HON-okna, dveře, s.r.o.
Výroba dřevěných oken a vchodových dveříDřevěná okna a dveře vítězí nad plastem v mnoha ohledech

Ačkoliv mezi lidmi stále panuje obecný názor, že plastová okna jsou jednoduše modernější a kvalitnější než ta dřevěná, začíná se ukazovat, že opak je pravdou. S moderními technologiemi a odborným zacházením s dřevěným materiálem vznikají kvalitní dřevěná okna, která v mnoha ohledech předčí ta plastová. Své by o tom mohla říci firma HON-okna, dveře, s.r.o., která má ve výrobě oken více jak 90letou tradici.

Dřevěná okna a dveře

Výroba oken a dveří na míru

Výhodou dřevěných dveří a oken je jejich variabilita a univerzálnost. Zmíněná firma nabízí výrobu dveří a oken na míru, jedná se pouze o zakázkovou výrobu, vybrat si navíc můžete z řady různých provedení. Dřevěná okna se totiž dělí do několika samotných podskupin.

Nejvyhledávanější a nejlevnější dřevěná okna jsou eurookna. Dobře vypadají, jednoduše se udržují a jsou vyrobena z kvalitních materiálů. Základem prvotřídního dřevěného okna je vícevrstvý lepený hranol a spolehlivě fungující kování, okna jsou povrchově upravena tak, aby byla odolná a znásobily se jejich užitné vlastnosti. HON-okna, dveře, s.r.o. oproti jiným výrobcům oken používá moderní okapnice bez plastových koncovek, které byly velmi problematické.


Dřevohliníková okna – bezúdržbové řešení

Ačkoliv jsou klasická dřevěná eurookna kvalitní a výhodná z mnoha ohledů, vyžadují údržbu, která obnáší zhruba co 10 – 15 let obnovující nátěr. Pokud hledáte naprostou špičku mezi dřevěnými okny, uvažujte nad pořízením dřevohliníkových oken, která jsou z hlediska povrchové úpravy bezúdržbová. Díky kombinaci dřeva a hliníku jsou zachovány všechny výhody dřevěných oken. Výroba těchto oken je výsadou zmíněné firmy. Na výběr je celá škála RAL odstínů, eloxovaný hliník nebo je možné dodat hliník se vzhledem dřeva. V současné době jsou nejžádanější odstíny šedé, černé či stříbrné, které se hodí k moderním stavbám.

Pořiďte si dřevohliníková okna


Okna kastlová, balkonová, skládací nebo posuvná

Firma se dále zabývá výrobou kastlových oken, balkonových, skládacích či posuvných sestav a vchodových dveří. Dřevo se na výrobu dveří používá jednoznačně nejčastěji. Vybrat si můžete z několika vzorů a zdobených profilovaných typů. K dispozici jsou i moderní dveře opět v kombinaci s hliníkem.

Dřevěné dveře i okna zažívají velkou renesanci. Nejde však jen o materiál, ale konkrétní provedení a zpracování. V návaznosti na tradiční postupy vynikají produkty precizním řemeslným zpracováním. Dřevěná okna a dveře kombinují tradiční postupy s nejmodernějšími technologiemi a s využitím kvalitních moderních přípravků pro povrchovou úpravu jsou tyto dveře a okna naprostou špičkou.

Kvalitní dřevěné dveře a okna na míruVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hon-okna.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Úspora energie díky dřevěným oknům HON se solárním zasklením

Úspora energie díky dřevěným oknům HON se solárním zasklením

Cena energií neustále stoupá, dobrá izolace domů, která zajistí co nejmenší únik tepla, je proto nutností. Důležitým prvkem stavby jsou okna, která proto také musí mít ideální tepelně izolační vlastnosti. Dřevěná okna a dveře nejlepší kvality a se skvělými izolačními schopnostmi vyrábí rodinná firma HON.

Vydáno 09.05.2016Vydáno 31.07.2015
194 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2019