Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly

Oheň je dobrý sluha ale zlý pán, jak říká jedno známé přísloví. Umíme tedy využívat jeho potenciálu, ovšem na druhou stranu si na něj musíme také dávat dobrý pozor. Nerozdělávat oheň mimo dovolená místa, doma hlídat zapálené svíčky, nenechávat děti v blízkosti ohně bez dozoru. To jsou pouze některá preventivní opatření, mezi které bychom však měli zařadit také požární techniku. Vždycky bychom měli být připravení, oheň se dokáže šířit opravdu rychle. A bez vhodného vybavení jste následně v koncích. Proto vsaďte na kvalitu, hasičská technika přímo od výrobce Pavliš a Hartmann plameny rázem zkrotí.

Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly

Kvalitní požární technika nejen pro profesionály

Zahrávat si s ohněm není nikdy dobrý nápad. Naprosto bez varování může zničit celý dům, sežehnout les nebo někoho zranit. Požární technika, kterou budete mít k dispozici po ruce, vás však může zachránit. Při boji s ohněm rozhodují vteřiny. Profesionální hasiči potřebují kvalitní vybavení, díky kterému mohou pohotově zasáhnout. Hasičská technika od společnosti Pavliš a Hartmann je sázka na jistotu. Pokud byste náhodou při vybírání požární techniky váhali, kvalifikovaný personál vám pomůže a poradí s výběrem. Samozřejmostí je také rychlý a kvalitní servis. 

Pavliš a Hartmann tkají vlastní hadice

U firmy Pavliš a Hartmann je výběr skutečně široký. Hasičská technika všeho druhu, hydrantové systémy, požární armatury, čerpadla, motorové stříkačky i požární hadice. Požární hadice jsou jedním z nejdůležitějších prvků požárního vybavení. Společnost Pavliš a Hartmann provozuje také e-shop, kde si prvotřídní požární hadice české výroby můžete vybrat. Všechny nabízené hadice jsou dokonale izolované proti úniku vody, naleznete zde několik typů sloužících k různým účelům. Hadice se ve firmě tkají na tkalcovských stavech, výroba je tak od začátku až do konce plně v režii Pavliše a Hartmanna a jejich kvalifikovaných pracovníků. Průběh výroby je neustále za chodu kontrolován a díky tomu se k vám následně dostávají výrobky se zárukou nejvyšší kvality. 

Velký výběr produktů najdete online

Do boje s ohněm se firma Pavliš a Hartmann pustila již v roce 1991, kdy se požární technika stala hlavním bodem jejich podnikání. Samotná společnost pod dnešním názvem vznikla v roce 1994. Od té doby se však mnohé změnilo, neustále rozšiřují portfolio a především se celých dvacet snaží budovat síť spokojených zákazníků. Rozrostla se výroba a firma vyváží i do zahraničí. S objemem výroby ale neklesá kvalita požární techniky. Sami totiž dobře vědí, že kvalitní vybavení po bezproblémové zvládnutí krizových situací nejdůležitější.

 

Pokud vás tedy zajímá hasičská technika, chcete nakoupit kvalitní požární hadice nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte společnost Pavliš a Hartmann kontaktovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.phhp.cz

Vydáno 10.08.2015
67 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Požární technika, která může zachránit život

Požární technika, která může zachránit život
I z maličkostí se může stát velká věc. Toto platí obzvláště u požárů. Stačí malá jiskřička a celý dům, louka nebo cokoliv jiného se může ocitnout v ohnivém sevření plamenů. Proto je potřeba mít neustále při sobě prostředky, kterými lze požár uhasit.

Požární čerpadla i motorové stroje nejen pro hasiče

Požární čerpadla i motorové stroje nejen pro hasiče
Čerpadla a stříkačky jsou nezbytnou výbavou pro hasiče. Vybraná protipožární technika musí být stoprocentně spolehlivá, aby i v případě ohrožení života pracovala naplno a nevypověděla službu. Po uhašení požáru či při živelných katastrofách jsou naplno využívány i ventilátory a elektrocentrály. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
www.phhp.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

V Telčicích 249
Chvaletice 533 12

office@phhp.cz
+420 466 985 890


Najdete nás také zde:

ARES
captcha