Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Slunce pomalu přidává na síle, příroda se ale z nějakého důvodu rozhodla, že nezaprší a nezaprší. Co v takovém případě dělat? Pokud nechcete, aby váš pěstěný trávník, květiny či zelenina na zahradě uhynuly, jediným řešením je pro vás začít je zavlažovat vlastními silami. Ovšem každý den rozmotávat hadice a tahat je po zahradě není nejlepším a nejefektivnějším řešením. Abyste ušetřili váš drahocenný čas, pomohou vám automatické závlahové systémy, se kterými budete mít sucho pod absolutní kontrolou. Automatické zavlažování je doménou společnosti Š&Z – sdružení, která pro vás nainstaluje systém téměř kamkoliv.

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Umíme vyhodnotit potřeby zavlažovacího prostoru

Ať už park, skleník, terasa, zahrada nebo golfové hřiště, všechny tyto prostory mají společnou jednu věc. Potřebují pravidelnou dávku závlahy. A když není příroda zrovna nápomocná, musíme si poradit sami. Jednoznačně vám pomůže společnost Š&Z - sdružení, která se zabývá zavlažovacími systémy. Automatické závlahové systémy pro vás namontují téměř kamkoliv. Vždy se samozřejmě řídí potřebami zavlažovacího prostoru, které propojují s přáním zákazníka. Mají za sebou již bezpočet výstaveb a realizací zavlažování na různých místech, ale současně neusínají na vavřínech – účastní se pravidelných školení, díky kterým mohou svým zákazníkům nabídnou kvalitní služby podložené nejnovějšími trendy.

Krásný trávník je vaším snem? Nechte nás ho splnit

Automatický závlahový systém má nesporně spoustu výhod. Jednak vám přinese stále zelený, skvěle vypadající trávník a výsadbu pro vás rovnoměrně zavlaží. Kromě těchto estetických a praktických dovednostní v sobě nese také výhody ekonomické. Uspoří totiž váš čas i množství vody, které budete muset na zavlažování využít. A to ať se bude jednat o moderní zahradu, park, sportoviště a nebo menší plochu, jakými jsou terasa s truhlíky nebo skleník. Cílem společnost Š&Z - sdružení je mít především spokojené zákazníky, proto dodává kvalitní automatické závlahové systémy firmy Hunter, jejímž je autorizovaným partnerem.

O montáž se nemusíte starat, vše zajistíme

Pokud byste se pro automatické zavlažování rozhodli, společnost S&Ž pro vás zajistí vše potřebné. Zaměření, návrh a cenovou kalkulaci pro vás vyhotoví zcela zdarma, samozřejmostí je samotná montáž a dále záruční i pozáruční servis. Pro správné fungování a dlouhou živostnost vašeho systému se mohou podílet také na zazimování a jarním spuštění vašeho zavlažování. Pokud byste byli se službami společnosti spokojeni, můžete využít i dalších služeb z jejich nabídky. Vylepšete vaši zahradu a uvažujte o instalaci zahradního osvětlení nebo si nechte vysadit umělý „živý“ plot.

 

Jestliže máte o automatický závlahový systém zájem, neváhejte společnost S&Ž - sdružení kontaktovat. Na českém trhu působí od roku 2001, v oboru tak mají bohaté zkušenosti. Firma montuje automatické zavlažování zejména v Praze a středních Čechách.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://zavlahypraha.cz

Vydáno 13.08.2015
74 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel
Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru ...

Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy
Zalévání zahrady je potřebné, zejména když teploty stoupají a déšť přijde jen občas. Nechcete touto prací trávit veškerý volný čas? Vyzkoušejte automatický závlahový systém a dopřejte vaší zahradě to nejlepší. Automatické závlahové systémy dodává a montuje firma Š & Z sdružení, která působí zejména ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Š & Z - sdružení
www.zavlahypraha.cz
Adresa

Adresa

Řehořova 935/33
Praha 3 130 00

zitta.jiri@seznam.cz
+420 604 241 074


Najdete nás také zde:

ARES
captcha