BB DESIGN, s.r.o.
reklamní agenturaAutofolie a okenní folie zviditelní vaši firmu efektivně a nevtíravě

Reklama je v současné době velice důležitou součástí každého podniku. Můžete mít sebelepší produkt, ale pokud nejste vidět, nebudete nikdy úspěšní. Naštěstí je tu BB DESIGN - reklamní agentura, která dá o vaší firmě vědět širokému okruhu potenciálních zákazníků. A umí to udělat „nenásilně“.

Autofolie a okenní folie

Autofolie nebo okenní folie jsou ideálním řešením

V reklamě jde o to, aby co nejvíce potenciálních zákazníků uvidělo vaše sdělení. Jak na to? Dát si reklamu do novin nebo do televize? To může být řešením, ale ve výsledku je to velice nákladná záležitost. BB DESIGN vám nabízí jiné, originálnější a levnější řešení - autofolie nebo okenní folie, které vám dělají reklamu všude, kudy jedete. Geniální řešení, které na rozdíl od reklamních kampaní v médiích zahrnuje pouze počáteční náklady. Reklama se pak šíří sama jako řetězová reakce. BB DESIGN se zabývá výrobou autofolií a okenních folií na jakýkoliv druh automobilu.

Autofolie SunTek společnosti BB DESIGN slouží nejen jako reklama, ale také dobře poslouží vašemu autu. Aplikací autofolie totiž docílíte snížení teploty v interiéru vozu při vysokých venkovních teplotách, zabráníte pronikání UV záření do automobilu a zvýšíte bezpečí a soukromí při vašich cestách. Autofolie mají ale spoustu dalších výhod, zkuste je i vy. BB DESIGN umožňuje potisk jakéhokoliv motivu na vaši autofolii. Nabízíme také varianty tuningové folie - karbonové, neonové nebo třpytivé. Vylepšete vzhled a funkčnost svého auta bez nutnosti návštěvy lakovny.

Další variantou, jak zvýšit povědomí o vaší společnosti, jsou okenní folie. Opět zde platí, že okenní folie využijete nejen jako reklamu. Využijí ji i všichni ostatní, kteří chtějí vylepšit podmínky v interiéru. Okenní folie Solar Screen společnosti BB DESIGN totiž zabraňují přehřátí bytu nebo pracoviště, chrání vás před přímým slunečním světlem a v zimě fungují jako účinná izolace.

Velkoformátový tisk je naší specialitou

BB DESIGN zkrátka ví, jak dát o vaší společnosti vědět. Náš sortiment netvoří jen autofolie nebo okenní folie. Portfolio reklamních předmětů je opravdu široké. Vy si můžete být jisti vysokou kvalitou produktů i tisku. BB DESIGN se zabývá velkoformátovým tiskem. Potiskneme prakticky jakýkoliv druh materiálu. U nás proto můžete nechat vyrobit samolepky, plakáty, letáky nebo bannery nejrůznějších tvarů.

Disponujeme moderními tiskárnami, které se vyznačují kvalitou výsledného tisku. Kromě potisku na folie a papír se BB DESIGN zaměřuje také na tvorbu reklamy z plexiskla. Díky našemu účinnému technickému zázemí jsme schopni potiskovat i plátna nejrůznějších rozměrů. Docílíme tak dokonalé reprodukce obrazů, fotografií a dalších vizuálních výjevů.

BB DESIGN - kvalita, zkušenost, individualita

Velkoformátový tisk a další služby vám BB DESIGN nabízí už od roku 1998, kdy jsme vstoupili na trh. Poskytujeme komplexní služby v oblasti výroby reklamy - od tvorby loga vaší firmy, přes videoprojekce až po velkoformátový tisk reklamních předmětů. Neustále sledujeme nové trendy nejen v reklamě, ale také v tisku, a přizpůsobujeme se jim. Pravidelně rozšiřujeme náš sortiment. U nás nenajdete žádné šablony, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a hledáme optimální řešení. 


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bbdesign.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Můžete nabízet sebekvalitnější služby nebo produkty, pokud však o sobě nedáte dostatečně vědět, veškerá snaha přijde vniveč. Základem úspěchu podnikání je dát o sobě vědět. Možností je celá řada. Máte-li k dispozici kamennou prodejnu, výlohu, automobil či jiný, dobře viditelný objekt, použití reklamní samolepicí folie je ideálním řešením. Reklamní folie jsou cenově dostupné, snadno se aplikují a zaujmou na první pohled.

Vydáno 24.03.2016
Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Chcete si prohlédnout naši práci naživo? Pak navštivte obec Javoříčko poblíž města Olomouc. Nedávno otevřená expozice, která připomíná tragický osud obce a její vypálení nacisty je totiž z naší dílny. Pro obec Javoříčko jsme vytvořili informační tabule, ale i celou expozici s fotkami a dobovými obrázky. Přispěli jsme tak k tomu, aby se na pohnutou historii nezapomínalo ani v dnešní moderní době.

Vydáno 03.03.2016Vydáno 21.07.2015
143 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2016