Plechové střechy – elegantní a technicky dokonalé řešení střešní krytiny

Při výběru střešní krytiny je třeba zohlednit řadu faktorů, výhod a nevýhod. Univerzální a v mnoha ohledech výhodné jsou plechové střešní krytiny, které dokážou ochránit před povětrnostními vlivy, jsou elegantní a technicky dokonalé. V dnešní době jsou plechové střechy stále vyhledávanější, jelikož jsou variabilní, cenově dostupné a relativně lehké.

Plechové střechy

Výhody plechové střechy

Jednou z mnoha výhod plechových střech je vysoká trvanlivost. Plechové krytiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajistí dlouhou životnost bez nutnosti jakýchkoliv zásahů. Důkazem toho je také záruka, která bývá standardně v rozmezí 10 až 50 let podle konkrétního typu střehy.  Dalšími výhodami jsou pestrost barev, jednoduchá montáž, bezúdržbovost či výběr z mnoha tvarů. Použití plechových krytin je možné od 8° sklonu střechy.

Významným prodejcem plechových střech je firma Martina Kociána se sídlem ve Frýdku – Místku. V internetovém obchodě této společnosti si můžete vybrat plechové střechy řady významných výrobců, zmiňme např. UNIPLECH, SATJAM, OMAK či CONGOR nebo klasické DACHMANY

Plechové střechy různých barev a tvarů

Krytina z plechu se vyrábí v různém provedení, důkazem toho je i pestrá nabídka ve zmíněném internetovém obchodě. Plechové střechy imitující střešní tašky, falcované plechy či plechy trapézové jsou toho jasným důkazem. Vybírat můžete také z různých barev či materiálů – plechové střechy se vyrábí z oceli i hliníku.

Doplňky na plechové střechy

Pokud budete mít plechovou krytinu na střeše, doplňky z plechu, které můžete v internetovém obchodě taktéž zakoupit, budou se střechou skvěle ladit. Sněhové zábrany, lemování, okapy či hřebenáče, to vše jsou často nepostradatelné doplňky, které se vyrábí z plechu a taktéž vynikají svou kvalitou a snadnou montáží. Při výběru střešní krytiny tak nezapomínejte ani na tyto doplňky, které k samotné střeše bezpochyby patří.

Distribuce po celé České republice

Pokud si plechové střechy objednáte online, bude vám zajištěna distribuce po celé ČR, navíc některé druhy zboží můžete vyzvednout na mnoha výdejních místech osobně. Výdejní místa se nachází v Ostravě, Ústí nad Labem, Lounech, Karlových Varech, Rumburku, Libicích nad Cidlinou, Opatovicích nad Labem, Libchavách i Šumperku.

Firma Martina Kociána spolupracuje s řadou dodavatelů nejen plechových střešních krytin, nabízí i střechy z jiných materiálů. Dále se zaměřuje na práce klempířské, pokrývačské i tesařské. V případě zájmu je možné zajistit nejen dodání materiálů pro plechové střechy, ale i samotnou montáž.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stresni-krytiny-levne.cz/

Vydáno 31.07.2015
234 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Martin Kocián Kspolstřechy
WEBOVÁ STRÁNKA
Martin Kocián
kspolstrechy.cz
Adresa

Adresa

Čs. armády 536
Frýdek - Místek 738 01

info@stresni-krytiny-levne.cz
+420 737 177 112


Najdete nás také zde:

ARES
captcha