Fasádní barvy a venkovní omítky v akci

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.

Fasádní barvy a venkovní omítky v akci

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Fasádní a interiérové barvy, ale i akrylátové, silikonové či mozaikové omítky najdete v nabídce společnosti Tomeš. Jsme ryze česká firma a kvalitní výrobky nabízíme firmám i soukromníkům již od roku 1992. Ať už tak stavíte dům, rekonstruujete, nebo si chcete nově vymalovat, u nás si přijdete na své. Fasádní i interiérové barvy vám totiž nabízíme hned v několika variantách a v libovolném barevném odstínu.

Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Interiérové barvy všeho druhu

Ve společnosti Tomeš víme, že každý interiér si žádá něco jiného ať už vzhledem k danému povrchu nebo využití místnosti. U nás proto najdete interiérové barvy nejrůznějších druhů, které se hodí k vymalování dětského pokojíčku, ale i kancelářských prostor, výrobních hal či chodeb. Také použití interiérových barev je velmi variabilní. Skvěle se hodí k nátěru zdiva, vápenných a disperzních omítkovin, betonu, dřevotřískových desek i sádrokartonu. Stačí si tak vybrat, jaké interiérové barvy vám budou nejvíce vyhovovat.

Jaké interiérové barvy u nás tedy seženete? Výběr je skutečně veliký. V nabídce jsou klasické interiérové barvy Indecorr Colour až v 15 barevných odstínech, interiérové barvy InDeccor – Standard vhodné pro nenáročné interiérové prostory nebo matné disperzní interiérové barvy InDeccor – Natural, které umožní i přímý nátěr na kaolinové a hliníkové podklady. Vybrat si ale můžete i profesionální interiérové barvy InDeccor - Profi vysoké kvality nebo jemně zrnité interiérové barvy InDeccor – Uni.

Ať už si ale vyberete jakkoli, jedno je jisté, všechny naše interiérové barvy skvěle kryjí, jsou otěruvzdorné a snadno se roztírají.

Disperzní i silikonové fasádní barvy

Interiérové barvy ale nejsou to jediné, co v naší společnosti nabízíme. U nás najdete také velmi kvalitní disperzní fasádní barvy, a to jak silikonové, tak akrylátové silikonizované. Vybrat si tak můžete omyvatelné, barevně stálé a otěruvzdorné disperzní barvy Fasadecorr akryl, který se hodí na přetírání hladkých i dekorativních omítek, břízolitů a betonů, Fasadecorr SAND se hodí na přetírání rozpraskaných hladkých omítek, ale i silikonové fasádní barvy Fasadecorr silikon typické vysokou propustností pro vodní páry, výraznou samočistící schopností nátěrového filmu a stálostí barevných odstínů, a to i za ztížených klimatických podmínek.

Velký výběr ovšem nabízíme také v oblasti fasádních omítek. Ať už tak sháníte fasádní omítky akrylátové, silikonové nebo mozaikové, neváhejte se na nás obrátit. Všechny naše fasádní omítky jsou vodoodpudivé, mrazuvzdorné a omyvatelná, jsou tak vhodné pro zateplovací systémy i tvorbu dekorativních omítek

Barevný odstín vám vytvoříme na míru

Sháníte interiérové nebo fasádní barvy, ale nabídka barevných odstínů vám nevyhovuje? Nevadí. My se plně přizpůsobíme vaším požadavkům. U nás se tak nemusíte ničím omezovat, my vám namícháme barevný odstín interiérové i fasádní barvy, přesně dle vašich představ. Ať už tak vyžadujete sněhově bílou barvu, nebo hledáte netradiční a originální odstín, my vám vyhovíme. Také fasádní omítky vám nabízíme až v 2500 barvených odstínech. Při stavbě domu či rekonstrukci interiéru tak můžete realizovat všechny své nápady.

Pokud i vy sháníte kvalitní fasádní či interiérové barvy od českého výrobce, obraťte se na společnost Tomeš z města Smržovka. Najdete u nás barvy vysoké kvality, které odpovídají všem předepsaným normám a zcela se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tomes-vsh.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.

Vydáno 03.08.2017
Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Stavíte dům, rekonstruujete jej nebo potřebujete obnovit jeho fasádu? Obraťte se na českého výrobce fasádních omítek, na společnost Tomeš – výroba stavebních hmot, s.r.o. Ať už vás zajímá akrylátová, mozaiková nebo silikonová omítka, z našeho sortimentu si jistě vyberete.

Vydáno 12.08.2016Vydáno 07.08.2015
362 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky