Prádelna nese velkou část zodpovědnosti za spokojenost zákazníků – vyberte tu správnou

Potřebujete někoho, kdo vám zajistí spolehlivé praní prádla? Vlastníte hotel, restauraci, kadeřnictví, sportovní centrum, domov pro seniory či cokoli jiného, kde je třeba prádlo stále bezchybně čisté? Průmyslová prádelna pro vás bude možná správným řešením. Čištění oděvů, ubrusů, ručníků a podobně je velmi zodpovědným úkolem, jelikož nedokonalá hygiena často odradí podnikům spoustu zákazníků. Není se čemu divit. Lidé chodí zkrátka tam, kde se cítí dobře a kde je o ně perfektně postaráno. A špinavé prostředí zkazí dojem i důvěryhodnost okamžitě.

Praní prádla Ostrava

Odborné praní prádla šetří vaše nervy a přináší perfektní výsledky

Každá prádelna a čistírna je podnikem, který vám ušetří čas i starosti s fleky, špínou a nečistotami na vašem prádle. Prádelna pro hotel, prádelna pro restauraci či jakákoli průmyslová prádelna má navíc ještě obrovskou zodpovědnost, jelikož na kvalitě její práce závisí také spokojenost spousty dalších zákazníků. Ale ať už má čistírna sloužit jen pro osobní potřebu nebo i pro potřeby podnikání, je důležité vybrat si některou z těch zavedených, osvědčených a spolehlivých. Jen tak se můžete těšit na bezchybný výsledek, který bezesporu očekáváte. Kvalitní prádelna má školený personál, který je schopen v účinné míře používat profesionální prostředky šetrné k životnímu prostření. Vyvarujte se nekvalifikovaným firmám, jejichž technologie nemusí být tak efektivní a navíc mohou snížit životnost vašeho prádla. Svou důvěru můžete vložit například do Prádelny Šopík, která vás rozhodně nezklame.

Prádelna Šopík


Prádelna Šopík je prádelna a čistírna se skvělými službami

Prádelna Šopík nabízí svým zákazníkům bohaté zkušenosti. Ať už hledáte prádelnu pro domácnost, hotel, restauraci, domov důchodců, zdravotnická zařízení, salon krásy, fitness či pro jiná zařízení, jste na správné adrese. Tato rodinná firma, s více jak 20 ti letou tradicí, zaručuje klientům vysokou kvalitu a domácnostem žádanou diskrétnost. Ne všichni chtějí nebo mohou věnovat svůj čas žehlení osobního prádla, žehlení košil, kravat nebo čištění obleků. A co si budeme namlouvat, vyžehlené ložní prádlo nikdy nemůže dosáhnout kvality a pocitu čistoty jako prádlo vymandlované. Stejně tak například čisté vertikální žaluzie dotváří útulné prostředí třeba vaší ordinace, kosmetického salónu nebo autoservisu. A nezapomínejme, že čistota dotváří důvěru. Kvalifikovaní pracovníci této firmy nedávají skvrnám a nečistotám žádnou šanci. Obrovskou výhodou je i rychlost a pružnost služeb. Firma nabízí také možnost rozvozu i svozu prádla z místa i na místo určení.


Nechte své smysly užívat si naplno

V prádelně Šopík se zaměřují také na to, aby prádlo podněcovalo vaše smysly. Pokud se spolehnete právě na tuto firmu, bude vaše prádlo nejen perfektně čisté a svěží, ale všechny kolem naladí do příjemné a voňavé atmosféry. Barvy zůstanou krásně zářivé a ručníky a košile sněhobílé. Pečlivé zacházení a profesionální přístup k praní prádla a čistění oděvů zajistí dokonalý výsledek a naprostou spokojenost každého klienta. Nechejte starosti s prádlem na jiných, ušetříte čas, peníze i starosti a zajistíte sobě či svému podniku prádlo, které dělá radost a zpříjemňuje den.

Praní prádla a čištění oděvů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pradelna-sopik.cz/

Vydáno 12.08.2015
473 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2022
PODSTRÁNKY

Praní a čištění pracovního oblečení

Praní a čištění pracovního oblečení
Praní a čištění pracovních oděvů pro firmy v Moravskoslezském a Olomouckém kraji

Prádelna pro stravovací a ubytovací zařízení

Prádelna pro stravovací a ubytovací zařízení
Průmyslová prádelna pro ubytovací a stravovací zařízení v horské oblasti Jeseníků

Ošetření pracovních obleků pro průmysl

Ošetření pracovních obleků pro průmysl
Ošetření pracovního oblečení včetně logistiky pro průmyslové provozy a dopravu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Prádelna Šopík s.r.o. Praní prádla Rýmařov
WEBOVÁ STRÁNKA
Prádelna Šopík s.r.o.
www.pradelna-sopik.cz
Adresa

Adresa

Okružní 49
Rýmařov 795 01

info@pradelna-sopik.cz
+420 554 211 745


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha