Ozubené převody a ozubená kola jsou docela věda. Víme, jak na ně!

Hřídele, ozubená kola nebo kola rozvodová jsou součástí celé řady mechanismů, se kterými se setkáváme v každodenním životě a ani o tom třeba nevíme. To, že jsou ale ozubená kola a další výrobky kovoobrábění součástí automobilů nebo letadel, si asi umí představit každý. A právě na takovéto profesionální a zcela přesné výrobky se specializuje společnost OMEGA Zlín.

OMEGA, spol. s r.o., Zlín - Malenovice: ozubené převody, ozubená kola

Výroba ozubených převodů je asi nejnáročnější oblastí kovoobrábění

Přestože se zlínská společnost OMEGA ze začátku svého působení věnovala všeobecnému kovoobrábění rozličných dílů, postupem času docházelo v tomto směru ke specializaci a v současné době se zaměřuje na specifickou oblast, kterou jsou ozubené převody. Právě jejich výroba je jednou z těch vůbec nejnáročnějších a nejsložitějších oblastí kovoobrábění. Tím hlavním z výrobního programu jsou tedy ozubená kola, hřídele pro převodovky, rozvodová kola, duté hřídele nebo korunovaná kola a celá řada dalších produktů. Společnost disponuje i kompletními technologickými operacemi pro výrobu ozubených kol, jako je broušení na kulato i na plocho, frézování, stříškování či broušení ozubení.

Pečlivá kontrola je základem kvality pro každé ozubené kolo i hřídel

Naprostou prioritou při naší výrobě je samozřejmě kvalita výrobků. Kontrola jejich kvality začíná již u nákupu samotného materiálu a pokračuje plynule celým procesem až po konečnou fázi, tedy expedici výrobku k zákazníkovi. Při výrobě ozubených kol, hřídelí a všech dalších produktů z oblasti ozubených převodů má společnost OMEGA zavedeny systémy managementu dle příslušné normy ISO 9001 a moderní kontrolní přístroje jsou tak nedílnou součástí našeho provozu. Hlídáme ale také environmentální management našeho provozu ISO 14001 a bezpečnost a ochranu zdraví při práci OHSAS 18001. S úspěchy našich výrobků z oblasti ozubených převodů neusínáme na vavřínech, a proto své zaměstnance pravidelně posíláme na speciální školení i do zahraničí.

Ozubená kola a převody pro Škodovku, Zetor i letecký průmysl

O každé firmě bezesporu nejlépe hovoří dlouhodobé reference spokojených zákazníků. Jsme proto rádi, že se mezi příznivce našich ozubených převodů zařadili takové společnosti, jako jsou firmy Škoda Auto, Zetor Tractors, Linde pohony nebo Agrostroj Pelhřimov a celá řada dalších zvučných jmen.

Není hřídel jako hřídel

Pro více informací o sortimentu ozubených převodů z výrobního programu výrobce OMEGA, stejně jako pro veškeré kontaktní údaje, navštivte webové stránky společnosti www.omega-zlin.cz. Náš areál najdete na adrese Tečovská 861 ve Zlíně, těsně před mostem přes řeku Dřevnici.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.omega-zlin.cz

Vydáno 26.08.2015
954 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

OMEGA ZLÍN - výrobce ozubených převodů a ozubených kol

OMEGA ZLÍN - výrobce ozubených převodů a ozubených kol
Ozubené převody nalezneme v celé řadě výrobků a zařízení, které nás obklopují v běžném životě, a mnohdy o tom ani nevíme.

Společnost Omega se letos zúčastnila veletrhu subdodávek v Lipsku

Společnost Omega se letos zúčastnila veletrhu subdodávek v Lipsku
Účast českých společností na známých veletrzích je velký úspěch a posun české výroby do povědomí i zahraničních zákazníků. V kovozpracujícím průmyslu to platí obzvlášť, protože i naše výroba se pyšní kvalitou a profesionalitou. Jako i společnost OMEGA, spol. s r.o. se sídlem ve Zlíně, která se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OMEGA, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMEGA, spol. s r.o.
www.omega-gears.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní program
Adresa

Adresa

Tečovská 861
Zlín-Malenovice 763 02

omega@omega-gears.cz
+420 577 106 559


Najdete nás také zde:

ARES
captcha