Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody

V roce 2006 vyrobila firma Fornal trading s.r.o. první model traktorového nosiče kontejnerů. Od té doby uplynulo několik let, dnes jsou tyto nosiče hojně využívané a oblíbené. Vůbec první ucelenou řadu výrobků uvedla firma v roce 2010.

Traktorové návěsy

Traktorové návěsy

Zmíněná firma se zabývá ve velké míře vlastním návrhem a výrobou traktorových návěsů. Vlastní výrobou se firma zabývá od počátku, tj. od roku 1990. Během té doby se traktorové návěsy stále vylepšovaly a v současnosti nabízí řadu výhod oproti konkurenčním produktům. Traktorový návěs od firmy Fornal trading s.r.o. je zkonstruován s ohledem na přijatelnou cenu, pevnou konstrukci a jednoduchou manipulaci.

Výroba traktorových návěsů


Traktorový nosič kontejnerů

Jedním z nabízených výrobků je traktorový nosič kontejnerů. Samotné provedení těchto traktorových návěsů vychází z automobilových nástaveb NKR a NKH. Nosič kontejnerů je již v základním provedení přizpůsoben pro maximální rychlost až 40 km/h. Všechny nosiče kontejnerů od firmy Fornal trading s.r.o. jsou vybaveny odpružením nápravy. Některé modely přitom mají odpružení pomocí listových pér, jiné pomocí pneumatiky. Pro zajištění skvělých brzdných vlastností jsou použity brzdové systémy WABCO.


Typy nosičů kontejnerů

K dispozici jsou dva základní typy traktorových nosičů kontejnerů. Prvním typem je hákový návěs, který firma vyrábí v několika provedeních od jednoosého 7 tunového návěsu až po návěs tříosý 27 tunový. Druhým typem je návěs ramenový. Ten je k dispozici ve dvou provedeních – 9 tunovém jednoosém a 14 tunovém dvouosém. Díky pestrému výběru tak tento traktorový návěs vyhoví všem požadavkům, zákazník si může vybrat podle svých preferencí a nároků.


Výhody traktorových nosičů kontejnerů

Traktorové nosiče firmy Fornal trading s.r.o. jsou populární především proto, že mají společný nosný rám pro podvozek a pro pracovní nástavbu. Díky tomu se nosiče vyznačují velmi nízkou hmotností a také nízkou ložnou výškou kontejneru. Díky nízké výšce je manipulace s kontejnerem jednoduchá, stejně tak i přístup do něj.

Pokud hledáte vhodné řešení pro převoz kontejnerů, traktorový návěs tohoto typu je po všech stranách ideální volbou. Ať už se rozhodnete pro typ hákový či ramenový, vždy si můžete být jisti pevnou konstrukcí a výhodami, které přináší společný rám pro podvozek a pracovní nástavbu. Společnost Fornal trading s.r.o. nabízí i další traktorové návěsy a zařízení vlastní výroby, kompletní přehled, specifikace a informace naleznete na jejich internetových stránkách.

Oblíbené traktorové nosiče


Více informací naleznete na našich stránkách  https://fornal.cz/

Vydáno 23.07.2015
805 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz
Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc ...

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel
Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč ...

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče
Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma ...

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu
K čemu přesně slouží ramenové nosiče kontejnerů? Dennodenně produkujeme velké množství odpadu. Již nepotřebné věci vyhazujeme do košů, které následně vynášíme do popelnic a kontejnerů. Tam většinou vše ztrácíme z dohledu a o osud odpadků se dále nestaráme. Tuto povinnost přenecháváme povolaným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORNAL trading s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORNAL trading s.r.o.
www.fornal.cz
Adresa

Adresa

Měrůtky 80
Lutopecny 767 01

obchod@fornal.cz
+420 573 514 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha