Z Golf Academy Pavel Nič vycházejí hvězdy českého golfu

Máte-li talent, vytrvalost, chuť učit se od těch nejlepších a hlavně vyhrávat, svěřte se golfové škole, ze které vyšly opravdové hvězdy českého golfu. Za přibližně 20 let od vzniku Golf Academy dosáhli hráči pod vedením Pavla Niče 45 mezinárodních, národních, juniorských a dorosteneckých mistrovských titulů.


Golf Academy Pavel Nič dělá z talentů hvězdy

Golfová škola Pavla Niče, mimo jiné i bývalého trenéra reprezentačního týmu České republiky, „vychovala“ takové golfové hráčky a hráče, jako jsou například Petra Kvídová, Lucie Šarochová, Klára Spilková, Kateřina Krásová, Gabriela Teissingová, Zuzana Mašínová, Kristýna Frýdlová, Lucie Hinnerová, Pavel Nič jun., Petr Nič, Maroš Karniš, Roman Svobod, David Krajný a další. Všichni tito úspěšní golfisté a golfistky prošli důkladnou přípravou na vstup do světa vrcholového golfu právě v Golf Academy Pavel Nič.


Nezáleží na tom, zda už máte vy nebo vaše děti s tímto vznešeným sportem zkušenosti. Golf Academy se zaměřuje i na úplné začátečníky, které učí zdokonalovat techniku třeba už od dětského věku.

Co vás čeká v golfové škole Pavla Niče?

Především profesionální přístup k tréninku golfových talentů a příprava pod vedením trenérů, kteří mají za sebou bohatou kariéru. Využít můžete jak skupinových tréninků golfu, tak i individuální výuky nebo přípravy vašich ratolestí na golfovou kariéru už v dětském věku. Vítány jsou všechny výkonnostní kategorie od úplných začátečníků až po profesionály.


V Golf Academy jsou pro dosažení co nejlepších výsledků využívány nejmodernější technologie a postupy. K dispozici vám bude například i rozbor techniky švihu pomocí video analýzy systému cswing. V rámci výuky v golfové škole jsou k dispozici profesionální maséři, psychologové či fyzioterapeuti, kteří se postarají o zlepšení vaší fyzické i psychické kondice.


Samozřejmostí je i zajištění výběru golfového vybavení prvotřídní kvality, oblečení, doplňků, obuvi, a také servis golfových holí (oprava a fitting).


Chcete-li se učit od těch nejlepších, začněte návštěvou webových stránek www.pavelnic.com, kde se o Golf Academy Pavel Nič dozvíte více.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pavelnic.com

Vydáno 06.05.2014
245 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Golf Academy Praha - Pavel Nič
WEBOVÁ STRÁNKA
Golf Academy Praha - Pavel Nič
www.pavelnic.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Aktuality
Adresa

Adresa

U Sluncové 618
Praha 8 180 00

pavelnic@seznam.cz
+420 774 333 248


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha