Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.

Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Řezivo stavební, obalové i truhlářské

Při stavbě domu nesmíte nic podcenit. Pokud chcete, aby dům vydržel co nejdéle bez nutných rekonstrukcí, myslete na kvalitní dřevo. Právě dřevo (a řezivo obzvlášť) bývá nejnáchylnějším materiálem k poškození. Fabri-Moravia je dodavatelem kvalitního jehličnatého řeziva, které je výbornou volbou na stavbách. Využijete ho také jako obalové řezivo. Atypické rozměry pro nás nejsou limitem. Na vaše přání vám připravíme řezivo přesně podle vašich představ. Nabízíme však také standardní nabídku řeziva, které se podle rozměrů dělí na latě, prkna, fošny a hranoly. Vámi vybrané řezivo pak na vaše přání dále upravíme. Provádíme totiž také hoblování, tepelnou úpravu HT (Heat Treatment), sušení a další služby, díky kterým docílíme prvotřídní kvality řeziva.

Truhláři ocení nejenom kvalitu, ale také bohatý výběr druhů dřeva. Fabri-Moravia totiž nabízí truhlářské řezivo vyrobené z 21 druhů evropských a 7 druhů exotických dřevin. Naše nabídka tak patří k nejširšímu sortimentu sušeného truhlářského řeziva v České republice. Řezivo nabízíme v několika kvalitách a v 5ti tloušťkách. A další dobrá zpráva? Veškeré druhy řeziva máme trvale skladem, takže jsou připravené k okamžitému použití.

Překližka a OSB desky jsou také v nabídce Fabri-Moravia

Překližka je plošný kompozitní materiál, který vyrábíme pomocí lepení tří a více navzájem loupaných dýh. Překližka se vyznačuje lepší tvarovou a rozměrovou stálostí než rostlé dřevo. A kde všude překližku využijete? Díky svým prvotřídním vlastnostem překližku využijete téměř všude, kde je zapotřebí prvotřídního dřeva. Překližka je proto vhodná pro použití při výrobě nábytku, při stavební, truhlářské a dřevoobalářské výrobě. Využijete ji také pro nenosné konstrukce, při výrobě bednění, ale také v automobilovém průmyslu a v mnoha dalších oblastech. V sortimentu Fabri-Moravia najdete také překližku vhodnou pro aplikaci v obalářské výrobě s kvalitativním označením C+/C.

Fabri-Moravia dodává svým zákazníkům také prvotřídní OSB desky. Ty využijete zejména ve stavebnictví. OSB deska se totiž vyznačuje pevností, spolehlivostí, vylepšenými mechanicko-fyzikálními vlastnostmi, vynikajícím tepelným odporem a voděvzdorností. Tím ale výčet kvalitních vlastností OSB desek nekončí, jsou také odolné proti vibracím a nárazům a jsou rozměrově stálé. OSB desky tak využijete jako velkoplošný konstrukční materiál. Výstavba budov, opláštění, bednění a mnoho dalších, k tomu všemu využijete OSB desky společnosti Fabri-Moravia.

Pro více informací kontaktujte Fabri-Moravia sídlící v Moravských Budějovicích. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fabrimoravia.cz

Vydáno 10.08.2015
414 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které ...

Dřevo stále na prvním místě

Dřevo stále na prvním místě
Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.

Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia

Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia
Naše společnost Fabri-Moravia patří v současné době k nejvýznamnějším dodavatelům v segmentu dřevozpracujícího průmyslu. Na trhu působíme od roku 2005, již v době založení jsme však měli mnohaleté zkušenosti z předchozí činnosti v oblasti obalového, stavebního i truhlářského řeziva, plošných ...
PODSTRÁNKY

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Řezivo truhlářské, stavební, obalové
Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Podlahové prvky holz pur

Podlahové prvky holz pur
Dubové podlahové prvky holz pur na terasy, zahradní posezení, kolem bazénů

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky
OSB desky, překližky, spárovky pro nábytkářský, stavební či obalový průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FABRI-MORAVIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FABRI-MORAVIA s.r.o.
www.fabrimoravia.cz
Adresa

Adresa

Partyzánská 833
Moravské Budějovice 676 02

info@fabrimoravia.cz
+420 568 422 969


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha