Prodej tanečních šatů a taneční obuvi Praha - nabídka pro pány i dámy každého věku

HELLER DANCE Taneční obuv Praha

Prodej tanečních šatů a taneční obuvi Praha - nabídka pro pány i dámy každého věku

HELLER DANCE
Taneční obuv PrahaBoty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti Heller-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.

Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Tenisky do tanečních nepatří, i když jsou pohodlné

Ať už si to chceme přiznat či nikoliv, oblečení dělá člověka. Lidé podle zevnějšku posuzují, jak disciplínu etikety oblékání zvládáme. Ale pokud si pánové vezmou oblek a k němu tenisky, celé dílo tím odrovnají. Je to i váš problém? Nevěste hlavu a kupte si vhodnou obuv značky H-Dance. Obzvláště pokud se chystáte do tanečních, nesmíte situaci podcenit, neboť v keckách z vás ladný tanečník nebude. Obuv do tanečních kurzů je jedním z důležitých kritérií, abyste tanečními mohli projít se zdviženou hlavou. Speciální boty vám nejenže nezpůsobí puchýře, bude se vám tančit pohodlně a navíc vám to bude na parketu slušet.

Taneční obud H-Dance


Jak vybrat správnou obuv vhodnou k tanci?

V případě taneční obuvi je pro vás pohodlí a dobrý vkus na prvním místě. Dámské taneční boty by měly být vyrobené z poddajné kůže nebo saténu. Zapomeňte na deseticentimetrové jehlové podpatky, s těmi při tanci jako začátečník zrovna nepochodíte. Vyberte si raději boty s širším podpatkem, protiskluzovou podrážkou, řemínkem a z ohebného materiálu. Všechny tyto nároky splňuje značka H-Dance, která je jako stvořená pro začátečníky. Pánské boty do tanečních by se měly vyznačovat podobnými parametry, také ohebným materiálem, protiskluzovou podrážkou, podpatek by se měl pohybovat okolo dvou až tří centimetrů. Zmiňovanou značku H-Dance naleznete u společnosti Heller.

Šaty, které vám padnou


Váš tanec podtrhnete správně vybranými šaty

Šaty do tanečních jsou však také důležitou položkou na seznamu. Hlavní je, abyste se cítili pohodlně a šaty vám při tanci nezavazely a neomezovaly vás při pohybu. Dívkám a ženám se dobře tančí v kratších šatech délky pod kolena. Sukně šatů by měla být volnější, nikoliv upnutá. U pánů kategorii taneční oblečení vévodí tmavé sako a kalhoty, světlá košile, vázanka nebo motýlek, tmavé ponožky a rukavičky. Ty je dobré si opatřit z hygienických důvodů. Pokud se tancem zabýváte na profesionální úrovni, ani vy u nás nepřijdete zkrátka. Připravena je velká nabídka taneční obuvi, ale také u nás najdete taneční oblečení vhodné na soutěže, ale i tréninky.
Jestliže vybíráte boty do tanečních nebo šaty do tanečních, kontaktujte společnost Heller. Nabízíme boty značky H-Dance, která potěší začátečníky, pokročilé i profesionály. Vybírat můžete v našem e-shopu nebo v kamenných prodejnách v Praze, Brně i Ostravě. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte společnost kontaktovat.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hellerdance.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.

Vydáno 08.01.2018
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.

Vydáno 10.02.2016
Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Na plesové šaty kladou ženy daleko větší nároky než na každodenní oblečení. Žádná nechce být na společenské události nezajímavá, obyčejná či v nejhorším případě mít stejné šaty jako někdo další v sále. Pokud si necháte ušít plesové šaty na míru, nic z toho vám nehrozí. Jestli navíc chcete mít jistotu, že získáte plesové šaty přesně podle svých představ, obraťte se na společnost HELLER.

Vydáno 01.02.2017Vydáno 17.08.2015
3007 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2018