka služeb firmy ELTODO působí jako stabilizující prvek na českém i zahraničním trhu.

Odborné řízení dopravy je pro bezpečnost nezbytné

Firma ELTODO se od počátku založení soustředila na významné tržní oblasti, které slibovaly dlouhodobou perspektivu. Například dopravní systémy – v regulaci dopravy neexistuje zakázka, kterou by tým odborníků nezvládl. Mezi hlavní klíčová řešení, která firma ELTODO nabízí, se řadí řízení městské i meziměstské dopravy, tunelové a parkovací systémy nebo dopravní centra. Jednotlivé části každého projektu musí být společně kompatibilní, čímž je dosaženo maximálního užitku s optimálními náklady. Hlavními pilíři jsou pro ELTODO efektivita a spolehlivost, neméně důležitou složkou je také bezpečnost, která se v ELTODO nikdy nepodceňuje. 

Technické zařízení budov i kamerové systémy na míru

Věděli jste, že lidé stráví v interiérech budov až 80% svého života? Je tedy více než žádoucí mít interiéry dobře vybavené a zařízené. Neměli byste proto podceňovat technické zařízení budov, se kterým vám pomůže firma ELTODO. Vybaví je technicky tak, aby byla zajištěna jejich ekonomická funkčnost a zároveň i bezpečnost lidí. Technické zařízení budov dokáže z každé budovy vybudovat jeden symbiotický systém, ve kterém mohou lidé spokojeně žít. Mezi hlavní složky patří energetické zázemí budov, měření a regulace, či řídicí a zabezpečovací systémy.

 

Kromě technického zařízení byste měli soustředit svoji pozornost také na kamerové systémy. Nainstalovat kameru zvládne dnes skoro každý, ale zajistit ovladatelný funkční systém, to je úkol pro profesionály. Kamerové systémy umožní přehledné monitorování a bezpečnost občanů i majetku, ať už lokálně, ve městech nebo na dopravně důležitých úsecích. Pokud si vyberete kamerové systémy od společnosti ELTODO, můžete očekávat kvalitní technologie, rychlé zpracování a individuální přístup.

Propracovaný systém osvětlení pro zkvalitnění života obyvatel v obcích

Bez slunečního svitu by nebyl život. Ke každodennímu fungování však potřebujeme i optimální noční osvětlení. Posláním společnosti ELTODO v segmentu osvětlení je zkvalitňovat nejen technickou, ale také estetickou úroveň venkovního i vnitřního osvětlení. Tím přispívá v praxi ke zvyšování spokojenosti obyvatel měst, ale také ke zlepšování turistické atraktivity. Kvalitní a promyšlené systémy osvětlení vytvoří pozitivní atmosféru, zvýší bezpečnost a zajistí ekonomickou efektivitu.

 

Hledáte-li úsporné a bezpečné osvětlení, revitalizaci a rozvoj osvětlení, partnera zajišťujícího zvýšení atraktivity měst a obcí, pracovníci společnosti ELTODO jsou vám nápomocni. Můžete se na ně obrátit i v záležitosti správy a evidence majetku nebo odborné podpory.

Informační a komunikační technologie vás poženou kupředu. Energetika přinese zisk

Chcete držet krok s dobou nebo být i o několik kroků napřed oproti konkurenci? Digitalizace směřuje neustále kupředu, a jestliže využijete služeb od firmy ELTODO v oblasti informačních a komunikačních technologií můžete tento náskok oproti konkurenci získat. Zaměřte svou pozornost na telekomunikační sítě, služby datového centra, cloudové služby, informační systémy i ICT komplexní služby a vše naleznete v portfoliu firmy ELTODO.

 

Snahou společnosti ELTODO je posouvat hranice svých možností. Plně podporuje modernizaci energetických systémů a hledá způsoby, jak zvýšit jejich efektivitu a také spolehlivost. Vytyčenou metou je postavit elektrárnu na zelené louce a současně poskytovat komplexní služby a zavádět pokrokové technologie, aby zákazníci byli výkonnější a ziskovější.

Průmyslová automatizace patří mezi standardy výroby

Komplexní řešení na klíč dodává firma i v segmentu průmyslové automatizace, jejíž součástí jsou nejmodernější čidla, kabely i programy, které dohromady vytvoří dokonale fungující systém. Zkušení specialisté se o vás postarají od samotného návrhu, přes realizaci až po následný servis. Poté je možné dle vašich potřeb systém průběžně upravovat.

 

Jestliže hledáte spolehlivá řešení a technologie nezbytné pro trvalý rozvoj vaší společnosti, vyberte si firmu se zkušenostmi a tradicí, kterou si buduje již od roku 1991. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte pracovníky z ELTODO kontaktovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eltodo.cz

Vydáno 17.07.2015
225 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní slaboproudá i silnoproudá elektrotechnika, která vydrží

Kvalitní slaboproudá i silnoproudá elektrotechnika, která vydrží
Dopravní systémy a osvětlení ve městech, technické zařízení budov nebo dodání kamerových systémů. To vše najdete v portfoliu známé společnosti ELTODO. Realizujeme komplexní zakázky od jejich projekce, přes složitou výrobu, až po montáž a uvedení do provozu. Jsme ideálním partnerem pro velké a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELTODO, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELTODO, a.s.
www.eltodo.cz
Adresa

Adresa

Novodvorská 1010/14
Praha 4 142 00

osvetleni@eltodo.cz
+420 702 186 418


Najdete nás také zde:

ARES
captcha