JKT Okna Olomouc, s.r.o.Kvalitní bezpečnostní a protipožární dveře nemusí stát hromadu peněz

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si domů pořídili bezpečnostní dveře? V dnešní době jsou bezpečnostní dveře stále oblíbenější, jelikož zloději jsou čím dál šikovnější a drzejší. S bezpečnostními dveřmi se navíc dají kombinovat rovnou i protipožární dveře, což vaší ochraně napomůže o to víc. Bojíte se, že taková vymoženost stojí moc peněz? Nemusíte! Bezpečnostní a protipožární dveře se dají pořídit i výhodně. Zajistěte si tedy pohodlné a příjemné bydlení a nenechte se rušit zvuky ani zápachem z okolí vašeho bytu.

JKT Okna Olomouc, s.r.o.: bezpečnostní dveře

Bezpečnostní i protipožární dveře za výhodnou cenu

Pokud hledáte někoho, kdo by vám zajistil bezpečné dveře skvělé kvality, ale zároveň za výhodné ceny, obraťte se na firmu JKT OKNA Olomouc s.r.o., která nabízí takový poměr ceny a kvality, který nikde jinde v ČR nenajdete. Tato společnost vám zařídí kompletní výměnu starých dveří za nové včetně zárubní během jediného odpoledne. Nechejte práci na odbornících a vy si jen následně užívejte pocit bezpečí, který vám zajistí vaše nové bezpečnostní a protipožární dveře Securido. Firma JKT OKNA Olomouc s.r.o. získala evropský certifikát, který pro vás může být zárukou kvality.


Bezpečnostní dveře vás ochrání před zloději, hlukem i okolním pachem

Pokud se ptáte, v čem jsou bezpečnostní dveře Securido lepší, než ty klasické, nabízí se hned několik odpovědí. Zaprvé jsou odolnější a kvalitnější. Jedná se o bezpečnostní dveře II. bezpečnostní třídy. To znamená, že vydrží pokusy o prokopnutí, vyražení, vysazení a vloupání za pomoci jednodušších nástrojů. Nespornou výhodou je dále také jejich výborná těsnost a zvuková izolace. Přes bezpečnostní dveře Securido nepronikne ani zápach (jak cigaretový, tak z vaření u sousedů atd.) ani hluk. Kromě toho jsou protipožárně odolné. Tyto dveře tedy napomáhají nejen vaší ochraně, ale také vašemu pohodlí a komfortu.


Detaily, které tvoří kvalitu

Detaily, které tvoří kvalitu
Bezpečnostní a protipožární dveře Securido mají několik důležitých prvků, díky kterým jsou tak kvalitní, odolné a spolehlivé. Jsou jimi:
- speciální panty z nerezové oceli znemožňující vysazení
- vícebodový uzamykací systém
- nerezový broušený práh odolný vůči odření
- ocelové bezpečnostní pláty variabilní hloubky
- ocelové profily zabezpečující stálost tvaru
- bezpečnostní zárubně
- kvalitní kompatibilní příslušenství (kování, vložka)

Kvalitní komponenty a precizní konstrukce a montáž zaručují perfektní výsledek, který vás nezklame.


Několik modelů, ze kterých si vybere každý

Bezpečnostní dveře Securido se nevyrábí pouze v jedné variantě. Existuje více modelů navržených tak, aby si mezi nimi zvolil opravdu každý. Pokud máte rádi venkovský styl, budou se vám pravděpodobně líbit bezpečnostní dveře Securido RUSTIC. Jestli patříte spíše mezi milovníky moderních interiérů, můžete si vybrat bezpečnostní dveře Securido TŘI PÁSKY. Díky zdobení třech hliníkových pásků jsou elegantní, extravagantnější a nápadité. Nejuniverzálnější variantou jsou pak bezpečnostní dveře Securido HLADKÉ. Zaměstnanci společnosti vám na základě vašich potřeb rádi poradí jak s nejvhodnějším modelem, tak i s jeho barevným provedením.


Získejte bezpečnostní dveře pohodlně a bez starostí

Firma JKT OKNA Olomouc s.r.o. zajišťuje také kompletní dodání i odbornou montáž bezpečnostních a protipožárních dveří od změření až po úklid. Montáž je rychlá a prováděná tak, aby co nejméně omezila klasický průběh vašeho dne. Klienti navíc mají k dispozici non-stop službu, kterou mohou využít v případě, že si své bezpečnostní dveře omylem zabouchnou a nemůžou se dostat domů. Tak neváhejte a běžte se podívat do prodejny společnosti JKT OKNA Olomouc s.r.o., kterou najdete na Wellnerově ulici v Olomouci (tzv. Ušáku) nebo na Plumlovské ulici v Prostějově.

Poznejte bezpečnostní dveře Securido na vlastní oči a pak bez pochyby oceníte jejich kvalitu i eleganci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.securidoors.cz


Vydáno 28.08.2015
524 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017