České křišťálové lustry vychází z tradičního designu

Jen stěží budete hledat tradičnější svítidlo, než jakým je český křišťálový lustr. Křišťálová svítidla u nás mají mnohaletou tradici, to si uvědomila také společnost ELITE BOHEMIA. Ta v roce 1996 navázala na českou tradici a začala se zabývat výrobou českých křišťálových lustrů, křišťálových lamp a dalších svítidel. V současnosti patří mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce těchto svítidel a sklízí úspěchy po celém světě.

České křišťálové lustry vychází z tradičního designu

Pestrý výběr křišťálových lustrů z mnoha kolekcí

Pokud jste se rozhodli pořídit si křišťálovou lampu či lustr, u firmy ELITE BOHEMIA si můžete vybrat z pestré nabídky různých provedení. Křišťálové lustry jsou k dispozici v řadě kolekcí, každá kolekce se přitom pyšní typickým zdobením a detaily. Ať už si vyberete křišťálový lustr nebo jiné křišťálové svítidlo z kolekce Original classic, Ceiling mounts, Royal crystal či z jiných kolekcí, vždy si můžete být jisti profesionálním řemeslným zpracováním a stoprocentní originalitou s návazností na tradice předků.

Mistrovská díla, vyráběná na zakázku

Firma ELITE BOHEMIA nabízí křišťálová svítidla v různých cenových kategoriích. Kromě pestré nabídky kolekcí, za kterými stojí vynikající designéři, je výsadou společnosti i zakázková výroba křišťálových lustrů. Při zakázkové výrobě je přihlíženo ke konkrétnímu prostoru, ve kterém se křišťálová svítidla budou nacházet. Nazývat tyto výrobky mistrovskými díly rozhodně není nadsázkou. Staly se vyhledávanými po celém světě, včetně Velké Británie, Ruska, USA, Číny, Indie či Indonésie.

Využití různých postupů a materiálů

Křišťálové lampy a lustry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, vyrobených tradičními i moderními technologickými postupy. Křišťálové lustry ELITE BOHEMIA jsou sestaveny z různých dílů, od lisovaného či ručně broušeného skla až po sklo malované či zlatem zdobené. Ověsy, které se u lustrů a křišťálových svítidel používají, jsou strojně broušené a precizně zpracované. Můžete si vybrat provedení s vysokým obsahem olova i bezolovnaté, na výběr jsou i ověsy historického typu či tradičního českého.

 

Při zakázkové výrobě je pak jen na klientovi a jeho požadavcích, jak bude ve výsledku křišťálový lustr vypadat. Díky kombinaci různých metod a technologií je každý kousek opravdovým uměleckým dílem. Při návrhu i konstrukci je myšleno i na to, že výrobek má vynikat svou pevností a dlouhou životností, aby vydržel po mnoho generací.

 

ELITE BOHEMIA se tak stala uznávaným velikánem v oblasti návrhu a výroby křišťálových lamp, lustrů a dalších svítidel. Ať již chcete vyzdobit tradičním českým osvětlením pracovnu, konferenční sál či jiný bytový prostor, z pestré nabídky kolekcí si jistě vyberete, případně si necháte zhotovit svítidlo na zakázku.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elitebohemia.cz

Vydáno 03.08.2015
232 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

ELITE BOHEMIA Semily: křišťálové lustry a bytová svítidla na zakázku

ELITE BOHEMIA Semily: křišťálové lustry a bytová svítidla na zakázku
Toužíte mít doma originální lustry? Pak je tu pro vás společnost ELITE BOHEMIA, která vyrábí luxusní křišťálové lustry na zakázku i bytová svítidla. Svou činností navazujeme na staletími prověřenou tradici českých výrobců svítidel a nadále ji rozvíjíme. Patříme k největším výrobcům ověskových ...

Český křišťálový lustr rozhodně není retro

Český křišťálový lustr rozhodně není retro
České křišťálové lustry mají v oblasti výroby svítidel tradici už celá staletí. Aby toto řemeslo neupadlo v zapomnění, a lidé se dále mohli těšit z překrásných křišťálových skvostů nadčasového designu, navázala společnost ELITE BOHEMIA v roce 1996 na tradici předků. Postupem času se stala jedním z ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA
www.elitebohemia.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 93
Semily 513 01

obchod@elitebohemia.cz
+420 481 622 566


Najdete nás také zde:

ARES
captcha