Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nhb@nhbservis.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 608 820 110

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Přerovská 89
Bystřice pod Hostýnem 768 61

Auto může být zralé k narovnání rámů i po menší nehodě

Není dne, kdy bychom ve zprávách neslyšeli o dopravních nehodách. Ke střetům automobilů dochází neustále a důsledkem toho je, že jsou většinou poškozené nosné rámy vozidel. Nemyslete si ale, že takovéto poškození dokáže způsobit jen opravdu vážná nehoda. To se pletete. Kolikrát stačí jen lehké drcnutí, střední náraz osobního auta do náklaďáku, návěsu či sjetí do příkopu. Tato poškození nejsou často na první pohled viditelná či dojde jen k mírnému zdeformování horního či dolního lemu auta. To pak následně nedrží stopu, čímž se nadměrně opotřebovávají pneumatiky a zvýší se spotřeba PHM. A to rozhodně vaši peněženku nešeří. Pokud auto po nehodě spravujete, vždy byste si rámy měli nechat odborně narovnat. Obraťte se na společnost NHB – servis, která je největší společností na rovnání rámů ve střední Evropě.


K rovnání rámů využíváme kvalitní stolice od firmy Bee Line a Black Hawk

Mnoho lidí si myslí, že je rovnání rámů zbytečnost a jezdí proto s rámy zdeformovanými. Tím ale ohrožují nejen sebe, ale také další účastníky silničního provozu a současně vyhazují peníze oknem za vyšší spotřebu pohonných hmot a sjíždění pneumatik. Po každé, byť sebemenší havárce, byste si měli nechat přeměřit rám auta. A pokud je zjištěna závada, obrátit se na odborníky. Společnost NHB – servis z Bystřice pod Hostýnem zaměstnává profesionály, pro které je rovnání rámů hlavní specializací. K opravě používají kvalitní rovnací stolice od společnosti Bee Line, které tato americká firma vyvíjí více než osmdesát let, a francouzskou Black Hawk. Tyto stolice jsou jedinečným kompletním hydraulickým tlakovým systémem, který slouží pro závěsné opravy středních a těžkých vozidel jakéhokoliv typu. Včetně rovnání rámů nákladních vozidel.    

I na pohled neopravitelné auto dáme do kupy

Máte poškozený rám u nákladního auta, užitkového vozu, návěsu, přívěsu, off-roadu, traktoru, autobusu, stavebních a zemědělských strojů, nadstaveb a včetně nosičů zemědělských a stavebních strojů? Firma NHB – servis zajistí rovnání rámů a nadstaveb všech druhů a typů. Veškeré rovnání se u této společnosti provádí bez snižování pevnosti rámu pomocí tepla, ale je prováděno za studena. Tudíž nedochází ke změně krystalické struktury u rovnaného materiálu. I auta, která zdánlivě vypadají na odpis, mohou být zdárně opravena. Díky rovnání rámů se dokážeme dostat na parametry, které se budou shodovat s těmi před poškozením.

Rovnání hliníkových rámů a nadstaveb

Samostatnou kapitolou jsou dlouholeté zkušenosti s rovnáním a opravami hliníkových rámů a hliníkových nadstaveb. Celkové repase hliníkových sklápěcích návěsů a návěsů systému walking floor. S opravami hliníkových návěsů souvisí svařování hliníku kvalitními svářečkami Fronius.

Rovnání kabin

Společnost NHB-servis provádí rovněž rovnání kabin. Kabiny dopravních prostředků, stavebních a zemědělských strojů se rovnají na rovnací stolici Celette.

S rovnáním od NHB – servis ušetříte čas i peníze

Mnoho dopravců chce za každou cenu ušetřit a tak raději jezdí s deformovaným rámem. Vymlouvají se nejen na peníze, ale také třeba na čas, který oprava zabere. Nemohou si dovolit mít auto mimo provoz na dlouhou dobu. Ovšem s postupy firmy NHB – servis čas ušetříte. U tohoto typu rovnání nákladních vozidel je výhodou, že rám není nutné kompletně odstrojit. Často je možné rovnat celý podvozek, včetně vzduchotechniky, elektroinstalace a někdy i samotné kabiny. Pokud máte zdeformované příčky, ty se u nás většinou nerovnají, rovnou vám je vyměníme za nové.  V případě potřeby provádíme nýtování.

Kromě kvalitního rovnacího zařízení je při rovnání velice důležitá ještě jiná věc. A tou jsou zkušení pracovníci, kteří umí s rovnací stolicí zacházet. Kvalitu rovnání, krátkou dobu a příznivou cenu vám slibuje NHB – servis, která se touto činností zabývá již od roku 1994. Pokud i vy potřebujete zajistit rovnání rámů, neváhejte se na naši firmu obrátit.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://nhbservissweb.webmium.com

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Autoklempířské práce

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

NHB-servis, spol. s r.o.
Přerovská 89
Bystřice pod Hostýnem 768 61
GPS: 49°24′5.94″ N, 17°39′18.47″ E

49°24′5.94″ N, 17°39′18.47″ E

QR kód firmy NHB-servis, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA NHB-servis, spol. s r.o.
Adresa

Adresa

Přerovská 89
Bystřice pod Hostýnem 768 61

nhb@nhbservis.cz
+420 608 820 110

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Přerovská 89
Bystřice pod Hostýnem 768 61

GPS49°24′5.94″ N, 17°39′18.47″ E

Plánování trasy

Přerovská 89 Bystřice pod Hostýnem 76861
NHB-servis, spol. s r.o. je největší firmou na rovnání rámů ve střední Evropě

NHB-servis, spol. s r.o. je největší firmou na rovnání rámů ve střední Evropě

Rovnání rámů nákladních a užitkových automobilů, off roadů, návěsů, cisteren

Rovnání rámů nákladních a užitkových automobilů, off roadů, návěsů, cisteren

Rovnání rámů autobusů, zemědělské techniky či stavebních strojů

Rovnání rámů autobusů, zemědělské techniky či stavebních strojů

Naši pracovníci provádějí rovnání od roku 1994

Naši pracovníci provádějí rovnání od roku 1994

Prospekty

Certifikát kvality firmy