ELSTAP - Janovský Jan
Termokabelové vytápění MostVytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.

Podlahové topení je oblíbeným způsobem vytápění domů i bytů, a to z celé řady důvodů. Někomu se líbí komfort a rovnoměrná teplota podlahy, jinému úspora provozních nákladů. Aby ale vaše podlahové vytápění pracovalo skutečně efektivně, je třeba nezapomínat na systémy regulace topení. Na ty bezdrátové, stejně jako na prodej a montáž topných kabelů pro podlahové topení se specializuje společnost Elstap Most.

topný kabel dvoužilový DEVIflex™

Topné kabely a rohože pro podlahové topení

Kompletním sortimentem nejrůznějších materiálů pro elektrotechniku, elektrické spotřebiče a jejich příslušenství se společnost Elstap zabývá již od roku 1991. Přibližně o dva roky později se pak stala regionálním zástupcem koncernu DEVI, specialisty na termokabelové vytápění (tedy podlahové topení) a ochranné systémy vyráběné přímo v Dánsku.

V oblasti termokabelového vytápění a ochranných systémů zajišťujeme:

  • prodej
  • montáž
  • i servis topných kabelů pro podlahové topení, regulace topení a další.

Topné kabely DEVIflex™

Elektrické topné kabely DEVIflex™ 6T, 10T a 18T jsou vyráběny moderní metodou. Topné kabely pro podlahové vytápění jsou v první řadě mimořádně pevné, zároveň ale mnohem více flexibilní než předchozí typy. Nejen díky tomu jsou výjimečně spolehlivé.

Podlahové topení představuje velký komfort

Instalace podlahového topení s elektrickými topnými kabely nebo rohožemi je velmi pohodlná – přispívá k tomu například fakt, že je topný kabel dvoužilový s jedním takzvaně studeným koncem. Mezi další výhody, které topné kabely DEVIflex™ představují pro svého majitele, můžeme jmenovat například:

  • instalaci topných kabelů je možné provádět až do teploty -5?C
  • dokonalé stínění topného kabelu zajišťuje hliníková fólie, kterou je kabel pokryt okolo celého svého obvodu
  • vnější plášť topného kabelu je z vysoce odolného PVC s izolací XLPE, je tedy mimořádně flexibilní

Inteligentní vytápění – efektivní regulace topení

Další z produktů určených pro vytápění vašeho domu nebo bytu, systém DEVIlink™, se stará o bezdrátové řízení teploty v celém vašem domě z jednoho jediného místa. Tento efektivní způsob regulace topení se skládá ze tří zařízení, řídící jednotky, prostorového teplotního snímače a spínacího relé, která oboustranně komunikují prostřednictvím bezdrátových technologií. Díky svému charakteru může systém jednoduše nahradit i již stávající termostaty.

Podlahové topení DEVI, to jsou nejen samotné topné kabely DEVIflex™, extrémně tenké topné rohože DEVImat™ nebo systémy DEVIlink™ sloužící pro bezdrátovou regulaci topení. Tato značka zaměřující se jak na výrobu, tak vývoj nabízí rovněž veškeré potřebné příslušenství.

Kvalitně a se zárukou jistoty

DEVI topné systémy Vám poskytují nejen dokonalý tepelný komfort, ale nově zároveň ochranu Vaší investice v podobě rozšířené záruky na topné kabely a rohože. Věříme v kvalitu našich produktů natolik, že Vám na ně můžeme poskytnout rozšířenou dvacetiletou záruku, která Vám zaručí 100% pocit jistoty. V případě, že by produkt nečekaně přestal fungovat, nemusíte se bát dodatečně vzniklých nákladů. O vše se postaráme místo Vás a náklady spojené s výměnou anebo opravou produktu neseme my. Unikátnost naší rozšířené záruky spočívá v tom, že kryjeme nejen náklady na výměnu produktu, my navíc zaplatíme opravu podlahy a to včetně vrchní podlahové krytiny. Naše síť odborných elektrikářů provede opravu a to kompletně na naše náklady.

Nově Vám také naše společnost ELSTAP nabízí teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat. Jsme regionální prodejnou tohoto unikátního systému přitápění a větrání.

Co Vám teplovzdušný solární kolektor (panel) přinese?

  • změna teploty vnitřního prostředí - tedy vytápí;
  • změna skladby interního mikroklimatu – dodá filtrovaný čerství venkovní  - tedy větrá;
  • změna přirozené cirkulace vnitřního prostředí, když významným druhotným účinkem je i 
  • změna relativní vlhkosti vnitřního prostředí v důsledku procesu výměny vzduchu a v případě dlouhodobého působení i změna relativní vlhkosti konstrukcí včetně snížení rizika kondenzace vodních par či eliminaci dlouhodobých následků tohoto jevu (také biotické organismy - plísně) - tedy odvlhčuje.

Kompletní nabídku topných kabelů, topných rohoží, regulace, nových solárních kolektorů ale i ostatního nabízeného sortimentu vypínačů, jističů, rozvaděčů, zásuvek najdete v našem eshopu na adrese www.elstap-obchod.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elstap.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Platíte drahé účty za vytápění bytu či domu? Pomoci vám může firma Elstap, která u nás zastupuje dánský koncern DEVI. Poskytuje podlahové topení, které je spolehlivé, bezpečné, nenáročné na údržbu a zejména úsporné.

Vydáno 26.01.2016
ELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu

ELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu

Toužíte po komfortním bydlení? Ke splnění snu vám může dopomoci podlahové vytápění, které zajistí rovnoměrnou příjemnou teplotu podlahy a navíc úsporu nákladů. Montáže podlahového vytápění zajišťuje firma ELSTAP, regionální zástupce dánského koncernu DEVI. Na českém trhu zajišťujeme nejen prodej, montáž a servis vytápění, ale také elektroinstalace a prodej elektromateriálu.

Vydáno 31.01.2017Vydáno 28.07.2015
195 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2016