Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. Společnosti také spolupracuje s řadou významných světových firem, které se touto oblastí taktéž zabývají, zmiňme např. Rhodia, Lapel či Simona.

čistírny odpadních vod na klíč

Čistírny odpadních vod na klíč

Základní nabízenou službou společnosti je vytvoření čistírny odpadních vod na klíč. Je schopna navrhnout, vyprojektovat, postavit, vyrobit a dodat prakticky jakoukoliv technologii čištění odpadních vod, včetně reverzní osmózy. Díky více než 40 odborníkům z mnoha oblastí jsou poskytované služby na velmi vysoké úrovni. Firma disponuje profesionály z oblasti projektování, chemického inženýrství, ale třeba i řízení chemických reakci.

Čistírny odpadních vod na klíč


Výroba pitné vody pomocí čistírny odpadních vod

Jedním z důležitých služeb společnosti je projektování a konstrukce čistíren vod, které dokáží zajistit výrobu pitné vody. Kromě klasických čistíren pro výrobu pitné vody se zabývá i divizí mobilních odsolovacích zařízení, které dokáží vyrobit pitnou vodu ze slané mořské vody pomocí reverzní osmózy. Díky speciálním odsolovacím jednotkám je možné zachytit rozpuštěné soli a nízkomolekulární složky. Tyto přístroje firma sama vyvíjí, vyrábí a montuje pod označením MSRO. O úspěších v oblasti výroby pitné vody svědčí i dodání jednotek do afrického Mosambiku, kde byl místním systém osobně představen a kde proběhlo zaškolení personálu.


Dodávky čistíren vod do průmyslových provozů

Nabídka čistíren odpadních vod na klíč je určena také pro průmyslové provozy, které čistírny vody velmi často potřebují. Nabízené systémy dokáží zpracovat vodu nejen splaškovou, ale i vodu ze skláren, keramického průmyslu, papíren, lakoven, průmyslu galvanického i potravinářského. Díky tomu se využitelnosti čistírny odpadních vod ještě násobí. Řada průmyslových provozů využívá právě možnosti dodání čistírny vod na klíč, přičemž je dodán kompletní funkční systém, ihned připravený k provozu.

Rozsah společnosti W.P.E. a.s. je opravdu pestrý, kompletní přehled služeb naleznete na internetové prezentaci. Chemické čistírny odpadních vod, které se využívají obvykle v průmyslu, ale i biologické čistírny, galvanické linky či zmíněné výrobníky pitné vody pomocí reverzní osmózy jsou jen zlomkem činností, kterým se společnost věnuje. Potřebujete-li však ve vašem provozu čistírnu vody, dodání na klíč patří k základním nabízeným službám.

Chemické čistírny odpadních vod


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.wpe.cz/

Vydáno 29.07.2015
406 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky
V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.
Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

Vše potřebné na jednom místě

Vše potřebné na jednom místě
Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb
Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.
PODSTRÁNKY

Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod
Biologické a chemické čistírny odpadních vod, mobilní odsolovací jednotky

Galvanické linky

Galvanické linky
Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Servisní činnost

Servisní činnost
Servis technologií čištění odpadních vod, rekonstrukce čističek odpadních vod
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA W.P.E. a.s. Water Purification Engineering
WEBOVÁ STRÁNKA
W.P.E. a.s.
www.wpe.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Podnikatelská 565 (Areál VÚ Běchovice 10A)
Praha 9 - Běchovice 190 00

wpe@wpepraha.com
+420 604 908 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha