Výroba identifikačních karet na míru a prodej příslušenství

Pro výstavy, konference, kongresy, festivaly a další meetingy, na kterých se pohybuje větší množství lidí, je třeba zajistit ideální identifikační řešení. V dnešní době se za nejspolehlivější považují identifikační karty, které jsou taktéž nejvyužívanější. S využitím moderních technologií lze vytvořit identifikační kartu, která bude vypadat profesionálně a současně bude splňovat všechny požadavky na bezpečnost a bezproblémovou identifikaci osob.

Výroba identifikačních karet na míru a prodej příslušenství

Identifikační karty s jedinečným designem

Firma IdentCORE s.r.o. se výrobou a návrhem identifikačních prvků včetně karet zabývá již řadu let. Nabízí plastové karty z PVC, na které zajistí ofsetový potisk libovolného motivu. Identifikační karta tak bude vypadat originálně a profesionálně. Vzhledem k tomu, že tyto karty mají plnit především účel zabezpečovací a identifikační, mohou být také doplněny řadou bezpečnostních prvků.

Na identifikační kartě mohou být vytištěny informace o nositeli včetně jeho fotografie. Mimo to však mohou být karty opatřeny i magnetickými pásky, které umožní vstup do předem stanovených prostor. Druhou možností automatizace je zakomponování RFID čipu di ID karty. Identifikační karta tak může sloužit pro zaznamenávání pohybu jednotlivých účastníků a povolování přístupů nejen personálem, ale také přímo moderní technologií.

Identifikační karty lze objednat již od jednoho kusu, vždy se lze přitom domluvit na konkrétním designu a vybavení karty. Pro snadné zavěšení firma nabízí i děrování PVC karet.

Identifikační plastové karty z PVC


Nabídka příslušenství

Aby mohl být potenciál identifikačních karet plně využit, je třeba dodat i potřebné příslušenství. Jen s obaly a lanyardy (přívěsky na krk) budou karty skutečně funkční a využitelné. V nabídce jsou jak běžné lanyardy, tak nejrůznější spony a klipy pro zachycení karty na oděv.

Lanyardy jsou k dispozici v provedení mnoha barev i typů. Vybrat si můžete zakončení přívěsku na krk karabinou, šňůrkou či klipsem. Samotné lanyardy budou upraveny na přání klienta, použité technologie umožňují vyšití zadaného vzoru, potisk, ale taktéž umístěná loga firmy či vložení světélkujících písmen.

Identifikační karty a lanyardy jsou více než jen identifikačním prostředkem. Činí jakoukoliv příležitost profesionálnější a vážnější, díky nim je vidět, že se myslelo i na detaily. Po domluvě s firmou IdentCORE s.r.o. získáte požadovaný počet identifikačních karet, příslušenství i přívěsků na krk a budete mít jistotu, že díky tomu vaše akce rozhodně nebude vypadat amatérsky, navíc zajistíte vysokou úroveň zabezpečení.

Identifikační karty a lanyardy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.identcore.cz

Vydáno 13.08.2015
471 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek
Silikonové náramky jsou účinným a cenově dostupným propagačním a reprezentativním prostředkem všech kulturních či společenských událostí i firem či spolků. Díky moderním technologiím lze v krátké době vytvořit velké množství silikonových náramků, které díky přitažlivému vzhledu zaujmou širokou ...

Čipové karty RFID – jednoduché řešení docházkového systému

Čipové karty RFID – jednoduché řešení docházkového systému
Moderní systémy na otevírání a uzavírání na principu čipu přinášejí řadu velkých výhod. Jejich výrobou se zabývá společnost IdentCORE, která vyhoví všem požadavkům za velice krátkou dobu. Už druhý den můžete svým pracovníkům rozdat docházkové karty.

Silikonové hodinky s RFID čipem - moderní identifikační a docházkové systémy

Silikonové hodinky s RFID čipem  - moderní identifikační a docházkové systémy
Moderní identifikační a docházkové systémy se vyznačují především jednoduchým ovládáním a rychlostí použití. Převážně pro klienty, kteří navštěvují bazény, wellness centra a další relaxační zařízení, jsou velkým přínosem systémy založené na RFID čipech.

Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.

Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.
Čipové klíčenky se používají snad ve všech druzích zaměstnání. Jsou bezkontaktní, takže je můžete mít zavěšené na klíčích spolu s dalšími důležitými klíči. Díky spolupráci i mimo Českou Republiku můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější využití technologií v oblasti RFID identifikačních ...

Čipové náramky přináší široké spektrum využití v identifikačních systémech

Čipové náramky přináší široké spektrum využití v identifikačních systémech
RFID náramky jsou jednoduchým, moderním a cenově přijatelným řešením pro správu a identifikaci osob v různých objektech. RFID technologie se používá v mnoha oblastech, ve formě čipového náramku se však využívá obvykle ve wellness centrech, lázních a aquaparcích.
PODSTRÁNKY

Potisk plastových karet

Potisk plastových karet
Plastové, magnetické karty HiCo a Loco, potisk věrnostních, identifikačních a přístupových karet

Bezkontaktní RFID technologie

Bezkontaktní RFID technologie
Bezkontaktní RFID technologie, využití ve formě bezkontaktních karet, náramků a klíčenek

Silikonové náramky

Silikonové náramky
Kvalitní a odolné silikonové náramky s RFID technologií, snadné řešení pro identifikaci návštěvníků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IdentCORE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IdentCORE s.r.o.
www.identcore.cz
Adresa

Adresa

Horní Česká 248/19
Znojmo 669 02

obchod@identcore.cz
+420 775 529 311


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha