Horské lázně Karlova Studánka
Jeseníky
Karlova Studánka - horské lázně v srdci Jeseníků

Víte, které lázeňské město nese hrdé označení „nejvýše položené v České republice“? Je to Karlova Studánka, kterou najdete na samém úpatí Jeseníků. A čím ještě toto nenápadné městečko láká k navštívení? Můžete zde zažít prvotřídní lázeňský pobyt, nadýchat se čistého horského vzduchu do zásoby a kochat se architektonickými skvosty. Těch je tu, stejně jako zajímavých míst k navštívení, dostatek.

Karlova Studánka - horské lázně v srdci Jeseníků

Připravíme vám ozdravné pobyty na míru

Karlova Studánka, lázeňské město s mnohaletou tradicí, se nachází v oblasti Jeseníků. U nás najdete vše na jednom místě – lázeňské procedury, krásnou přírodu, kvalitní gastronomii a  ochotný servis. Pokud si chcete na vaší dovolené kromě wellness služeb užít i venkovní pohyb, pak je Karlova Studánka ideální. Díky horskému vzduchu si vyčistíte hlavu a načerpáte potřebnou energii. Aktivní dovolená pro nás není jen prázdný pojem!

Lázeňská vila Vlasta funguje už 121 let

Čím je Karlova Studánka tak výjimečná? Snoubí v sobě totiž krásnou architekturu, neposkvrněnou přírodu a čistý horský vzduch. V celém našem areálu se nenachází jen jeden horský hotel, ale hned několik velkých lázeňských domů. Základ tvoří Hlavní lázeňská budova Libuše, kde najdete recepci a nepřetržitou lékařskou službu. Architektonickým skvostem je zajisté i Lázeňská vila Vlasta z roku 1894, která prošla před deseti lety celkovou rekonstrukcí. Za návštěvu stojí i Slezský dům z roku 1909. A pokud toužíte po luxusu, zamiřte do Lázeňské vily Evžen. Bude o vás postaráno ve čtyřhvězdičkové kvalitě. Pauzu mezi jednotlivými procedurami tak můžete trávit korzováním mezi lázeňskými domy – jako za starých časů!  

Lázeňský pobyt s prvotřídním wellness

Našim klientům nabízíme rozsáhlé wellness procedury. Naše horské lázně vynikají především rozsáhlými přírodními zdroji, jako je specifický vzduch, minerální vody, čerpané z vrtů, které mají povahu železnaté kyselky kalcium-hydrokarbonátové s vysokou mineralizací a vysokým obsahem volného CO2. Prameny jsou používány k uhličitým koupelím a pitné kúře. Ložiska prosté rašeliny jsou použitelná pro peloidní léčbu.

Díky tomu vám můžeme nabídnout profesionální wellness služby s prokazatelnými pozitivními účinky na lidské tělo a zdraví.

Nabízíme vám následující procedury:

l  masáže (klasické, podvodní, lávovými kameny)

l  tepelné procedury a zábaly (rašelinový)

l  koupele (šlapací, přísadová, perličková, uhličitá)

l  elektroléčby

l  inhalační léčba

l  rehabilitace (individuální, pohybová, dechová, kardiorehabilitace)

Trápí vás zdravotní problémy? Nebo si jen chcete odpočinout? Karlova Studánka nabízí rekreační a léčebné pobyty na míru. Vydejte se do lázní, které leží na úpatí Jeseníků, a zažijete neopakovatelnou dovolenou. Čerstvý vzduch, krásná příroda a lečebný servis vám vrátí zpět zdraví. Více informací najdete na našem webu. Těšíme se na vaši návštěvu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.horskelazne.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.

Vydáno 09.03.2018Vydáno 19.08.2015
590 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2018

Rekreační a léčebné pobyty v Jeseníkách

Rekreační a léčebné pobyty v Jeseníkách

Rekreační a léčebné pobyty v horských lázních Karlova Studánka Jeseníky

Kongresy, workshopy a firemní akce

Kongresy, workshopy a firemní akce

Firemní akce, workshopy a kongresy v horských lázních Karlova Studánka

Letní lázně s restaurací, cukrárna, obchůdek

Letní lázně s restaurací, cukrárna, obchůdek

Letní lázně s restaurací a kavárnou, obchůdek a cukrárna v Karlově Studánce