Průmyslové značení a kódování výrobků a obalů

Hledáte odborníka na označování a kódování vašich výrobků? Pak vyzkoušejte společnost Bottling Printing. Specializujeme se na průmyslové značení i kódování. Nabízíme tisk pomocí veškerých dostupných technologií, dodávku náhradních tiskařských materiálů i spotřebního materiálu. Ať už potřebujete natisknout cokoli, obraťte se na nás. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší možnou technologií.

Průmyslové značení a kódování výrobků a obalů

Bottling Printing nabízí například ink jet tiskárny nebo laserové kódovací systémy

Bottling Printing se zabývá veškerými tiskařskými službami. Specializujeme se na průmyslové značení, identifikaci produktů a kódování. Naši firemní politiku zakládáme na kvalitně odvedené práci a vstřícném jednání s klienty. Snažíme se vždy najít takové řešení, které je pro zákazníka nejvýhodnější. I proto se k nám naši klienti rádi vracejí. Naší výhodou je rozsáhlé portfolio služeb, ze kterých si vybere každý.

Bottling Printing vám nabízí následující technologie:

·     laserové kódovací systémy

·     tisk velkými znaky

·     termotransfer technologie

·     ink jet technologie

·     DOD bezkontaktní tiskárny

·     HP tiskárny

·     aplikátory a tiskárny etiket

Inkjet představuje revoluci v potisku

Slyšeli jste už o pojmu ink jet technologie? Jedná se o bezdotykovou techniku tisku na principu elektricky nabitých kapek inkoustu. Ty jsou aplikovány pomocí tiskové hlavy, a díky tomu utváří znak, písmeno nebo vzor. Díky své jednoduchosti je ink jet tisk mezi našimi klienty nejoblíbenější. Dále nabízíme HP tiskárny, které pracují na principu termálního inkoustového tisku. Zákaznicky oblíbený je také značení laserem, které se používá na popisování například kovových a plastových materiálů. Výhoda tisku je minimální spotřeba energie a maximální životnost.

Pomáháme ve všech odvětvích průmyslu

Dále využíváme moderní technologii DOD bezkontaktního značení. DOD tiskárny se vyznačují vysokým rozlišením, odolností a spolehlivostí. Také u nás najdete termotransfer technologii, která je ideální pro potravinářský, farmaceutický i hardwarový průmysl.

Tiskněte etikety rychle a kvalitně

V naší nabídce dále najdete i aplikátory a tiskárny etiket. Aplikátory mají vestavěnou tiskárnu a slouží k automatizaci značení etiketou v celkovém rozlišení až 600DPI. Tiskárny na etikety jsou velmi efektivní a pohodlné. Jsou určené k okamžitému a rychlému tisku různě velkých etiket. Používají se v přepravním průmyslu, zdravotnictví i farmacii.  Tiskárny se vyznačují ostrým a kvalitním tiskem za krátkou dobu.

Ať už si potřebujete koupit klasickou tiskárnu, tiskárnu na laserový tisk nebo stroj na výrobu etiket, u nás seženete vše. Kromě prodeje jednotlivých přístrojů se také zabýváme veškerým potiskem. Pro více informací se podívejte na náš web, případně nás neváhejte kontaktovat osobně.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bottlingprinting.cz

Vydáno 16.08.2015
186 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOTTLING PRINTING s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOTTLING PRINTING s.r.o.
www.bprinting.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Bezručova 25
Mikulov na Moravě 692 01

poptavka@bprinting.eu
+420 519 511 146


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha