Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat

I ranní oblékání může být pro děti zábava, stačí, když jim pořídíte to pravé oblečení. Kde? No přece u společnosti Cartoon Mania. Náš velkoobchod s textilem nabízí originální trička s potiskem pro holky i kluky každého věku. Seženete u nás ale i další zábavné a pohodlné oblečení. Stačí si vybrat.

Originální oblečení s potiskem

Originální trička s potiskem kreslených postaviček

Má vaše dítě oblíbeného kresleného hrdinu? Díky nám se ho nemusí vzdávat ani při oblékání. Jsme totiž velkoobchod s licenčním textilem, exkluzivně vám tak nabízíme originální trička s potiskem kreslených hrdinů, které denně vídáte na obrazovce. Spiderman, Disney postavičky nebo Simpsonovi? U nás pořídíte trička se všemi těmito hrdiny. Ať už tak máte doma hravého chlapce, který se chce stát superhrdinou, nebo holčičku co má ráda princezny, u nás si vždy vyberete.

Velkoobchod s textilem Cartoon Mania ale nenabízí pouzeoriginální trička s potiskem, naše nabídka je mnohem bohatší. U nás tak seženete spodní prádlo, ponožky i podkolenky, ale i originální pyžama pro děti. Pořídit u nás tak můžete mikiny, kraťasy, tepláky, plavky, ale i čepice a rukavice na zimu. A protože myslíme na děti každého věku, nabízíme podobné artikly i pro ty nejmenší. Sháníte originální a hravé dupačky, bryndáky nebo body? U nás jste v tom případě na správné adrese

Výroba a prodej licenčních textilních výrobků


Oblečení s potiskem té nejvyšší kvality

Ve společnosti Cartoon Mania víme, že nejen hezký vhled je u dětského oblečení důležitý. Důraz proto klademe i na kvalitu používaných materiálů. Veškeré oblečení je tak vyrobeno z prvotřídní bavlny a dává i těm nejmenším absolutní pohodlí. Potisk oblečení je také velmi kvalitní, i po několika vypráních tak drží na svém místě. Naše oblečení tak nevypadá dobře jen do prvního použití, my dbáme na kvalitu látky i samotného potisku.

Dejte sbohem nudnému dětskému oblečení. Navštivte velkoobchod s textilem Cartoon Mania a vyberte svým ratolestem originální trička s potiskem. Naše oblečení je hravé, pohodlné a rozvíjí dětskou fantazii, je tak ideálním dárkem pro vaše nejmenší, předškoláky, ale i školní děti. Pro více informací o nás a naší nabídce navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!

Originální trička s nápadem


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cartoonmania.cz

Vydáno 31.07.2015
359 Zhlédnutí
Topováno 06.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania
Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti
Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše ...

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí
Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cartoon Mania, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Cartoon Mania, s.r.o.
halantex.pl
Adresa

Adresa

Terronská 727/7
Praha 6 160 00

info@halantex.pl
+420 725 085 437


Najdete nás také zde:

ARES
captcha