Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Fasádní a interiérové barvy, ale i akrylátové, silikonové či mozaikové omítky najdete v nabídce společnosti Tomeš. Jsme ryze česká firma a kvalitní výrobky nabízíme firmám i soukromníkům již od roku 1992. Ať už tak stavíte dům, rekonstruujete, nebo si chcete nově vymalovat, u nás si přijdete na své. Fasádní i interiérové barvy vám totiž nabízíme hned v několika variantách a v libovolném barevném odstínu.

Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Interiérové barvy všeho druhu

Ve společnosti Tomeš víme, že každý interiér si žádá něco jiného ať už vzhledem k danému povrchu nebo využití místnosti. U nás proto najdete interiérové barvy nejrůznějších druhů, které se hodí k vymalování dětského pokojíčku, ale i kancelářských prostor, výrobních hal či chodeb. Také použití interiérových barev je velmi variabilní. Skvěle se hodí k nátěru zdiva, vápenných a disperzních omítkovin, betonu, dřevotřískových desek i sádrokartonu. Stačí si tak vybrat, jaké interiérové barvy vám budou nejvíce vyhovovat.

Jaké interiérové barvy u nás tedy seženete? Výběr je skutečně veliký. V nabídce jsou klasické interiérové barvy Indecorr Colour až v 15 barevných odstínech, interiérové barvy InDeccor – Standard vhodné pro nenáročné interiérové prostory nebo matné disperzní interiérové barvy InDeccor – Natural, které umožní i přímý nátěr na kaolinové a hliníkové podklady. Vybrat si ale můžete i profesionální interiérové barvy InDeccor - Profi vysoké kvality nebo jemně zrnité interiérové barvy InDeccor – Uni.

Ať už si ale vyberete jakkoli, jedno je jisté, všechny naše interiérové barvy skvěle kryjí, jsou otěruvzdorné a snadno se roztírají.

Veliký výběr interiérových barev


Disperzní i silikonové fasádní barvy

Interiérové barvy ale nejsou to jediné, co v naší společnosti nabízíme. U nás najdete také velmi kvalitní disperzní fasádní barvy, a to jak silikonové, tak akrylátové silikonizované. Vybrat si tak můžete omyvatelné, barevně stálé a otěruvzdorné disperzní barvy Fasadecorr akryl, který se hodí na přetírání hladkých i dekorativních omítek, břízolitů a betonů, Fasadecorr SAND se hodí na přetírání rozpraskaných hladkých omítek, ale i silikonové fasádní barvy Fasadecorr silikon typické vysokou propustností pro vodní páry, výraznou samočistící schopností nátěrového filmu a stálostí barevných odstínů, a to i za ztížených klimatických podmínek.

Velký výběr ovšem nabízíme také v oblasti fasádních omítek. Ať už tak sháníte fasádní omítky akrylátové, silikonové nebo mozaikové, neváhejte se na nás obrátit. Všechny naše fasádní omítky jsou vodoodpudivé, mrazuvzdorné a omyvatelná, jsou tak vhodné pro zateplovací systémy i tvorbu dekorativních omítek

Kvalitní disperzní fasádní barvy


Barevný odstín vám vytvoříme na míru

Sháníte interiérové nebo fasádní barvy, ale nabídka barevných odstínů vám nevyhovuje? Nevadí. My se plně přizpůsobíme vaším požadavkům. U nás se tak nemusíte ničím omezovat, my vám namícháme barevný odstín interiérové i fasádní barvy, přesně dle vašich představ. Ať už tak vyžadujete sněhově bílou barvu, nebo hledáte netradiční a originální odstín, my vám vyhovíme. Také fasádní omítky vám nabízíme až v 2500 barvených odstínech. Při stavbě domu či rekonstrukci interiéru tak můžete realizovat všechny své nápady.

Pokud i vy sháníte kvalitní fasádní či interiérové barvy od českého výrobce, obraťte se na společnost Tomeš z města Smržovka. Najdete u nás barvy vysoké kvality, které odpovídají všem předepsaným normám a zcela se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

společnost Tomeš z města Smržovka


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tomes-vsh.cz/

Vydáno 07.08.2015
373 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot
Stavíte dům, rekonstruujete jej nebo potřebujete obnovit jeho fasádu? Obraťte se na českého výrobce fasádních omítek, na společnost Tomeš – výroba stavebních hmot, s.r.o. Ať už vás zajímá akrylátová, mozaiková nebo silikonová omítka, z našeho sortimentu si jistě vyberete.

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš
Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.
PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla
Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové
Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
www.tomes-vsh.cz
Adresa

Adresa

Táborová 888
Smržovka 468 51

prodejna@tomes-vsh.cz
+420 483 382 858


Najdete nás také zde:

ARES
captcha