Hotel Zámek Valeč
Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Přejete si prožít pár dní v takovém prostředí, v jakém žila skutečná šlechta? Hotel Zámek Valeč vám to umožní. Zažijte neopakovatelné zážitky v krásném hotelu, který kloubí starobylou atmosféru krásných starožitných předmětů s luxusními službami a nejlepším servisem, díky němuž se budete cítit jako „panstvo“. Nechte se hýčkat v překrásném wellness centru nebo si objednejte jednu ze specialit místní kuchyně, které potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Hotel Zámek Valeč

Ubytování Valeč – víc než jen hotel

Malebná vesnička Valeč nabízí ubytování, které předčí jakékoli představy o běžném hotelu. Zámek Valeč je totiž velmi luxusním hotelem, který nejenže poskytuje ubytování, ale nabízí také možnost zase trošku lépe poznat historii a kulturu našich předků. Zámek Valeč si můžete prohlídnout
a dozvědět se tak o jeho historii spoustu zajímavostí, například to, že svého času sloužil jako lihovar.

Hotel Zámek Valeč je zajímavý nejen svou historií, ale také svou polohou a aktuálním využitím.


Krásné pokoje jako pro princezny

Hotel Zámek Valeč poskytuje ubytování v několika luxusních jednolůžkových, dvoulůžkových
i třílůžkových pokojích. Mimo to jsou zde k dispozici i nádherné ubytovací prostory. Využijete novomanželské či rodinné apartmá? Vybírat můžete jak z pokojů moderně zařízených, tak i z pokojů vybavených starožitným dobovým nábytkem a doplňky. Některé pokoje mají také krásné terasy
a poskytují výhled na zámecké rybníky.


Hotel Zámek Valeč nabízí relax v podobě pohádkového wellnessu

Když už se má člověk cítit jako v pohádce, tak se vším všudy. Hotel Zámek Valeč nabízí svým hostům zámecké wellness centrum, které vám zařídí nevšední relax. Vnímejte pohodu a krásu kolem sebe všemi svými smysli. Zahřejte se v jedné z pěti saun, zaplavte si v jednom ze tří bazénů, nechte
se hýčkat na masáži, kosmetice, manikúře, pedikúře či u kadeřnice, nebo rozhýbejte své tělo ve fitness. Vstup do wellness je pro hotelové hosty zdarma a v jeho prostorách se nachází i relaxační zóna s krbem.


Jídlo, které ohromí vaše smysly

Aby se hoteloví hosté cítili ještě lépe, disponuje Hotel Zámek Valeč kuchyní s tradiční gastronomií. Kuchaři si zde zakládají na čerstvosti a kvalitě surovin, pečlivé přípravě a způsobu servírování pokrmů. Ochutnejte některou z místních specialit.


Prožijte svůj velký den jako princ s princeznou

Zámek Valeč má k dispozici spoustu nádherných prostor, díky nimž je možné zde uspořádat skutečně pohádkové a nezapomenutelné svatby. Chcete se ve svůj svatební den cítit jako princezna?
Pak neváhejte a vložte svoji důvěru právě do tohoto zámku. Zámecké zahrady a krásné prostředí zámku přímo vybízejí k ohromné romantice. Zámek Valeč disponuje spoustou sálů, salónků a dalších prostor, ze kterých si jistě vyberete to pravé místo pro váš den. Lahodné pohoštění zajistí místní kuchyně a svatební hosty můžete ubytovat v Hotelu Zámek Valeč a jejich zážitek z vaší svatby tak ještě prohloubit.


Prostory k pronájmu i ubytování pro kongres či jiné firemní akce

Vlastníte firmu, která si zakládá na slušném, elegantním vystupování na úrovni? Právě pro vás je potom ideální uspořádat svůj kongres či školení právě v prostorách Hotelu Zámek Valeč. K pronájmu se nabízí několik typově odlišných sálů a salónků o různé kapacitě. Dodejte svému školení na originalitě kupříkladu díky historickému prostředí loveckého salonku, rytířského sálu či hvězdného salonku.

Prostory hotelu jsou opravdu krásné, díky čemuž je toto místo využíváno k mnoha důležitým akcím.


Okolí, které se vyplatí vidět

Pokud se rozhodnete ubytovat v Hotelu Zámek Valeč, můžete se vedle luxusního wellness centra, tradiční gastronomie a neokoukaného interiéru těšit i na krásné okolí. Existuje mnoho tipů na výlety, které se v této oblasti dají uskutečnit. Nedaleké město Třebíč disponuje několika objekty vhodnými k navštívení, jako je například Židovský hřbitov, Městská věž u kostela sv. Martina s největším ciferníkem ve střední Evropě, bazilika sv. Prokopa a další. Za zmínku stojí také nádherné město Telč. To stojí za to navštívit už jen kvůli jeho jádru, které je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi další krásná místa, která v okolí stojí za to vidět, patří rozhledna Babylon, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého, barokní zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou, Mohelenská hadcová step či Dalešická přehrada.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotel-valec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Hledáte reprezentativní prostory pro pořádání svatební hostiny a svatebního obřadu či velké společenské události? Zámek Valeč je se svými historickými sály, nádvořími i zahradou skvělým místem pro uspořádání velkolepých akcí. Hotel Zámek Valeč je vyhledávaným místem pro pořádání svateb, dokáže totiž novomanželům i svatebčanům zajistit veškeré služby, spojené se svatebním obřadem i hostinou.

Vydáno 10.11.2015
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.

Vydáno 27.10.2015
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.

Vydáno 04.11.2016
Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Pod pojmem zámek si pravděpodobně všichni představíme útulné prostředí, dobový nábytek a kus historie. To vše skýtá Hotel Zámek Valeč, který však poskytuje mimo jiné i krásné moderní wellness centrum, které bychom v prostorách zámků čekali asi jen stěží. Co všechno wellness centrum skrývá a co nabízí svým návštěvníkům?

Vydáno 01.12.2015
Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Reprezentativní prostory Hotelu Zámek Valeč vybízí nejen k rekreačním pobytům, ale také k uskutečňování řady kulturních a společenských akcí, které si získaly své pevné místo a staly se tradicí. Hotel Zámek Valeč se tak v průběhu celého roku stává důležitým dějištěm plesů, hodů, slavností, vystoupení, trhů, oslav a třeba i tanečních kurzů.

Vydáno 28.12.2015
Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč, nacházející se na malebném, ničím nerušeném prostoru v obci Valeč u Hrotovic, je skvělým místem pro trávení romantických chvilek ve dvou, ale také pro pobyt s celou rodinou. Nabídka ubytování zámku Valeč je přímo přizpůsobená pro tyto účely, proto hotel poskytuje konkrétní ubytovací balíčky pro dva i pro rodiny. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku či cykloturistiku, tak k návštěvě Třebíče či jiných historických měst a míst v okolí.

Vydáno 20.10.2015
Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Noc na zámku nemusí trávit jen zamilované páry, velké a kvalitně vybavené prostory jsou vhodné také k nejrůznějším firemním akcím. Jedním typem z nich může být například školení. Proč se nesejít v motivujícím a hezkém prostředí, kde se vaši zaměstnanci budou cítit příjemně? Právě takové místnosti pro školení nabízí zámek Valeč. Vaše kongresy už nikdy nebudou nudné a nezáživné, pokud zvolíte krásné prostředí jednoho z našich salónků.

Vydáno 02.10.2015Vydáno 28.08.2015
965 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016

Firemní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén