Staré a poškozené motory nemusí do šrotu

Motor patří k nejdražším částem každého automobilu či průmyslového stroje, jeho výměna proto znamená velké finanční náklady. Pokud dojde k poškození, je třeba obrátit se na firmu, která provádí opravy motorů. Oprava je komplexní činností, skládá se z řady kroků, navíc různá poškození vyžadují odlišný přístup. Brusírna válců Holátko se sídlem u Moravského Krumlova zajistí opravu motorů prakticky jakéhokoliv stroje, ať už jde o motocykl, stavební stroj či veterána.

Staré a poškozené motory nemusí do šrotu

Renovace motorů veteránů

Jedna z důležitých činností firmy je i renovace motorů. Staré automobily, motocykly a jiné stroje, které spadají do kategorie veteránů, se bez renovace motoru obvykle neobejdou. Zub času poznamená každé starší zařízení a u motorů tomu nebývá jinak. V případě renovace motoru je třeba v první řadě celý motor prohlédnut a po základní diagnostice určit další kroky. V případě potřeby je možné jen vyměnit některé díly za nové, brusírna válců Holátko se však může pyšnit i nadstandardními činnostmi jako jsou broušení a vyvažování klikových hřídelí či chromování válců.

Opravy motorů a komplexní autoservis

V případě zmiňované brusírny válců nejde jen o samotné opravy motorů, ale o kompletní servis automobilu či jiného stroje. Na rozdíl od běžných autoservisů však bude vašemu motoru věnována nadstandardní péče. Opravy motorů se provádí i u nových moderních vozů, ale také u již zmíněných veteránů. Tyto náročné činnosti vyžadují řadu dílčích odborných prací, např. výrobu atypických náhradních dílů, broušení klikových hřídelí či moto válců, svařování hliníku, broušení a navařování. Moravský Krumlov, resp. jeho periferní část, se stala hlavním centrem oprav a renovace motorů vůbec.

Za opravou motorů na periferii Moravského Krumlova

Brusírna válců Holátko se nachází na dobře přístupném místně na periferii Moravského Krumlova, konkrétně v obci Rakšice. Renovacemi motorů se firma zabývá od roku 1990. Již od samotného počátku se specializuje na opravy motorů průmyslových strojů, zemědělských, nákladních a osobních automobilů i motocyklů. Zabývá se také renovacemi motorů. Patří mezi špičku v oboru především díky moderním technologiím, které používá, např. vyvažování klikových hřídelí pomocí digitální vyvažovačky.

 

Ať už potřebujete renovovat či opravit motor či zařídit kompletní servis automobilu či průmyslového stroje, brusírna Holátko je skvělou volbou. Na periferii Moravského Krumlova narazíte na autoservis plný odborníků z různých oblastí, kteří využívají nejmodernější technologie a mají radost z každého problému, který se jim podaří vyřešit. Důkazem toho je také řada spokojených zákazníků, kteří jsou s výsledky snažení nadmíru spokojení.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.brusirna-holatko.cz

Vydáno 12.08.2015
249 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Libor Holátko
WEBOVÁ STRÁNKA
Libor Holátko
www.brusirna-holatko.cz
Adresa

Adresa

V domcích 1121
Moravský Krumlov 672 01

l.holatko@seznam.cz
+420 515 322 398


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha