Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Při nákupu stavebních materiálů je výhodné, pokud můžete nakoupit veškeré potřebné vybavení a materiály na jednom místě. Nutnost navštěvovat více obchodů vytváří komplikace jak ze strany organizační, tak časové. Stavebniny Kladno nabízí pestrý výběr veškerého stavebního sortimentu, bezpochyby si tak vše vyberete právě zde a nebudete muset objíždět více stavebnin.

Střešní krytiny Stavebniny Rajniš

Střešní krytina

Ať už potřebujete postavit novou střechu či jen opravit pár tašek na střeše, budete potřebovat střešní krytinu. Stavební materiály Kladno se prodejem střešní krytiny zabývají. Firma si uvědomuje důležitost tohoto materiálu a nutnost zvýšené pozornosti při výběru, proto nabízí jen střešní krytinu kvalitních a osvědčených výrobců. V nabídce stavebnin v Kladně naleznete střešní krytinu betonovou, pálenou i bitumenovou.

Zdící materiály a omítky

Mezi hojně využívané stavební materiály patří zdící systémy, obzvláště úspěšný a oblíbený tvárnicový systém YTONG. Stavebniny Kladno vám nabídnou pestrý výběr těchto tvárnic, které vynikají vysokou odolností (mechanickou i protipožární) a skvělými izolačními schopnostmi. Ačkoliv jsou tvárnice YTONG nejrozšířenější a nejvyhledávanější, firma nabízí i širokou nabídku dalších zdících materiálů. Stavební materiály Kladno se mohou také pyšnit sortimentem omítkových směsí, ze kterých si vybere opravdu každý. K dispozici jsou suché směsi omítkové, maltové i betonové, dále pak pastové, sanační i zateplovací.

Okna a dveře

Ne každé stavebniny mohou nabídnout široký výběr oken a dveří, ty v Kladně však ano. Dřevěná eurookna a eurodveře, ale i střešní okna Velux či odolné dveře se v nabídce firmy nachází. Stavební materiály disponují řadou profesionálních školených zaměstnanců, kteří vám s výběrem konkrétních produktů rádi pomohou.

Výrobky z betonu

Nabízené betonové výrobky jsou jasným důkazem toho, že beton je moderním a funkčním materiálem i dnes. Řada doplňků, dekorací, tvárnic, překladů i cihel dokazuje, že právě tento materiál je díky kombinaci pevnosti, odolnosti a přizpůsobivosti skvělý i pro moderní stavby dnešní doby.

Tepelná izolace a stavební chemie

Chystáte-li se provést zateplení vašeho domu, budete potřebovat kvalitní materiál. Stavebniny Kladno zajistí dodání nejrůznějších izolačních materiálů podle potřeby – různé druhy polystyrenu i vaty. Společnost vám také nabídne materiály, které zajistí odolnost proti vodě. Nakoupit tak budete moci izolační nátěry, pásy, parotěsné folie či stěrkové hmoty.

Nabídka stavebních materiálů Kladno je tak vskutku pestrá a na své si přijde opravdu každý. Kromě zmíněných stavebnin jsou k dispozici dále i obklady, dlažby či sádrokartonové desky různých typů. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stavebniny-kladno.cz/

Vydáno 21.07.2015
126 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební materiál od renomovaných výrobců dodávají Stavebniny Kladno

Stavební materiál od renomovaných výrobců dodávají Stavebniny Kladno
Sháníte kvalitní stavebniny? Najdete je u firmy Václav Rajniš Stavebniny Kladno. Jsme prosperující rodinná firma, která vám zajistí kompletní zásobování stavebními materiály od renomovaných výrobců. Poskytujeme komplexní služby i odborné poradenství. Vsaďte na stabilní českou firmu a mějte jistotu ...

Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců

Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců
Stavebniny jsou základem pro všechny objekty, které je možné vidět všude kolem nás. Abyste mohli i Vy stavět z těch nejlepších materiálů, budete potřebovat kvalitní obchod se stavebninami. Takovým obchodem jsou i Rajniš stavebniny Kladno, které Vás potěší jak svými cenami, tak především kvalitou, ...

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí
Ať už stavíte rodinný dům svépomocí nebo zajišťujete materiál pro stavební firmu, v Kladně a okolí se můžete spolehnout na firmu Rajniš stavebniny, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat. Nabízí totiž stavebniny renomovaných značek pro celou stavbu od základů až po střechu.
PODSTRÁNKY

Střešní krytina, betonové výrobky

Střešní krytina, betonové výrobky
Střešní krytina, betonové výrobky, stavební materiály od Stavebniny Rajniš Kladno

Izolace, stavební chemie

Izolace, stavební chemie
Tepelná a protihluková izolace, hydroizolace ze Stavebnin Rajniš Kladno

Fasády, omítky

Fasády, omítky
Fasádní studio BASF, fasádní nátěry, omítky, zateplovací systémy ve Stavebninách Rajniš
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Rajniš Stavebniny Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Václav Rajniš
www.stavebniny-kladno.cz
Adresa

Adresa

Vojtěcha Dundra 142
Kladno 7 273 09

prodejna@stavebniny-kladno.cz
+420 312 273 558


Najdete nás také zde:

ARES
captcha