Představujeme vám nové vozy Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis

Zvažujete pořízení nového vozu? Potrpíte si na komfort, elegantní vzhled a špetku luxusu? Pak bychom vám rádi představili tři nové vozy, které se na trhu objevily teprve nedávno - nové Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis. Každý z uvedených vozů se může pyšnit něčím, co u jiných aut jen tak nenajdete. Věříme, že minimálně do jednoho se zamilujete na první pohled.

Představujeme vám nový vůz Volvo XC90

Volvo - komfort a prostor pro 7 cestujících

Původní Volvo XC90, které vyšlo před několika lety, sklidilo neskutečný úspěch. Proto se na novou verzi čekalo s velkým očekáváním a čas se naplnil. Nové Volvo XC90 je na trhu a nabízí opravdový komfort pro 7 cestujících, neotřelý design a hodně prostoru pro všechny. Máte rádi luxus a komfort? Pak si nové Volvo zamilujete, bude si vás hýčkat.

 

Vyhřívání sedadel, chlazení, ale třeba i masáže nebo za příplatek sada 19 reproduktorů Bowers & Wilkins. Švédové zkrátka vědí, jak se o řidiče i pasažéry postarat. Nesmíme ani opomenout smysl pro detail, vylepšení výkonu oproti předešlému modelu či špičkový systém Sensus, který zajišťuje přirozenou a intuitivní komunikaci s vozem.

Toyota Auris - důraz na špičkový design

Nová Toyota Auris se můžu pyšnit špičkovým designem, se kterým si návrháři skutečně pohráli. Nový model Toyoty Auris se po stránce designové i technické liší oproti předchozím modelům v mnoha ohledech. Samotný interiér nabízí detailní prvky a kombinaci hned několika vysoce kvalitních materiálů. Krásných prvků není nouze ani v exteriéru, především litá kola a netradičně tvarované LED světlomety vzbuzují touhu tento vůz vlastnit.

 

Také Toyota Auris se může pyšnit moderním systémem, který přináší spoustu zábavy, ale také dohled nad jízdou, navigaci či údaj moderního bezpečnostního systému Toyota Safety Sense, který se postará o vaše bezpečí během jízdy.

S Toyotou Avensis za tím nejlepším

Na závěr představme ještě jednu Toyotu, tentokrát Avensis, která nabízí to nejlepší vybavení již v samotném standardním provedení. Toyota Avensis patří mezi velké skvosty této automobilky, pyšní se těmi nejmodernějšími intuitivními technologiemi, které nemají konkurenci.

 

Toyota Avensis je vůz vhodný jak na služební cesty, tak rodinné výlety. Poskytuje dostatek prostoru pro všechny cestující, má spoustu místa pro nohy i hlavu. Možnost volby z řady hospodárných motorů, vyhřívání sedadel, kožený volant, 7 airbagů či kvalitní informační panely, to je jen zlomek toho, co vás s Toyotou Avensis čeká.

Všechny tři zmiňované modely se mohou pyšnit elegantním vzhledem a využitím těch nejmodernějších technologií. Zaujal vás některý z vozů? Společnost AUTO EDER s.r.o. je autorizovaným partnerem značek Volvo a Toyota a zmiňované vozy má k dispozici. Přijďte si je prohlédnout, zajistit zkušební projížďku či domluvit nákup vozu za výhodnou cenu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoeder.cz

Vydáno 26.08.2015
125 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vozy Toyota, Volvo, i spolehlivá manipulační technika

Vozy Toyota, Volvo, i spolehlivá manipulační technika
Co požadujete od svého vozidla? Rychlost, spolehlivost, nízkou spotřebu, pohodlí? Ať už sháníte zbrusu nový sporťák, který ohromí dámy, nebo hledáte spolehlivé rodinné auto, společnost Auto Eder je tu pro vás. Nabízíme vám vozy Toyota, Volvo a také jejich odborný servis. To ale není vše. Díky nám ...

Auto Eder - autoservis, který vás zbaví všech starostí

Auto Eder - autoservis, který vás zbaví všech starostí
Vyprší vašemu vozu brzy technická kontrola a potřebujete ho vzít na STK? Nebo potřebujete váš vůz přelakovat, ale pro okamžité opravy karoserie nestíháte běžnou otevírací dobu stávající opravny? Pak je potřeba udělat změnu a najít si nového automobilového partnera. Od toho je tu Auto Eder Karlovy ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Eder, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Eder, s.r.o.
www.autoeder.cz
Adresa

Adresa

Chebská 392/116B
Karlovy Vary 360 01

prodej@autoeder.cz
+420 359 807 094


Najdete nás také zde:

ARES
captcha