Jatky Žatec, s.r.o.
Zpracování masa ŽatecProdej masa a masných výrobků v té nejvyšší kvalitě

Sehnat dnes skutečně kvalitní maso a masné výrobky může být docela složité. V době, kdy se šetří, kde se dá, se totiž šidí i masné výrobky a často místo poctivého masa jíte mouku, umělá dochucovadla a další „dobroty“. I vy už delší dobu marně sháníte spolehlivého dodavatele masa a poctivých masných výrobků? Už nemusíte. Ve společnosti H + B Jatky Žatec totiž i v dnešní době vsázíme na poctivost a domácí výrobu, nabízíme vám tak prodej masa z prověřených chovů, ale i lahodné masné výrobky všeho druhu.

Prodej masa a masných výrobků v té nejvyšší kvalitě

Prodej masa od osvědčených chovatelů

Výběr kvalitního masa je základ úspěchu každého řezníka. Ve společnosti H + B Jatky Žatec to víme, od osvědčených tuzemských chovatelů proto odebíráme zdravá a dobře živená zvířata, která porážíme na vlastních porážkách. Čerstvé maso pak porcujeme, opracováváme a dodáváme zákazníkům, ale i do našich podnikových prodejen. Nenajdete tak u nás žádné polotovary, ale zaručíme vám prodej masa, které je čerstvé každý den. Chcete kvalitní hovězí, vepřové, nebo kuřecí maso? Nebo se chystáte na venkovní grilování masa? U nás seženete vše od vepřové krkovičky až po prvotřídní hovězí svíčkovou, ale i mnohem víc.

Grilování masa bude s našimi výrobky kulinářský zážitek

Grilování masa a nejrůznějších masných výrobků je obzvláště v létě velmi oblíbené. I na to proto v naší firmě myslíme. Nabízíme vám tak nejen prodej masa vhodného na grilování, ale také lahodné klobásy všeho druhu, mleté maso na hamburger, špekáčky i další masné pochoutky. Vybrat si tak můžete přesně to, na co máte chuť. Ať se vám ale pro grilování masa hodí naložená vepřová krkovice, klasické buřty nebo speciální pikantní klobása, jedním si můžete být jistí. Při výrobě našeho zboží nejsou používány žádné náhražky a stabilizátory. Využíváme jen a pouze poctivé suroviny a koření, které splňuje nejpřísnější normy Evropské unie. Při grilování masa si tak můžete naplno užít chuť poctivých českých surovin.

Prodej masa vám nabízíme hned ve třech městech

H + B Jatky Žatec, to ale není pouze prodej masa a výrobků na grilování. Nabízíme také řadu výrobků, na kterých si můžete pochutnat každý den. Zpracování masa a výroba masných výrobků všeho druhu je naší specialitou. U nás tak najdete měkké a polosuché masné výrobky v podobě nejrůznějších salámů, párků a klobás, ale i vařené a pečené speciality, jako jsou například jelita, tlačenky nebo sekaná. Specializujeme se ale i na uzení masa, nabízíme vám lahodný uzený bok mnoha chutí, uzený špek, delikátní uzený jazyk i celé uzené sele.

Jak vidíte, u nás si přijde na své skutečně každý masožravec. Sbíhají se i vám už sliny? Navštivte jednu z našich prodejen a nakupte si čerstvé maso i další masné dobroty. Prodej masa je tu pro vás od pondělí do soboty ve městech Žatec, Kadaň a Chomutov.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jatkyzatec.cz


Vydáno 12.08.2015
1841 Zhlédnutí
Topováno 17.12.2015