Cukrárna s pohádkami leží pár kroků od rušného centra města Jihlava

Dort ve tvaru poprsí, vítěze soutěže čtenářů Jihlavského deníku o nejoblíbenější cukrářský výrobek, si minulý čtvrtek z jihlavské cukrárny a kavárny Dena odnášela Hana Wohlhöfnerová-Kučerová.


Vítězka se ovšem malé slavnosti s předáváním ceny nemohla zúčastnit, a tak ji zastoupila maminka Hana Kučerová. „Vůbec jsem o tom, že se dcera do  soutěže zapojila, nevěděla. A obě jsme byly příjemně překvapené, když se dozvěděla, že dort vyhrála," říkala po příchodu do cukrárny a kavárny Dena v jihlavské Fibichově ulici maminka výherkyně.
 
Pak už došlo na vlastní symbolické předání dortu. Předávání se ujali majitel a vedoucí Deny Jiří Poukar a cukrářka Marie Palánová. Pak dort putoval zpátky do lednice. „Dcera si ho odpoledne vyzvedne. Já bych ho musela vézt přes Jihlavu na Královský vršek autobusem, a to by mohl tento nádherný dort utrpět," vysvětlovala maminka výherkyně Hana Kučerová.
 
Místo toho se raději pustila do přátelského povídání s majitelem vítězné cukrárny Dena Jiřím Poukarem, někdejším jihlavským hokejistou. Oba se rychle shodli, že k hokejové Dukle mají hodně blízko.
 
Jiří Poukar se ale po skončení aktivní kariéry pustil do podnikání ve světě sladkého království, a tak už má v hlavě jiné myšlenky. Pro úspěch firmy ovšem pracuje neméně usilovně, jako kdysi bojoval ve jménu slávy Dukly. „Tady v naší cukrárně a kavárně jsme vsadili na domácí výrobu a kvalitní suroviny a jsem přesvědčen, že je to správná cesta. Všechno je cukrářsky poctivé, přednost dáváme surovinám z regionu Vysočiny," prozradil Jiří Poukar.
 
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.penzion-dena.cz/

Vydáno 12.12.2012
628 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Poukar
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Poukar
www.penzion-dena.cz
Adresa

Adresa

Fibichova 28
Jihlava 586 01

info@penzion-dena.cz
+420 567 155 199


Najdete nás také zde:

ARES
captcha