Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí

Teleskopický obušek je v dnešní době častou součástí vybavení policie a jiných bezpečnostních složek, ale nosí jej také stále více lidí, pro které se stal součástí ochrany sebe samých i celé rodiny. Společnost Euro Security Products je významným světovým producentem obranných prostředků, mezi které patří i multifunkční teleskopický obušek ESP.


Teleskopický obušek ESP: praktický nástroj mnoha funkcí

Víte, že teleskopický obušek ESP neslouží jen k rychlému zákroku, kdy jedním pohybem proměníte malý skladný předmět v účinný sebeobranný prostředek? Díky široké škále příslušenství se z tohoto efektivního „obránce“ stává pomocník v mnoha situacích, ve kterých by bylo pro bezpečnostní složky třeba použít další předměty nebo sílu. A o jaké příslušenství jde?

  • Vysoce odolná přídavná taktická svítilna dává majiteli teleskopického obušku nespornou výhodu. Její ostré světlo umožňuje pohotovou obranu i ve špatných světelných podmínkách. Samozřejmě je praktická i jako náhrada klasické svítilny v neosvětlených prostorách.
  • Další z přídavných „vychytávek“, kterými můžete teleskopický obušek ESP opatřit, je taktické zrcátko ve 2 velikostech. Zrcátko poslouží tam, kde potřebujete bezpečný výhled za roh nebo do špatně přístupných míst.
  • Teleskopický obušek ESP je vhodný mimo jiné i jako účinný vstupní prostředek, např. v případě, kdy je třeba rychle rozbít i odolnější sklo. K těmto účelům slouží úderový nástavec z kalené oceli, díky kterému během vteřiny prorazíte i překážky, na které by vaše vlastní síla nestačila. Pro použití ve stísněných prostorech pak slouží speciální rozbíjecí koncovka s ocelovým hrotem.
  • Speciálním příslušenstvím pro teleskopický obušek ESP jsou páčidla, která umožňují snadný vstup do objektu, a tím i rychlou záchranu ohrožených osob.
  • Různé bezpečnostní složky také ocení záchranářskou sekeru, štípací kleště, armádní lopatku a další z mnoha příslušenství, díky kterým je teleskopický obušek ESP výjimečnou pomůckou.
  • K příslušenství obušku patří také celý stavebnicový systém praktických plastových pouzder. Tato důmyslná a vysoce odolná pouzdra umožňují celodenní pohodlné nošení obušku i jeho okamžité použití.

 

Euro Security Products dodává obranné prostředky do celého světa

Předmětem činnosti společnosti Euro Security Products jsou nejen multifunkční teleskopické obušky, ale také široké portfolio dalších praktických obranných prostředků – např. elektrické paralyzéry či pepřové spreje. Výrobky ESP, proslulé svou prvotřídní kvalitou a spolehlivostí, jsou oblíbené u policejních a bezpečnostních složek nejen v rámci ČR, ale po celém světě – od daleké Číny a Indie přes exotické Kongo až po Venezuelu.

Tyto výrobky je možné zakoupit v oficiálním internetovém obchodu výrobce, který je dostupný na adrese Obrana.cz.

Chraňte sebe i svou rodinu účinnými obrannými prostředky. Nikdy nevíte, kdy se vám může například teleskopický obušek hodit…

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.obrana.cz

Vydáno 02.05.2014
931 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály
Začátky české firmy Euro Security Products s.r.o. (ESP), jednoho z největších světových výrobců vybavení pro bezpečnostní i policejní sektor, se datují již do roku 1992. Kolem 90 procent produkce je vyváženo do více než 30 zemí světa. Obranné prostředky ESP tak lze spatřit nejen v Evropě, USA a ...

Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy

Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy
Na trhu nalezneme velké množství obranných prostředků. Nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším je přitom klasický pepřový sprej, který najdeme jak ve výbavě celé řady ozbrojených složek, tak v kabelkách mnoha žen. Slabinou běžných pepřových sprejů je ale jejich obtížné použití v horších světelných ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Euro Security Products s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Euro Security Products s.r.o.
www.euro-security.info
Adresa

Adresa

Hyacintová 20
Praha 10 106 00

informace@eurosecurity.cz
+420 777 720 816


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeTwitterARES
captcha