Tesařství, klempířství, pokrývačství a montáže pod jednou střechou

Chystáte se využít služeb tesařů, klempířů či pokrývačů? Pokud ano, nejlepší volbou je vybrat firmu, která poskytuje veškeré tyto služby a sdružuje profesionální řemeslníky hned z několika různých oborů. Takovou je v okolí Zlína, Vyškova či Kroměříže firma Střechy Machač, která nabízí komplexní služby ze zmíněných oborů. Nabídne tak možnost kompletního zhotovení střechy, ale třeba i rekonstrukce nebo stavbu pergoly.

Tesařství, klempířství, pokrývačství a montáže pod jednou střechou

Tesařské práce

Firma Střechy Machač poskytuje všechny druhy tesařských prací. Podle požadavků klienta zajistí výrobu, úpravu a montáž krovů, také jejich výměnu či doplnění. Pro bytové domy, veřejné budovy i haly zajistí montáž vazníků. Laťování střech, přístřešky, vikýře, dále pak stavba altánů či pergol. Všechny tyto činnosti se řadí mezi tesařské práce a profesionálové ze zmiňované firmy vám je rádi provedou.

Klempířské práce

Společnost disponuje svou vlastní dílnou, ve které vyrábí klempířské díly až do délky 3 metrů, při objednávce až do 6 metrů. Klempířské díly vám budou vyrobeny z vámi zvoleného materiálu, na výběr máte plech pozinkovaný, měděný, poplastovaný ocelový různých barev, titanzinkový či hliníkový. Firma vyrábí a montuje žlaby či svody. Mezi vyhledávané klempířské práce patří též oplechování střešních průniků, říms, parapetů či střešních ploch a stěn.

Pokrývačské práce

Aby byly služby firmy Střechy Machač úplné, nabízí také komplexní pokrývačské práce. Firma pracuje především s betonovými krytinami Bramac, který jsou v této oblasti jasným favoritem, dále pak s pálenými krtinami Tondach a s plechovými krtinami různých výrobců. Na přání zákazníka bude zajištěna dodávka a samotná montáž, pokrývačské práce zahrnují také montáže doplňkových systémů – protisněhových zábran či větracích pásů.

Přes 20 let na trhu a řada spokojených klientů

Firma působí v okolí Zlína, Kroměříže, Vyškova, Hulína a okolních měst a obcí, po domluvě je možné provést tesařské práce, pokrývačské i ty klempířské prakticky kdekoliv. Skvělou referencí firmy je i její vlastní sídlo, konkrétně práce na výstavbě střechy. Firma provedla stavbu a montáž střech velké řady rodinných domů, uveďme např. domy v Morkovicích, Vrbce, Slavičíně, Tovačově, ale také v Praze. Zmiňme i práci na falcované střeše s pozinkovaným plechem na celním úřadu v Ostravě či střechu obecního úřadu Sulimov.

 

Pokud tak hledáte firmu, která zajistí veškeré tesařské práce, klempířské práce či pokrývačské práce, firma Střechy Machač vám vyhoví, přidáte se tak k dlouhému seznamu spokojených klientů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechy-machac.cz

Vydáno 05.08.2015
145 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střechy - MACHAČ s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Střechy - MACHAČ s.r.o
www.strechy-machac.cz
Adresa

Adresa

Slížany 97
Morkovice-Slížany 768 33

info@strechy-machac.cz
+420 605 924 592


Najdete nás také zde:

ARES
captcha