Krbová kamna nebo kachlové krby příjemně oživí domácnost

Ozdoba, zdroj tepla, zlepšovač nálady – tím vším a mnohým dalším můžou krby nebo kamna být. V důsledku vyvíjení nejnovějších technologií jsme zapomněli, jak moc nám oheň dává. Jsme zajatci doby, kdy musíme neustále někam spěchat a být ve stresu. Změňte to a ještě se zahřejte – pořiďte si kachlové krby nebo krbová kamna od Krby Polách!


Televizi už odzvonilo

Víte o tom, že nedávno odvysílala jedna norská televize celých dvanáct hodin v kuse obraz plápolání ohně v krbu? A co je ještě neuvěřitelnější, k obrazovkám to upoutalo pětinu Norů. To jen dokazuje fakt, že oheň nás neustále přitahuje, i v dobách moderních technologií. Oheň je náš přítel už po tisíciletí, dovolme mu proto stát se součástí našich domácností. S krbovými kamny nebo kachlovými krby od Krby Polách nemůžete šlápnout vedle. Ve svých domovech tak vykouzlíte báječnou atmosféru dob, kdy lidé drželi při sobě a scházeli se u zdroje tepla, aby si povyprávěli všechny zážitky dne.

Budiž teplo!

V Krby Polách si poradíme s každým vaším přáním. Moderní, tradiční, krb s automatickou regulací hoření? Žádný problém! Provádíme taky teplovzdušné rozvody, díky kterým maximálně zužitkujete svoje krbová kamna nebo kachlové krby. Teplo z nich pak bude proudit po celém domě nebo bytě. Existují dvě možnosti teplovzdušných rozvodů – samotížné pro krátké vzdálenosti a nucené rozvody pro vzdálenosti delší. Existuje taky několik možností vytápění, z nichž nejrozšířenější je teplovzdušný krb. V Krby Polách však umíme postavit také akumulační krb (teplo vydrží 6 hodin po vyhasnutí krbu), akumulační kamna (teplo vydrží až 20 hodin po vyhasnutí kamen) nebo teplovodní krb (vyhřívá taky radiátory či podlahové topení).

Stavby krbů mohou být jednoduchou záležitostí

Společnost Krby Polách se tradičnímu řemeslu kamnářství věnuje už 12 let. Spolupráce s nimi ale nezačíná samotnou realizací. Té předchází zaměření prostoru a následná 3D vizualizace. Vše šité na míru přímo vaší domácnosti. Úvodní konzultaci poskytujeme všem našim zákazníkům zdarma. Připravíme pro vás několik variant nejvhodnějšího umístění a vzhledu krbu ve vaší domácnosti. Po schválení jednoho z nich dodáme kvalitní krbové vložky a stavba vašeho vysněného krbu může začít. Abychom se ujistili, že je vše v pořádku, provádíme také tepelnou zkoušku.

V Krby Polách zkrátka nenecháváme nic náhodě a vsázíme na jistotu, kvalitu a dobře odvedenou práci. Působíme po celé České a Slovenské republice, sídlíme ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.krby-polach.cz

Vydáno 12.05.2014
962 Zhlédnutí
Topováno 01.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krbová kamna zajistí topení levně a s vysokou výhřevností

Krbová kamna zajistí topení levně a s vysokou výhřevností
Topení dřevem v krbových kamnech přináší celou řadu výhod. Pokud zvažujete, že byste s topením v krbu začali i vy, obraťte se na profesionály. Firma Krby Polách se již 12 let zabývá stavbou krbových kamen. Klientům doporučí vhodný typ krbů i systému vytápění, a to s ohledem na pořizovací i provozní ...
PODSTRÁNKY

Krby

Krby
Kompletní stavba krbů teplovzdušných teplovodních, plynových i akumulačních

Krbová kamna

Krbová kamna
Krbová akumulační kamna do moderních domů i na chalupy

Teplovzdušné rozvody

Teplovzdušné rozvody
Stavba krbů, krbových kamen na klíč, instalace teplovzdušných rozvodů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krby Polách s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krby Polách s.r.o.
www.krby-polach.cz
Adresa

Adresa

441
Bílovice 687 12

petr@krby-polach.cz
+420 602 699 990


Najdete nás také zde:

ARES
captcha