Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
bbklima99 s.r.o.
Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Pro někoho je klimatizace příjemným luxusem, pro jiného nezbytnou záležitostí. Vzduchotechnika je pak takřka vždy nedílnou součástí všech průmyslových hal, ale i dřevopodniků a dalších specializovaných objektů. Při výběru klimatizace do jakéhokoliv interiéru je třeba zohlednit řadu kritérií a provést profesionální odbornou montáž. Již od roku 1999 působí na trhu firma bbklima99, s.r.o., která zajišťuje prodej, montáž i servis klimatizace a vzduchotechniky takřka po celé Moravě.

Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Různé typy klimatizace podle požadavků a využití

Na trhu existuje celá řada typů klimatizací, které se hodí pro různé aplikace. Po prvotní konzultaci vám firma doporučí konkrétní typ a zajistí její montáž a následný servis a údržbu. Společnost nabízí převážně klimatizace od osvědčených výrobců Toshiba a Fujitsu. Nabízí však i klimatizace dalších značek, např. LG, Samsung. Podle konkrétních podmínek a požadavků bude následně provedena montáž daného typu klimatizace. K dispozici jsou klimatizace nástěnné, podstropní, kazetové, parapetní, mezistropní, mobilní či kompaktní.

Klimatizace


Instalace vzduchotechniky

Další oblastí, kterou se firma bbklima99, s.r.o. zabývá, je vzduchotechnika. Poskytuje dodání a instalaci vzduchotechniky jak pro rodinné domy, tak i pro průmyslové aplikace. Výjimkou nejsou ani instalace vzduchotechniky do velkých průmyslových hal. Instalovaná vzduchotechnika vyniká svou zdravotní nezávadností, odolností proti korozi a nadprůměrným tepelně-izolačním vlastnostem.

Firma nabízí také možnost instalace rekuperačního větrání. To bezpochyby neodmyslitelně spadá do oblasti vzduchotechniky. Pomocí rekuperace, tj. zpětného získávání tepla, lze zajistit přísun čerstvého, avšak teplého vzduchu. Rekuperační větrání je moderním způsobem získávání tepla, pomocí systému řízeného větrání s rekuperací lze výrazně snížit provozní náklady.

Do oblasti vzduchotechniky můžeme zařadit také instalaci tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla nabízí moderní, ekologický a nízkonákladový systém získávání tepla a využívá se především v pasivních domech. Po domluvě vám společnost zajistí i základ pro vybudování tepelných čerpadel.


Poskytování služeb po celé Moravě

Společnost bbklima99, s.r.o. sídlí ve Znojmě, projekční činnosti v oboru klimatizace, vzduchotechnika a rekuperační větrání však nabízí téměř po celé Moravě. Mezi vyhledávané a navštěvované lokality společnosti patří samotné Znojmo, ale také města Třebíč, Moravský Krumlov, Mikulov, Břeclav, Brno, Jemnice, Dačice, Ivančice a veškerá města a obce, spadající pod část Brno-venkov.

VzduchotechnikaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.bbklima.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.

Vydáno 27.05.2018
Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Obecně by se dalo říct, že klimatizace nepřivádí venkovní vzduch do budovy. Stará se o výměnu vzduchu již v místnosti. Díky přenosu energie, která se zde provádí, může vzduch různě upravovat a samozřejmě také chladit. Což je to nejdůležitější, proč si chceme klimatizaci pořídit.

Vydáno 02.06.2017
O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

Klimatizace a vzduchotechnika, to jsou oblasti, kterým se věnuje firma bbklima99, s.r.o. Zajišťujeme prodej a montáž klimatizace a vzduchotechnického zařízení, rekuperace a tepelná čerpadla. Postaráme se také o servis veškerých produktů.

Vydáno 19.01.2017Vydáno 12.08.2015
105 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2017

Klimatizace

Klimatizace

Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis