Nábytek na míru pomůže vytvořit váš vysněný domov

Každý dům i byt je jiný. Pokoje mohou mít různé rozměry, jinak vysoké stropy nebo třeba stropy zkosené. Takové odlišnosti a specifika vaší domácnosti s sebou přináší samozřejmě i odlišné nároky a potřeby, co se týče nábytku a vybavovacích předmětů. Naštěstí ale existují vedle mnoha obchodů se sériovým nábytkem i takové firmy, které vyrábí nábytek na míru. Pak nemusíte mít obavy, že vám nebude ladit linka s jídelním stolem, nebo že se vám ta krásná skříň z obchodu nevejde do vaší ložnice.

VIPAMA s.r.o., Opava: kuchyně na míru

Nábytek na míru pro každého a kamkoli

Rozdílné nejsou samozřejmě jen rozměry pokojů a domů. Různé jsou i představy lidí, jaký nábytek se jim líbí a jaký ne. Společné je snad všem ale to, že každý chce mít vybavení svého domova pěkné, padnoucí a praktické. Ideální proto je pořídit si nábytek na míru přesně podle svých představ, potřeb a preferencí. Kontaktujte společnost VIPAMA s.r.o. a zajistěte si například prostorné vestavěné skříně, kancelářský nábytek nebo i kuchyně na míru.


Kvalitní materiály, pečlivá práce a poctivé jednání

Pokud si přejete skutečně funkční, trvalý a odolný nábytek na míru, je nutné zvolit si takovou firmu, která je ověřená a svou práci dělá poctivě. Společnost VIPAMA s.r.o. v žádném případě své zakázky neodbývá. Zaměstnanci firmy jsou opravdoví odborníci, kteří přesně vědí, jak se dřevem pracovat a jakou péči je potřeba mu věnovat. Materiály volí pouze kvalitní a přesně se hodící na konkrétní typ zakázky. Ke svým klientům společnost přistupuje vždy férově a tak, aby společně našli to nejideálnější řešení. Firma vyrábí veškerý nábytek na míru, jako jsou například vestavěné skříně, interiérové dveře, obývací stěny, schody, kancelářský nábytek či kuchyně na míru.

Kvalitní nábytek na míru


Komplexní řešení domů, bytů i kanceláří

Společnost VIPAMA s.r.o. je specialistou na kuchyně na míru, vestavěné skříně a kancelářský nábytek. Stejně kvalitně však vyrábí i mnohý další nábytek na míru. Jakékoli přání z oblasti nábytku představuje pro zaměstnance společnosti VIPAMA s.r.o. novou výzvu, kterou mohou s chutí pokořit. Chcete si zařídit dům snů skutečně podle svých představ? Vybírejte z široké nabídky prací a začněte se těšit na skvělé výsledky.

nábytek na míru (postele, stoly, skříně)
kuchyně na míru
kancelářský nábytek
vestavěné skříně
věšákové stěny
dveře, okna
schodiště
obývací pokoje
ložnice
dětské pokoje
dětská hřiště
koupelnový nábytek
zahradní domky, altány, pergoly
boudy pro psy


Velký výběr materiálů a spousta možností provedení

Nábytek na míru je možno vyrobit z široké škály materiálů dle preference klienta. Vytvořte si svůj návrh nábytku dle vašich představ a společnost VIPAMA vám ji následně zrealizuje nejlépe, jak to jen jde. Nebo si můžete nechat poradit od odborníků, návrh nechat na nich a vy jen doladíte detaily. V nabídce jsou i realizace celých interiérů na klíč. Nábytek na míru od firmy VIPAMA vás zkrátka nezklame. Neriskujte nepříjemná překvapení, vsaďte na jistotu kvality.

Kontaktujte vašeho truhláře v Opavě


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vipama.cz/

Vydáno 11.08.2015
215 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vyrobíme vám pohodlnou kancelář na míru a dle vašich požadavků

Vyrobíme vám pohodlnou kancelář na míru a dle vašich požadavků
Jak se nám to má podařit? Díky naší zakázkové výrobě nábytku. Společnost Vipama funguje od roku 2003 a za svou dobu působnosti získala na síle a vytýčila si základní body, které vždy plnila a také bude nadále plnit. Nejvýše postavený bod, který zaujímá přední místo, je právě spokojenost zákazníků. ...

Zakázková výroba nábytku do každého interiéru

Zakázková výroba nábytku do každého interiéru
Každý, kdo někdy zařizoval byt nebo dům, jistě ví, že sehnat vyhovující nábytek není mnohdy jednoduché. Rozměry pokojů jsou často tak specifické, že do nich sériově vyráběný nábytek jen těžko naskládáte. Ideálním řešením je tedy nechat si vyrobit nábytek na míru. Jenomže kde najít kvalitní, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VIPAMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VIPAMA s.r.o.
www.vipama.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výroba nábytku
Adresa

Adresa

Hlavní 478/154
Opava - Kylešovice 747 06

truhlarstvi.vipama@gmail.com
+420 605 232 573


Najdete nás také zde:

ARES
captcha