Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Vysokozdvižné vozíky, poháněné palivem CNG, jsou v současné době velmi populární. Přináší totiž až 50% úspory na náklady za pohonné hmoty a také tichý a bezproblémový provoz. Firmy, které disponují touto technikou, však musí vyřešit základní požadavek – tankování. Nejideálnějším řešením je možnost umístění plnicích stanic přímo v areálu firmy. Pořízení plnicích stanic CNG však není levnou záležitostí, to si uvědomuje i společnosti BALKANCAR CZ s.r.o., která nabízí jejich pronájem.

plnicí stanice CNG

Pronájem plnicích stanic CNG

Mít možnost umístění plnicí stanice CNG přímo v prostoru firmy má bezesporu celou řadu výhod. Díky plnicím stanicím CNG odpadají veškeré další problémy, týkající se tankování. Ke stanici stačí vozidlo dopravit a jednoduchým postupem jej doplnit. Plnicí stanice CNG jsou vhodné jak pro provozy, které využívají třeba jen jednoho vysokozdvižného vozíku na CNG, tak pro provozy, které mají flotilu techniky vskutku rozsáhlou. Podle intenzity a využívanosti nabízí firma pronájem plnicích stanic CNG ve dvou typech.


Plnicí stanice CNG pro přímé plnění

Pokud ve vašem provozu využíváte jen několik vysokozdvižných vozíků na tento alternativní pohon, plně by vám měl vyhovovat pronájem plnicí stanice CNG pro přímé plnění. Tato metoda plnění je nejjednodušší a také cenově nejdostupnější.

Přímé plnění je zajištěno kompresorem, jehož napojení je možné i bez stavebního povolení, stačí jej odborně připojit k rozvodu zemního plynu a k elektřině. Plnicí stanice CNG pro přímé plnění je vhodná tam, kde se využívají 1 až 2 vozíky na jednosměnný provoz. Je třeba počítat s tím, že při přímém plnění trvá kompletní naplnění několik hodin, proto je vhodné naplánovat si jej na noční hodiny.


Plnicí stanice s tlakovými zásobníky

Provozy, které využívají větší množství vozíků, budou potřebovat pronájem plnicích stanic CNG s tlakovými zásobníky. Díky nim trvá plnění jednoho vozíku jen několik málo minut a je možné postupně plnit i větší vozový park.

Počet tlakových zásobníků je libovolný, měl by odpovídat poměrem počtu vozíků, eventuálně automobilů na CNG. Výhoda tak spočívá v tom, že v případě rozšíření vozového parku lze kapacitu plničky rozšířit pouhým dovybavením dalšími tlakovými zásobníky. I toto zařízení lze provozovat bez stavebního povolení, navíc je vhodné k plnění nejen vysokozdvižných vozíků a další techniky, ale také klasických osobních automobilů s pohonem na CNG.

Ať už potřebujete zajistit pronájem plnicí stanice CNG pro malé provozy či pro areál firmy s velkým vozovým parkem, společnost BALKANCAR CZ s.r.o. vám vyhoví, poradí při zapojování a zajistí kompletní servis zařízení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/balkancar

Vydáno 31.07.2015
81 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci

Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci
Kompletní logistická řešení přímo na míru jsou snem každého skladníka, pracovníka u velkých firem a dalších. Sen se stává skutečností díky společnosti BALKANCAR CZ, která se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, zejména plošinových vozíků a vysokozdvižných vozíků.

Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím
Manipulační technika Balcancar, to jsou nejenom nízkozdvižné či vysokozdvižné vozíky nebo plošinové vozíky, ale také celá řada dalších specializovaných strojů pro manipulaci s náklady. Tím vším a také službami spojenými s kvalitními dodávkami manipulační techniky, jako je například bezproblémová ...

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika
Nejen vysokozdvižné vozíky, ale také další typy manipulační techniky jsou důležitou součástí mnoha provozů. Své uplatnění nachází manipulační technika téměř všude – v logistice, stavebnictví, lesnictví a mnoha dalších oblastech. Na spolehlivosti manipulační techniky pak často závisí mnohé. Pořídit ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BALKANCAR CZ s.r.o. vysokozdvižná a manipulační technika
WEBOVÁ STRÁNKA
BALKANCAR CZ s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

areál Cargo
Vrbičany (okres Litoměřice) 411 21

info@balkancar.net
+420 416 533 799


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha