Truck Service Zlín a.s.Autorizovaný servis MAN Truck Service Zlín a.s. je zárukou dobře odvedené práce

Každý dopravce potřebuje pro své podnikání pracovité zaměstnance, skvělý dispečink a spolehlivý vozový park, který bude k dispozici za všech okolností. Jestliže se chystáte pořídit nový truck nebo servisovat svůj stávající truck, autorizovaný servis a dealer značky MAN, sídlící ve Zlíně, je pro vás pravou volbou. Tradice opravárenství v této firmě sahá až do roku 1953, v roce 1996 však došlo k uzavření spolupráce s partnerem MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. a právě díky tomu můžete dnes servisovat a nakupovat vozy MAN ve Zlíně. Po získání partnerství s MAN v oblasti servisu společnost svou činnost rozšířila o prodej vozidel MAN a prostřednictvím své dceřiné společnosti KDH AUTO & truck Service s.r.o. do dnešního dne prodala více jak 1000 nových vozidel MAN.

Autorizovaný servis MAN Truck Service

Kompletní servis tzv. ,,fullservice,, za všech okolností

Jistě hledáte servis, ve kterém bude o vaše auto dobře postaráno. Servis MAN ve Zlíně disponuje moderním technickým zařízením a kvalitním personálem. V týmu pracuje dnes čtyřicet lidí, kteří jsou proškoleni ve školicích střediscích MAN a to v Německu, Rakousku i v Praze. Profesionalita je tedy stoprocentně zaručena. Na Truck Service Zlín je spolehnutí za všech okolností. Pokud máte poruchu, zajistí pro vás odtah do našeho servisu. Že s sebou máte i návěs? Nevadí. I ten bude odtažen na předem dohodnuté místo. Dostane se vám úplného servisu všeho, co dopravce potřebuje, ať už jsou to opravy návěsů a přívěsu všech typů a značek, nezávislé topení, přepravní chlazení, tachografy, Toll Colect, pneuservis, prostě vše, na co si jen vzpomenete.

Kvalita, čas a cena jsou pro zákazníky klíčovými pojmy. Těmi se řídí i autorizovaný servis Truck Service Zlín. V případě havárie vám zde nabídnou velmi nízkou cenu za opravu, což především v případě starších vozidel snižuje riziko, že by u vás pojišťovna chtěla uplatnit totální škodu.

Pro váš Truck volte především kvalitu

Vše, co jde, se také jednou pokazí, a jak říká Murphyho zákon, obvykle v tu nejméně vhodnou dobu. Když je potřeba pro váš truck zajistit náhradní díly, zvolte raději originální díly MAN, které jsou zárukou kvality. Autorizovaný servis MAN vám zaručí, že díly, které si vyberete, jsou vhodné pro váš truck a jsou pečlivě kontrolovány z hlediska kvalitativních norem. Přesvědčí vás svou spolehlivostí, hospodárností a rychlou dodávkou. Čas dodání má taky svou cenu. To je zaklínadlo dopravy a u náhradních dílů to platí dvojnásob. Servis MAN ve Zlíně má k dispozici na skladě přes deset tisíc položek originálních dílů, které jsou vám okamžitě k dispozici.

Jezděte ekonomicky

Pokud hledáte ekonomické řešení, můžete si některé díly nechat renovovat. Jedná se o řadu dílů MAN® ecoline, kdy je zajištěna renovace daného dílu a výměna veškerých součástek, které podléhají opotřebení. Kvalita takového dílu odpovídá kvalitě nového dílu, je na něj proto poskytována stejná záruka. Získejte i vy nové výhody z dílů z řady MAN® ecoline. Snížíte náklady na údržbu a přitom zachováte hodnotu vašeho trucku.

MAN Truck Service Zlín a.s. je společností, která je jednou z nejlepších v oboru. To potvrzují také spokojení zákazníci, kteří firmu několikrát vyhodnotili jako jedničku na trhu. V roce 2012 a 2014 dokonce získala společnost titul MAN servis roku (= nejlepší servisní partner).

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte společnost kontaktovat prostřednictvím www.truckservice.cz. Těšíme se na vaši návštěvu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.truckservice.cz/


Vydáno 24.07.2015
159 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2019