Ostraha i profesní vzdělávání v oblasti výcviku zvířat pod taktovkou jedné společnosti

Rozsah práce bezpečnostní agentury je mnohem širší, než se může na první pohled zdát. Ostraha objektů je jen jednou z mnoha činností, kterými se zabývá. Příkladem bezpečnostní agentury, jejíž rozsah je mnohem pestřejší, je firma HUSPOL group s.r.o. Kromě ostrahy se zaměřuje na profesionální služební kynologii, pachové práce a profesní vzdělávání.

profesní vzdělávání v oblasti výcviku zvířat

Specialisté v oblasti služební kynologie

Společnost disponuje moderním kynologickým centrem plným profesionálů, kteří své znalosti ve výcviku psů chtějí předávat dál. Samotná služební kynologie a s tím související výcvik pro pachové práce je v mnoha odvětvích velmi důležitý. Nabízený vzdělávací program pod označením „Master of Animal Training – MAT“ je vhodný pro všechny, kteří se psy pracují na profesionální úrovni.

Nejčastější skupinou zájemců jsou psovodi bezpečnostní agentury, horské služby, specialisté či psovodi se zaměřením na podporu postižených občanů. O profesní vzdělání služební kynologie je velký zájem také ze strany policie a armády. Jde o velmi kvalitní dvousemestrální kurz, po jehož absolvování obdrží student diplom a titul „MAT.“ za svým jménem.

Průběh studia služební kynologie

Profesní školení v oblasti služební kynologie je komplexní, skládá se z teoretických i praktických částí. Vzdělávání probíhá po domluvě v pátek, v sobotu či v neděli, a to v českém, slovenském, eventuálně anglickém jazyce. Jde o distanční studium, skládající se z 11 modulů, první tři jsou čistě teoretické, zbylé tři jsou teoreticko-praktické s výukou v učebnách i na cvičištích. Majitelé psů a profesionální kynologové mohou praktické části studia podstoupit se svým vlastním psem, se kterým budou také skládat závěrečné zkoušky.

Odborník na pachové práce

HUSPOL group s.r.o. se zabývá pachovými pracemi, je schopen vystopovat drogy i jiné látky. Tato činnost je v současnosti velmi cenná a využívaná především policejními jednotkami. V rámci profesního školení se firma zabývá nejen samotnými pachovými pracemi, ale také předáváním znalostí a výcviku v této oblasti. Ne nadarmo se pachová práce označuje za královskou disciplínu služební kynologie, proto je třeba při výcviku postupovat pomalu a bezchybně. V případě volby zmíněné společnosti si můžete být profesionalitou a kvalitou profesního školení jisti.

Společnost ve spolupráci s Akademií managementu a komunikace předává důležité znalosti v oblasti služební kynologie, dále se zabývá pachovými pracemi i samotnou ostrahou. Jde tak o mnohem víc než bezpečnostní agenturu. HUSPOL group s.r.o. je firmou, která kromě samotné ostrahy objektů školí další profesionály, kteří mohou zachraňovat lidské životy, bránit zločinům a usnadňovat práci potřebným. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.huspol.cz/

Vydáno 29.07.2015
130 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HUSPOL group s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HUSPOL group s.r.o.
www.huspol.cz
Adresa

Adresa

Rybářská 381
Hranice 753 61

info@huspol.cz
+420 583 034 644


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha