MIKO Office s.r.o.Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

Tiskněte bez obav se společností MIKO

Tisk na papír je v dnešní době zcela standardně užívanou metodou. Ve školách se tisknou materiály do výuky, studenti na vysokých školách využívají tisk seminárních prací. I když tiskárnu má doma téměř každý, někdy potřebujeme využít služeb profesionálů, obzvláště pokud se jedná o firemní materiály či reklamní předměty. Pokud chcete hezký vzhled vizitek, určitě je nebudete tisknout doma na běžné tiskárně, jelikož je vaším záměrem působit seriózně. Firma MIKO vám přichystá cenovou nabídku, ve které zohlední všechny vaše požadavky. Tisk si můžete objednat na velkou škálu produktů, jako jsou bannery, letáky, kalendáře, bloky a spoustu dalších. Stačí si vybrat.


Vazba závěrečných prací expresně, i o víkendu

Každoročně na vysokých školách dokončí studium tisíce vysokoškoláků. Mezi jejich závěrečné povinnosti, bez kterých se k diplomu nepropracují, patří bakalářská nebo diplomová práce. Cílem všech z nich je práce napsat, odevzdat a úspěšně obhájit. To má ale jednu zásadní podmínku – vazba bakalářské či diplomové práce. Bez této formální náležitosti nemůže být přijata. Proto je nutné se s předstihem rozhodnout, kde si práci necháte svázat a službu si dopředu objednat. Vazba prací patří i mezi nabídky společnosti MIKO. Bakalářku či diplomku vám vytisknou, sváží a buď si ji vyzvednete osobně nebo ji zašlou poštou. Objednávat je možné online nebo telefonicky, po domluvě vám firma MIKO vyváže práci i mimo pracovní dobu nebo o víkendu.


Reklamní potisk na materiály všeho druhu

U společnosti MIKO si můžete vybírat z široké škály reklamních předmětů. Používají k potisku především dvě techniky, kterými jsou laserování a tamponový tisk. Laserové gravírování a řezání lze použít na velké množství materiálů, které pro vás máme k dispozici. Můžeme ho využít na materiály jako jsou kovy, dřevo, plasty, sklo, keramika, ale také kůži, textil, korek nebo kámen. Jednoduše využíváme všechny materiály, na které si vzpomenete a to především k vaší zákaznické spokojenosti. Navíc, nemusíte si u společnosti MIKO hned objednat velkou zakázku o tisíci kusech. Vyjdeme vám absolutně vstříc a můžete si produkt nechat vyrobit na zkoušku - zakázková výroba je možná již od jednoho kusu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

V dnešní době málo lidí upřednostňuje osobní kontakt. Raději nakupují z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Z těchto důvodů jsme otevřeli stránky, které nabízí e-shop, kde si můžete vybírat z našeho širokého sortimentu. Všichni chápeme, že je lepší ušetřit tímto způsobem čas, je to pohodlnější a nebrání Vám velká vzdálenost na koupi kancelářských potřeb.

Vydáno 03.04.2018
Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Nakupování ve velkém nás zkrátka baví. V případě, že nakupujete kancelářské potřeby to platí dvojnásob. Jakmile jednou za čas něco objednáváme, tak se snažíme přibrat věci i do zásoby. Nakupte zboží a výrobky z akce, kterou neustále měníme, a budete mít levnější nákup o desítky korun.

Vydáno 09.03.2018
Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Udělejte si doma takovou malou dílničku na výrobu vlastních výrobků. Co k tomu budete potřebovat? Trošku námahy, přemýšlení a velkou dávku nápadů. Pokud budete mít energii a čas, pak už jenom stačí sada, která bude obsahovat ten zbytek a můžete začít tvořit. Tato sada obsahuje veškeré potřebné věci a materiály k vytvoření krásné postavičky. Hrajte si a bavte se! Ať už s dětmi nebo to můžete pojmout jako relaxaci pro dospělé.

Vydáno 20.12.2017
Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Naše firma MIKO - Kancelářské potřeby se zaměřuje na různé kancelářské potřeby. Zejména oblíbené jsou však kovové propisky, které je možné doplnit o reklamní slogan, název firmy nebo jiný krátký popisek formou gravírování.

Vydáno 21.11.2017
Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Ať už vaše děti ve škole nebo vy sami v práci, není den, kdy bychom nevyužili propisku či poznámkový blok. Značíme si schůzky do diáře, píšeme nákupní seznamy, v kanceláři často využijeme samolepicí bločky nebo šanony. Pro lidi, kteří mají rádi organizaci a přehled, jsou tito pomocníci nepostradatelní. Kancelářské potřeby vám usnadní každý den a to nejen v zaměstnání, ve škole, ale také doma. Vybrat si přesně ty vhodné pro vás můžete u firmy MIKO, pro kterou není kancelářská technika a školní potřeby rozhodně cizím slovem.

Vydáno 24.04.2015Vydáno 13.08.2015
186 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2016