Penzion v Beskydech – místo pro konference, práci i teambuilding

Najít reprezentativní, klidný a dostatečně velký prostor pro pořádání firemních akcí, konferencí či teambuildingu nemusí být vůbec snadné. Stále častěji využívají firmy možnosti uspořádání akce mimo město, volí rekreační oblasti a klidná místa v přírodě. Ubytování v Beskydech se stalo pro spoustu firem ideální volbou. Mezi oblíbené penziony v tomto kraji patří i penzion Ovečka, který je na akce pro velké i malé firmy připraven.

Penzion v Beskydech

Do Beskyd na teambuilding

Teambuildingové akce jsou skvělou příležitostí, jak docílit stmelení kolektivu a zvýšit motivaci zaměstnanců. Teambuilding je také v současnosti považován za takřka nezbytnou část péče o zaměstnance. Ubytování v Beskydech je pro pořádání akce podobného charakteru ideální. Krásná příroda totiž skýtá řadu možností a aktivit, pomocí kterých lze podpořit sbližování kolektivu. Penzion v Beskydech je také vhodným výchozím bodem pro firemní turistiku. Proč si nevyrazit do přírody v rámci kolektivu zaměstnanců a nezažít něco nového a poučného?

Přednášky a konference

Penzion Ovečka je na ubytování celých firem a pořádání firemních akcí zvyklý a připravený. Není tak překvapením, že ve svých prostorech nabízí i kompletně vybavené místnosti pro pořádání konferencí či přednášek. Penzion tak není jen místem pro ubytování v Beskydech, umožňuje také plné pracovní nasazení, pořádání přednášek či konferencí pro větší počet lidí či možnost práce v týmu.

Práce i volný čas na jednom místě

Ať jste přijeli do penzionu v Beskydech za prací či odpočinkem, vždy můžete spojit nutné s užitečným. Po náročných dnes si tak můžete sami nebo se svými kolegy dopřát relaxaci v plně vybaveném privátním wellness, kde se nachází sauna, masážní vana i sprcha či odpočívárna. Mnozí jistě ocení při plánování teambuildingu možnost zahrát si golf, domluvit projížďky na koni či si zapůjčit segway. V případě zájmu si budete moci zapůjčit i skákací boty či kola a elektrokola.

Kompletní naplánování firemní akce

Pokud oceníte, když za vás veškeré organizační záležitosti domluví druzí, penzion v Beskydech se vám bude zamlouvat. Penzion se totiž postará o kompletní zajištění teambuildingových akcí včetně vypracování přesného časového plánu. Bude vám tak na míru zajištěné ubytování, gastronomie, sportovní i relaxační vyžití.

Penzion v Beskydech je navštěvovaným místem klientů z Ostravy, Frýdku-Místku, Nového Jičína či Valašského Meziříčí. Krásná příroda a pestrá nabídka aktivit však láka k navštívení turistů i firemních zaměstnanců z celé Moravy i Čech. Ostrava a okolní města tak rozhodně nejsou jedinými místy, odkud návštěvníci míří.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.penzionovecka.cz/

Vydáno 21.07.2015
350 Zhlédnutí
Topováno 26.05.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Sportovní areál Vitality slezsko Vitality Slezsko, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportovní areál Vitality slezsko
www.penzionovecka.cz
Adresa

Adresa

Vendryně 1017
Vendryně 739 95

info@vitalityslezsko.cz
+420 732 920 550


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha