Provedení technické kontroly u dodávek i osobních aut na jednom místě v STK Štěpánkovice

HARASIM s.r.o. Marcel Harasim

Provedení technické kontroly u dodávek i osobních aut na jednom místě v STK Štěpánkovice

Bez pravidelné návštěvy stanice technické kontroly (STK) jezdit nemůžete

Každý z nás by se o své dopravní prostředky měl dobře starat. Ať už si pořídíme auto nové nebo ojeté, záleží pak už jen na nás, v jakém stavu ho budeme udržovat a jak dlouho bude pojízdné. Měli bychom jej udržovat v dobrém stavu kvůli provozu na silnici, nesmíme ohrožovat jiné řidiče a také by měl provoz co nejméně poškozovat životní prostředí. Stav auta na nás jako na majitelích závisí, ovšem musíme se umět podřídit pravidlům, která jsou jasně daná zákonem. Automobil musí splňovat určité náležitosti, které nám vždy potvrdí stanice technické kontroly. Jestliže jste z Moravskoslezského kraje, zavítejte na měření do autoservisu Marcela Harasíma u Opavy.

Stanice technické kontroly Marcel Harasim, Opava

Za STK nemusíte cestovat daleko

Majitelé vozidla jsou povinní hlídat si technickou kontrolu vozu. STK je nutné pravidelně navštěvovat, abyste od pověřených techniků získali potvrzení, že je vaše vozidlo způsobilé jízdě na komunikacích. Nemusíte se bát, že byste museli kvůli těmto kontrolám cestovat daleko. Stanice technické kontroly jsou rozmístěné po celé České republice, najděte si tedy tu svou nejbližší. Pokud bydlíte nedaleko Opavy, vyřešte STK v autoservisu Marcel Harasím nedaleko Opavy, konkrétně ve Štěpánkovicích. Souběžně s technickou kontrolou auta můžete vyřešit i měření emisí, které tento autoservis také poskytuje. Emisní známka je jednou z důležitých podmínek, bez kterých na silnici nemůžete vyjet. Při silniční kontrole by vás následná pokuta neminula.

Technická kontrola, měření emisí, evidenční kontrola


Zkontrolujeme vám auto i motocykl

Pokud nechcete porušovat zákon, návštěva stanice technické kontroly vás prostě nemine. Datum si musí každý provozovatel vozidla hlídat sám. Jestliže si koupíte nový vůz, první technická kontrola a měření emisí vás čeká až po čtyřech letech. Pak se ale interval zkracuje na dva roky. To platí u vozů na benzin nebo naftu, ovšem pokud máte vaše auto přestavěné na pohon plynem, je nutné navštívit stanici každý rok. Stanice technické kontroly se v České republice nachází v každém větším městě, výjimkou není ani Opava a obec Štěpánkovice. STK provádějí na osobní i nákladní automobily, také motocykly a přívěsy. Poradí si také v vozy přestavěnými na LPG.


Na měření emisí i technickou kontrolu je třeba se připravit

Před návštěvou stanice technické kontroly byste se měli zamyslet, jak by měl být váš vůz připravený. V některých situacích může stanice technickou kontrolu odmítnout provést. To třeba v případě, že přijedete s nesundanými kryty kol nebo s nákladem v kufru. Bez velkého techničáku také nepochodíte. Pokud tedy nechcete na technickou kontrolu a měření emisí jezdit častěji, než je skutečně nutné, všechny náležitosti si předtím zkontrolujte. Nevědomost vás v takovém případě neomlouvá.

Jestliže se vašemu vozu blíží konec platnosti technické kontroly a hledáte nejbližší STK a měření emisí v Moravskoslezském kraji, navštivte autoservis Marcela Harasíma u Opavy.

Kontakt na autoservis Marcel Harasím u Opavy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/harasim

Vydáno 19.08.2015
1242 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

STK bez čekání? Objednejte se předem a nebudete muset zbytečně sedět v autě a čekat až vás přijmou!

STK bez čekání? Objednejte se předem a nebudete muset zbytečně sedět v autě a čekat až vás přijmou!
V některých případech jsou STK opravdu plné, takže je vždy lepší, když si pojistíte čas, kdy chcete přijet. Jednoduché objednání vás nic nebude stát a máte zaručené, že nebudete muset čekat dlouhou dobu na to, než přijdete na řadu.

Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče

Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče
Stanice technické kontroly (STK) je místo, které pravidelně musí navštěvovat každý majitel vozu, bez ohledu na to, zda jezdí denně nebo jen jednou za čas. A to nejen proto, že by mělo být v zájmu každého řidiče, aby bylo jeho auto v pořádku, neohrožovalo jeho ani jiné řidiče nebo nepoškozovalo ...
PODSTRÁNKY

Stanice technické kontroly STK

Stanice technické kontroly STK
STK Stanice technické kontroly ve Štěpánkovicích na Opavsku, evidenční kontroly

Měření emisí

Měření emisí
ME měření emisí u vozidel do 3,5 tuny a traktorů ve Štěpánovicích na Opavsku

Technická prohlídka vozidel před STK

Technická prohlídka vozidel před STK
Technická prohlídka osobních a nákladních aut do 3, 5 t, motocyklů, traktorů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HARASIM s.r.o. Marcel Harasim
WEBOVÁ STRÁNKA
HARASIM s.r.o.
stkstepankovice.cz
Adresa

Adresa

Slezská 643
Štěpánkovice 747 28

mharasim@stepankovice.cz
+420 553 675 228


Najdete nás také zde:

ARES
captcha