HARMONIE DESIGN
Uher Lubomír
PVC, vinylové a plovoucí podlahy

PVC, vinylové a plovoucí podlahy

PVC, vinylové a plovoucí podlahy, poradenství, pokládka a montáž

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní, vchodové dveře, zárubně, kování a příslušenství

Matrace, garnýže, lišty a tapety

Matrace, garnýže, lišty a tapety

Zdravotní matrace, zakázková výroba na míru, garnýže, podlahové lišty a tapety


Pokládka podlahy vyžaduje pečlivost, přesnost a odborné zacházení

Pokud jste se rozhodli pro novou pokládku podlahy, vůbec prvním krokem je vyhledání profesionální firmy. Samotný výběr podlahové krytiny je sice velmi důležitý, pokud však není samotná pokládka provedena odborně a pečlivě, může být výsledek tristní. Pokládka podlahy se totiž musí skládat z řady kroků, od samotného výběru přes konzultace a kalkulaci až po demontáž staré podlahy a pokládku té nové.

HARMONIE DESIGN Uher Lubomír: pokládka podlahové krytiny

Prodej podlahových krytin

Většina zájemců o nákup podlahové krytiny není zcela seznámena s aktuální nabídkou. Mnozí totiž stále vybírají jen mezi kobercem a plovoucí podlahou, v současnosti je však možností na trhu mnohem více. Koberce i plovoucí podlahy (ať už laminátové či dřevěné) patří bezpochyby mezi kvalitní podlahové krytiny, existují však případy, kde může být mnohem vhodnější použití vinylových podlah nebo podlah z PVC. Vinylové podlahové krytiny vynikají silnou nášlapnou vrstvou a odolností vůči poškrábání, PVC podlahy zase důvěryhodnou imitací materiálů a svou praktičností.

Odolné podlahové krytiny od profesionálů


Poradenství a konzultace na prvním místě

Důležitý je tak již samotný výběr podlahové krytiny. Společnost Lubomír Uher - Harmonie Design se zaměřuje na komplexní služby v oblasti pokládky podlah a prodeje podlahových krytin. Díky celistvosti firmy vše začíná poradenstvím a konzultacemi s klientem, během kterých jsou doporučeny konkrétní materiály, sděleny důležité rady atd. Společnost se pokládkou podlah zabývá již od roku 1993, jde tak o profesionály, na které se můžete kdykoliv obrátit. Součástí konzultace a poradenství je odborné zaměření vašich prostorů. To vše nabízí zmíněná společnost zdarma a nezávazně. V případě výběru konkrétní podlahové krytiny pak zajistí i její dopravu.


Pokládka podlahových krytin

Po konzultaci a naměření vám bude podlahová krytina dopravena a odborní montážníci zajistí její pokládku. Pokládka podlahových krytin je však náročný proces, který se skládá z řady dílčích kroků. Na prvním místě bývá často demontáž staré podlahy, hned poté následuje vyrovnání podkladu. Montážníci z firmy Lubomír Uher - Harmonie Design zajistí pokládku všech typů podlahy, od PVC přes vinylové podlahy až po koberce či plovoucí podlahy. Montáž vyžaduje dílčí procesy jako lištování či tmelení. Po samotné pokládce následují finální povrchové úpravy, díky kterým bude nová podlaha vypadat dokonale. Společnost Lubomír Uher - Harmonie Design se kromě prodeje podlahových krytin a pokládky podlah věnuje také prodejem interiérových, exteriérových i bezpečnostních dveří. Při výběru vám rádi poradí a zajistí vše od výběru až po nákup a nasazení.

Poradenství, prodej a pokládka podlahových krytinVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.podlaha-dvere.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výhody vinylových podlah

Výhody vinylových podlah

Podlaha tvoří vždy jakýsi základ místnosti. Nejdříve se díváme na celý prostor, ale hned v zápětí si všímáme podlahy. A právě proto by měla být podlaha příjemná, hezká na pohled, pohodlná při nášlapech a snadno udržovatelná při úklidu. Chcete nahlédnout do světa podlahovin? V tom případě vás vítá firma HARMONIE DESIGN, která sídlí ve městě Vsetín.

Vydáno 17.02.2018
Bezpečnostní dveře chrání vás i váš majetek

Bezpečnostní dveře chrání vás i váš majetek

Přemýšlíte o výměně dveří? Přejete si, aby vaše nové dveře byly nejen krásné a designové, ale i kvalitní a bezpečné? Pak vybírejte pečlivě. Pokud mají být dveře skutečně spolehlivé, musí být samozřejmě vyráběny ze správných materiálu. Důležitá je však i samotná montáž dveří. Obraťte se na společnost Lubomír Uher – Harmonie Design a spolehněte se na perfektní výsledek.

Vydáno 06.03.2017Vydáno 24.08.2015
534 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2017