Výhody dřevostaveb a jejich realizace na klíč

Ačkoliv v našem prostředí nebyly doposud dřevostavby příliš oblíbené, situace se začíná měnit a také díky větší informovanosti je o realizaci dřevostaveb stále větší zájem. Zatímco ve Skandinávii či v USA jsou domy ze dřeva běžnou záležitostí, u nás si stále ještě získávají důvěru lidí. Vyhledávané jsou přitom dřevostavby na klíč, které budou postaveny ve velmi krátké době a ihned připraveny k nastěhování.

dřevostavby na klíč

Realizace dřevostaveb na klíč

Firma B&J Dřevostavby patří mezi velké odborníky v oblasti dřevostaveb. S realizací nízkoenergetických dřevostaveb má dlouhodobé zkušenosti u nás i ve světě. Velké zkušenosti získala firma realizací dřevostaveb v USA, kde v této oblasti funguje již 10 let. Firma dbá při práci a návrhu na důsledné dodržování technologických postupů a na využití velmi kvalitních materiálů.

Nejvyhledávanější službou firmy je stavba dřevostaveb na klíč. Po zadání a zahájení prací bude nízkoenergetická dřevostavba zhotovena do 5 měsíců, poté se budete moci do domu nastěhovat a spokojeně bydlet. Dřevostavby na klíč představují nejpohodlnější a nejrychlejší řešení pro ty, kteří chtějí mít dřevostavbu.


Od návrhu až po realizaci

Pokud se rozhodnete pro stavbu nízkoenergetické dřevostavby a současně si zvolíte firmu B&J Dřevostavby, nebudete se muset starat prakticky o nic. Firma vám při zadávání zakázky bezplatně vypracuje cenovou kalkulaci a předá potřebné informace o dřevostavbách. V dalších krocích se postará o kompletní zpracování projektové dokumentace a zajistí taktéž stavební povolení, územní rozhodnutí a další potřebné inženýrské činnosti.


S nízkoenergetickou dřevostavbou ušetříte

Pokud se domluvíte na realizaci nízkoenergetické dřevostavby, můžete si být jisti, že z dlouhodobého hlediska ušetříte značné finanční prostředky. Dřevostavby totiž vynikají skvělými izolačními vlastnostmi a také velmi nízkými provozními náklady. Především vytápění je mnohem méně nákladné než v klasických stavbách. Dřevostavby na klíč jsou postaveny v rámci všech technologických i ekologických předpisů s velkým důrazem na maximální snížení provozních nákladů na chod domácnosti. Dřevostavby, postavené firmou B&J Dřevostavby, tak lze skutečně označit za nízkoenergetické.

Realizace dřevostavby na klíč je rychlá (hrubá stavba je postavena do 30 dnů), cenově dostupná a díky moderním impregnačním nátěrům vyniká i odolností vůči plísním a houbám a vyznačuje se dlouhodobou životností. Firma B&J Dřevostavby s mnohaletými zkušenostmi s realizací dřevěných staveb v USA zajistí nízkonákladovou dřevostavbu i vám.

Nízkoenergetické stavby


Více informací naleznete na našich stránkách  http://bjdrevostavby.sweb.cz/

Vydáno 30.07.2015
332 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BJ dřevostavby - Jiří Šobáň
WEBOVÁ STRÁNKA
BJ dřevostavby - Jiří Šobáň
www.bjdrevostavby.cz
Adresa

Adresa

Zahradní 1075
Nivnice 687 51

bjdrevostavby@seznam.cz
+420 777 086 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha